Keresés

Részletes keresés

halmi andras Creative Commons License 2020.12.24 0 0 24

Sziasztok. A Becker Map Pilot frissítése közben elment az internet. Ettől kezdve nem ismeri fel a navigációt a pc . Mit lehet tenni ezek után ?   andras3916@gmail.com

Kozee73 Creative Commons License 2020.10.11 0 0 23

Hali!

 

Van egy Becker Ready 45 LMU életartam frissítéssel. Ami ugye elveszett a kialakult helyzet miatt. A legújabb térképek megvannak de a licenc fájl nem jó a beckerhez. Nem találok hozzá semmit. Tudna valaki segíteni?

Cobraisland Creative Commons License 2020.03.13 0 0 22

Sziasztok!

Mercedest vásároltam, benne a gyári BECKER MAP PILOT. Nem működik, ezt tudtam a vásárláskor...ma volt időm, kiszedtem az egységet és a benne lévő akkumlátor biztos, hogy kuka, hiszen érezhetően púpos. Megrendeltem az újat, hétfőn ha kicserélem, vagy megoldódik, vagy sem. Ha még mindig az illegalitást választja, ajánlotok valakit, aki ÉRT is hozzá?És  természetesen az ellenértéket kifizetve de használható navit varázsol? 

 

Köszönöm! 

Sándor morustamas@gmail.com

esdorf Creative Commons License 2020.02.22 0 0 21

Köszönöm a segítséget, előtte mentettem, és vissza is töltöttem, a régi térképekkel jól működik.

Sajnos az új mellékelt térkép file-okhoz nincs licencem.

Előzmény: StMiklos (20)
StMiklos Creative Commons License 2020.02.21 0 0 20

  Szevasz!

 

A térképfájlokhoz license file is tartozik, amit a készülék gyártója a térképekkel együtt "bocsát rendelkezésre".

Ha felkerül a térkép és az őt "megillető" license file, akkor működni fog.

Bármit tesz az ember, soha nem töröl semmit, csak átnevez, addig, amíg nem látja futni a "frisseséget".

 

    Üdv: StMiklos

Előzmény: esdorf (19)
esdorf Creative Commons License 2020.02.18 0 0 19

Ezek a feltöltött térkép file-ok.

esdorf Creative Commons License 2020.02.18 0 0 18

Sziasztok!

Tud valaki segíteni?

Becker active 6LMU készülékem van.

A készülék belső memóriájába feltöltöttem a legújabb térképeket a megfelelő könyvtárba, a régieket töröltem.

Újraindítás után nincs navigáció, nem ismeri fel a feltöltött térképet.

Mi lehet a probléma?

email címem.: esdorf@goodnet.hu

Előre is köszönöm a segítséget!

Edina05 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 17

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni.

Mercedes GLK típusú autónkban benne van a Becker navi,de hiányzik a memória kártya, viszont ahogy a számítógéppel összekapcsoltam úgy tűnik mintha 2016-os térkép lenne rajta. Nem igazán értek hozzá, ezért is kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudok  friss térképet tölteni rá, egyáltalán lehetséges-e.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Edina (edike_@freemail.hu)

 

triplaxx Creative Commons License 2019.01.05 0 0 16

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Mercédeszben benne van a Becker navi,de hiányzik a memória kártya a térképpel.

Tudtok nekem küldeni ilyen térképet?-vagy abban segíteni,hogy hol találok működő térképet.

email címem.: triplax.fbi@indamail.hu

Köszönöm előre is!

Kaaaaat Creative Commons License 2018.07.25 0 0 15

omykron.m@gmail.com

Előzmény: soldy53 (14)
soldy53 Creative Commons License 2018.07.24 0 0 14

Keresnélek de a mailod nem publikus :-)

Előzmény: villantz (12)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.22 0 0 13

Sziasztok! Mercedes (GLE 2017-es) Garmin Map Pilot térkép frissítéséhez kérnék segítséget, illetve friss térképeket. Köszönöm!

villantz Creative Commons License 2018.07.08 0 0 12

Sziasztok!
Ha a Becker Map Pilot  Europe 2018 V16 a delikvens, akkor keress meg PM-ben. Írd a modellt, pl.:  M054, stb...

Előzmény: soldy53 (11)
soldy53 Creative Commons License 2018.02.25 0 0 11

Szép napot!

 

Van valakinek tapasztalata Merciben használatos Beckerrel?

