Keresés

Részletes keresés

Edina05 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 17

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni.

Mercedes GLK típusú autónkban benne van a Becker navi,de hiányzik a memória kártya, viszont ahogy a számítógéppel összekapcsoltam úgy tűnik mintha 2016-os térkép lenne rajta. Nem igazán értek hozzá, ezért is kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudok  friss térképet tölteni rá, egyáltalán lehetséges-e.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Edina (edike_@freemail.hu)

 

triplaxx Creative Commons License 2019.01.05 0 0 16

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Mercédeszben benne van a Becker navi,de hiányzik a memória kártya a térképpel.

Tudtok nekem küldeni ilyen térképet?-vagy abban segíteni,hogy hol találok működő térképet.

email címem.: triplax.fbi@indamail.hu

Köszönöm előre is!

Kaaaaat Creative Commons License 2018.07.25 0 0 15

omykron.m@gmail.com

Előzmény: soldy53 (14)
soldy53 Creative Commons License 2018.07.24 0 0 14

Keresnélek de a mailod nem publikus :-)

Előzmény: villantz (12)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.22 0 0 13

Sziasztok! Mercedes (GLE 2017-es) Garmin Map Pilot térkép frissítéséhez kérnék segítséget, illetve friss térképeket. Köszönöm!

villantz Creative Commons License 2018.07.08 0 0 12

Sziasztok!
Ha a Becker Map Pilot  Europe 2018 V16 a delikvens, akkor keress meg PM-ben. Írd a modellt, pl.:  M054, stb...

Előzmény: soldy53 (11)
soldy53 Creative Commons License 2018.02.25 0 0 11

Szép napot!

 

Van valakinek tapasztalata Merciben használatos Beckerrel?

Mmaca Creative Commons License 2018.02.21 0 0 10



Amint tudja vagy nem is tudja, 2017 áprilisában megindult a fizetésképtelenségi eljárás a United Navigation GmbH, a Becker vagy a Falk eszköz gyártója tekintetében. Eközben az United Navigation megszüntette működését, és a vállalat jelenleg lezárja ügyeit.
 
Mivel Ön a mi értékes ügyfelünk, szeretnénk biztosítani Önöket, hogy a tartalomkezelő fejlesztője és szállítója, a NNG Llc továbbra is támogatja a készüléket a legfrissebb elérhető térképekkel, az Egyesült Navigációval kötött megállapodásunk szerint.

 
Hogyan befolyásolja Önt a fentiek? ◦ Ha nemrég vásárolt egy Becker vagy Falk eszközt, és az első használatától számított 30 napon belül tartózkodik, jogosult ingyenes térképfrissítés aktiválására, és letöltheti az eszköz legfrissebb térképét 2018. március 29-ig.
◦ Ha már létező felhasználó van aktiválva ingyenes térképfrissítéssel, mostantól lehetősége van arra, hogy letöltse a nemrég megjelentetett térképet 2018. március 29-ig.
Ezen dátum után további ingyenes frissítések nem lesznek letölthetők a Content Manager programban.

Javasoljuk, hogy 2018. március 29-ig frissítse a Content Manager használatával, ha ingyenes térképfrissítésre jogosult. ◦ A frissítéseket évente négyszer fogjuk kiadni, ahogyan azt eddig tettük, lehetővé téve a legújabb elérhető navigációs tartalom letöltését. A térképfrissítések bármikor, minden további értesítésig megvásárolhatók a Content Manager programban.
Reméljük, hogy továbbra is megadja neked a lehetőséget, hogy frissítse és folytassa a navigációs eszköz használatát, segíthetünk Önnek abban, hogy elkerülje a kellemetlenségeket.

 
Üdvözlettel,
Content Manager® támogatás
   


NNG Llc.
 
Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..



NNG Llc.
 
Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..
Valaki? Megkapta már a levelet?

Kicsit se örültünk neki.

Guglival fordítottattam le.

 

Kedves Becker / Falk felhasználó,

Amint tudja vagy nem is tudja, 2017 áprilisában megindult a fizetésképtelenségi eljárás a United Navigation GmbH, a Becker vagy a Falk eszköz gyártója tekintetében. Eközben az United Navigation megszüntette működését, és a vállalat jelenleg lezárja ügyeit.
 Mivel Ön a mi értékes ügyfelünk, szeretnénk biztosítani Önöket, hogy a tartalomkezelő fejlesztője és szállítója, a NNG Llc továbbra is támogatja a készüléket a legfrissebb elérhető térképekkel, az Egyesült Navigációval kötött megállapodásunk szerint.

 Hogyan befolyásolja Önt a fentiek? ◦ Ha nemrég vásárolt egy Becker vagy Falk eszközt, és az első használatától számított 30 napon belül tartózkodik, jogosult ingyenes térképfrissítés aktiválására, és letöltheti az eszköz legfrissebb térképét 2018. március 29-ig.
◦ Ha már létező felhasználó van aktiválva ingyenes térképfrissítéssel, mostantól lehetősége van arra, hogy letöltse a nemrég megjelentetett térképet 2018. március 29-ig.
Ezen dátum után további ingyenes frissítések nem lesznek letölthetők a Content Manager programban.