Mmaca Creative Commons License 2018.02.21 0 0 10



Amint tudja vagy nem is tudja, 2017 áprilisában megindult a fizetésképtelenségi eljárás a United Navigation GmbH, a Becker vagy a Falk eszköz gyártója tekintetében. Eközben az United Navigation megszüntette működését, és a vállalat jelenleg lezárja ügyeit.
 
Mivel Ön a mi értékes ügyfelünk, szeretnénk biztosítani Önöket, hogy a tartalomkezelő fejlesztője és szállítója, a NNG Llc továbbra is támogatja a készüléket a legfrissebb elérhető térképekkel, az Egyesült Navigációval kötött megállapodásunk szerint.

 
Hogyan befolyásolja Önt a fentiek? ◦ Ha nemrég vásárolt egy Becker vagy Falk eszközt, és az első használatától számított 30 napon belül tartózkodik, jogosult ingyenes térképfrissítés aktiválására, és letöltheti az eszköz legfrissebb térképét 2018. március 29-ig.
◦ Ha már létező felhasználó van aktiválva ingyenes térképfrissítéssel, mostantól lehetősége van arra, hogy letöltse a nemrég megjelentetett térképet 2018. március 29-ig.
Ezen dátum után további ingyenes frissítések nem lesznek letölthetők a Content Manager programban.

Javasoljuk, hogy 2018. március 29-ig frissítse a Content Manager használatával, ha ingyenes térképfrissítésre jogosult. ◦ A frissítéseket évente négyszer fogjuk kiadni, ahogyan azt eddig tettük, lehetővé téve a legújabb elérhető navigációs tartalom letöltését. A térképfrissítések bármikor, minden további értesítésig megvásárolhatók a Content Manager programban.
Reméljük, hogy továbbra is megadja neked a lehetőséget, hogy frissítse és folytassa a navigációs eszköz használatát, segíthetünk Önnek abban, hogy elkerülje a kellemetlenségeket.

 
Üdvözlettel,
Content Manager® támogatás
   


NNG Llc.
 
Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..



NNG Llc.
 
Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..
Valaki? Megkapta már a levelet?

Kicsit se örültünk neki.

Guglival fordítottattam le.

 

Kedves Becker / Falk felhasználó,

Amint tudja vagy nem is tudja, 2017 áprilisában megindult a fizetésképtelenségi eljárás a United Navigation GmbH, a Becker vagy a Falk eszköz gyártója tekintetében. Eközben az United Navigation megszüntette működését, és a vállalat jelenleg lezárja ügyeit.
 Mivel Ön a mi értékes ügyfelünk, szeretnénk biztosítani Önöket, hogy a tartalomkezelő fejlesztője és szállítója, a NNG Llc továbbra is támogatja a készüléket a legfrissebb elérhető térképekkel, az Egyesült Navigációval kötött megállapodásunk szerint.

 Hogyan befolyásolja Önt a fentiek? ◦ Ha nemrég vásárolt egy Becker vagy Falk eszközt, és az első használatától számított 30 napon belül tartózkodik, jogosult ingyenes térképfrissítés aktiválására, és letöltheti az eszköz legfrissebb térképét 2018. március 29-ig.
◦ Ha már létező felhasználó van aktiválva ingyenes térképfrissítéssel, mostantól lehetősége van arra, hogy letöltse a nemrég megjelentetett térképet 2018. március 29-ig.
Ezen dátum után további ingyenes frissítések nem lesznek letölthetők a Content Manager programban.

Javasoljuk, hogy 2018. március 29-ig frissítse a Content Manager használatával, ha ingyenes térképfrissítésre jogosult. ◦ A frissítéseket évente négyszer fogjuk kiadni, ahogyan azt eddig tettük, lehetővé téve a legújabb elérhető navigációs tartalom letöltését. A térképfrissítések bármikor, minden további értesítésig megvásárolhatók a Content Manager programban.
Reméljük, hogy továbbra is megadja neked a lehetőséget, hogy frissítse és folytassa a navigációs eszköz használatát, segíthetünk Önnek abban, hogy elkerülje a kellemetlenségeket.

 Üdvözlettel,
Content Manager® támogatás
   


NNG Llc.
 Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..



NNG Llc.
 Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..

 

 

StMiklos Creative Commons License 2018.01.02 0 0 9

  Szevasz!

 

Ez engem emlékeztet valamire:

Képernyő érintésre normál esetben is hangot ad. Nálad most a hangadás megvan, ehhez a navi érintést is érez. Na, ahol érzi az érintést, azt hajtja végre.

Fentieknek semmi nem mond ellent.

Próbáld meg újra kalibrálni, na ebben nem bíznék, de a dolog kockázat mentes.

Halvány esély, ha nagyon finoman megtisztítod, lemosod, de nem valami folyó anyaggal, inkább alig nedves törlővel, persze van kockázata.

Elektronikailag a gép azt érzékeli, hogy megnyomták, ahol jelentkezik a hiba, valamiért összeér az a két réteg (megnyomás hatására ez normális).

Nem tudom mit lehetne tenni....

 

     Üdv: StMiklos

Előzmény: István Czombos (8)
István Czombos Creative Commons License 2018.01.02 0 0 8

Sziasztok

Egy Becker Active.5 LMU Gps-t használok.

Egy ideje menet közben elkezd kattogni és össze vissza ugrál a kijelzője, 

de közben azért megy a navigálás.

Valaki tapasztalt már ilyet,  mi baja lehet? 

villantz Creative Commons License 2017.07.02 0 0 7

Sziasztok!

Vanaminem, ha működőképes a PC is felismeri, nem túl karcos display és jó áron (5-6 rugó) eladod, lehet, hogy vevő lennék rá!

Előzmény: vanaminem (3)
sunyman Creative Commons License 2016.04.14 0 0 6

sziasztok! telepitettem egy navon n670 plusszra ezt iGO 8.5.12.165600 Becker,de sajnos nyelv választás közben azt irja ki h fatal error http://www.kephost.com/image/c86Z

segitsen valaki !

Konrád Pálfi Creative Commons License 2016.04.10 0 0 5

Heló mindenkinek!!!! Van egy Tomtom 6000 gps-em ami nagyon rosszul működik! Lassú neme tudja a több hónapja lezárt utakat,vagy híd építés miatt van lezárva!! A Tomtom gépet most visszaküldtem,mert még garanciás,hogy hátha tudnak vele valamit csinálni!!! Arra gondoltam ,hogy a Tomtom helyett vásárolnék egy becker gps-t!!! Véleményt és javaslatokat kérnék a Becker gépekről.Kamionos vagyok és nagyon fontos lenne a segítségetek!!! Hol jutok hozzá a Backer gps hez,vagy honnan rendeltétek !?? Válaszotokat várom !!! Üdv Konrád

ckjani Creative Commons License 2015.07.29 0 0 4

Kérdés:

A Becker Transit 70 LMU-ben van magyar menü azt látom, hogy van magyar TTS pro, de eddig minden képen csak idegen nyelvű felíratott láttam, beállítások szövegek magyarul?

ckjani

vanaminem Creative Commons License 2013.05.19 0 0 3

Sziasztok,

 

nekem nagyon rossz tapasztalatim vannak :( Ready 50 LMU-t vettem februárban,mielőtt kijöttem dolgozni Skandináviába. Előtte nem volt túl sok lehetőségem otthon kipróbálni, de már ott feltűnt, hogy a jobbra és a balra között rendszeresen téveszt és a XI. Október 23. utat Karinthy Frigyesnek észleli (ami azért nem kis távolság)

. Próbáltam (volna) megkapni a "lifetime" frissítést, ami ugye a 60ezer forintos árban benne van, de a Content Manager képtelen volt (és máig is az) beléptetni az oldalra. Azt pedig csak 30 napig lehetett megigényelni. Szóval itt vagyok 3 hónap után egy géppel, ami jobb, mint a semmi, de még jobb, ha viszek térképet :(. Frissítésre esélyem sincs, másik programot kellene telepítenem.

Esetleg van ötletetek? nagyon hálás lennék a jó tanácsokért. Előre is köszönöm :)

driver20 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 2

Sziasztok,

 

Egy Becker 7926 típusú készülékre szeretnék IGO8-at rakni. Valakinek ötlet, hogy hogy lehet elindítani?

TheGyurci Creative Commons License 2010.08.30 0 0 1
Parancsolj:

Frissítés:
http://tinyurl.com/y8sgqyc
http://tinyurl.com/y9o2nzf

És természetesen sok más is.
sópipa Creative Commons License 2010.08.30 0 0 0
nekem nem 0 Beckerem van.
Előzmény: Ramsau83 (-)
Ramsau83 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Becker navigácót használók tapasztalatait, a készülékhez hasznos ötleit várom!

Üdv. mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!