Javasoljuk, hogy 2018. március 29-ig frissítse a Content Manager használatával, ha ingyenes térképfrissítésre jogosult. ◦ A frissítéseket évente négyszer fogjuk kiadni, ahogyan azt eddig tettük, lehetővé téve a legújabb elérhető navigációs tartalom letöltését. A térképfrissítések bármikor, minden további értesítésig megvásárolhatók a Content Manager programban.
Reméljük, hogy továbbra is megadja neked a lehetőséget, hogy frissítse és folytassa a navigációs eszköz használatát, segíthetünk Önnek abban, hogy elkerülje a kellemetlenségeket.

 Üdvözlettel,
Content Manager® támogatás
   


NNG Llc.
 Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..



NNG Llc.
 Szepvolgyi utca 35-37. Budapest, BUDAPEST, 1037, HU ..

 

 

StMiklos Creative Commons License 2018.01.02 0 0 9

  Szevasz!

 

Ez engem emlékeztet valamire:

Képernyő érintésre normál esetben is hangot ad. Nálad most a hangadás megvan, ehhez a navi érintést is érez. Na, ahol érzi az érintést, azt hajtja végre.

Fentieknek semmi nem mond ellent.

Próbáld meg újra kalibrálni, na ebben nem bíznék, de a dolog kockázat mentes.

Halvány esély, ha nagyon finoman megtisztítod, lemosod, de nem valami folyó anyaggal, inkább alig nedves törlővel, persze van kockázata.

Elektronikailag a gép azt érzékeli, hogy megnyomták, ahol jelentkezik a hiba, valamiért összeér az a két réteg (megnyomás hatására ez normális).

Nem tudom mit lehetne tenni....

 

     Üdv: StMiklos

Előzmény: István Czombos (8)
István Czombos Creative Commons License 2018.01.02 0 0 8

Sziasztok

Egy Becker Active.5 LMU Gps-t használok.

Egy ideje menet közben elkezd kattogni és össze vissza ugrál a kijelzője, 

de közben azért megy a navigálás.

Valaki tapasztalt már ilyet,  mi baja lehet? 

villantz Creative Commons License 2017.07.02 0 0 7

Sziasztok!

Vanaminem, ha működőképes a PC is felismeri, nem túl karcos display és jó áron (5-6 rugó) eladod, lehet, hogy vevő lennék rá!

Előzmény: vanaminem (3)
sunyman Creative Commons License 2016.04.14 0 0 6

sziasztok! telepitettem egy navon n670 plusszra ezt iGO 8.5.12.165600 Becker,de sajnos nyelv választás közben azt irja ki h fatal error http://www.kephost.com/image/c86Z

segitsen valaki !

Konrád Pálfi Creative Commons License 2016.04.10 0 0 5

Heló mindenkinek!!!! Van egy Tomtom 6000 gps-em ami nagyon rosszul működik! Lassú neme tudja a több hónapja lezárt utakat,vagy híd építés miatt van lezárva!! A Tomtom gépet most visszaküldtem,mert még garanciás,hogy hátha tudnak vele valamit csinálni!!! Arra gondoltam ,hogy a Tomtom helyett vásárolnék egy becker gps-t!!! Véleményt és javaslatokat kérnék a Becker gépekről.Kamionos vagyok és nagyon fontos lenne a segítségetek!!! Hol jutok hozzá a Backer gps hez,vagy honnan rendeltétek !?? Válaszotokat várom !!! Üdv Konrád

ckjani Creative Commons License 2015.07.29 0 0 4

Kérdés:

A Becker Transit 70 LMU-ben van magyar menü azt látom, hogy van magyar TTS pro, de eddig minden képen csak idegen nyelvű felíratott láttam, beállítások szövegek magyarul?

ckjani

vanaminem Creative Commons License 2013.05.19 0 0 3

Sziasztok,

 

nekem nagyon rossz tapasztalatim vannak :( Ready 50 LMU-t vettem februárban,mielőtt kijöttem dolgozni Skandináviába. Előtte nem volt túl sok lehetőségem otthon kipróbálni, de már ott feltűnt, hogy a jobbra és a balra között rendszeresen téveszt és a XI. Október 23. utat Karinthy Frigyesnek észleli (ami azért nem kis távolság)

. Próbáltam (volna) megkapni a "lifetime" frissítést, ami ugye a 60ezer forintos árban benne van, de a Content Manager képtelen volt (és máig is az) beléptetni az oldalra. Azt pedig csak 30 napig lehetett megigényelni. Szóval itt vagyok 3 hónap után egy géppel, ami jobb, mint a semmi, de még jobb, ha viszek térképet :(. Frissítésre esélyem sincs, másik programot kellene telepítenem.

Esetleg van ötletetek? nagyon hálás lennék a jó tanácsokért. Előre is köszönöm :)

driver20 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 2

Sziasztok,

 

Egy Becker 7926 típusú készülékre szeretnék IGO8-at rakni. Valakinek ötlet, hogy hogy lehet elindítani?

TheGyurci Creative Commons License 2010.08.30 0 0 1
Parancsolj:

Frissítés:
http://tinyurl.com/y8sgqyc
http://tinyurl.com/y9o2nzf

És természetesen sok más is.
sópipa Creative Commons License 2010.08.30 0 0 0
nekem nem 0 Beckerem van.
Előzmény: Ramsau83 (-)
Ramsau83 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Becker navigácót használók tapasztalatait, a készülékhez hasznos ötleit várom!

Üdv. mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!