Keresés

Részletes keresés

hofi.attila Creative Commons License 2013.01.17 0 0 5

Egyre több hír terjeng az Euró bedőléséről és látjuk napról napra, hogy több ország is az államcsőd szélén. De én személy szerint bízom benne, hogy fenntről a nagyok belenyulnak majd, és nem hagyják becsődölni az Eurózónát!

vw_golf1.6TD Creative Commons License 2011.11.17 0 0 4

elfogadták az országok, ha bedől az EUR, akkor visszatérnek a régi pénznemükhöz. Jó, hogy nem kellett nekünk EUR.

Előzmény: T.Howard (3)
T.Howard Creative Commons License 2011.06.30 0 0 3

Nem.

Előzmény: Törölt nick (-)
merQree Creative Commons License 2010.08.27 0 0 0
árf0lyam?
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.27 0 0 topiknyitó
EUR jövője. Érdemes befektetni? Az a kérdésem, hogy a szakértők szerint van e létjogosultsága az EUROnak hosszabb távra, mert sokak szerint pár év múlva bedőlhet (bár nem tudom, mit jelent ez a szó), de van aki szerint fennmarad. Nekem van valamennyi pénzem Kanadai Dollárban, aminek az árfolyama jól felment, ott áll egy ideje, kb egyenlő az USD vel. CADot idehaza nem nagyon lehet befektetni, nem nagyon érdekel senkit, viszont egy stabil deviza. (Egyelőre). EUR-ra adnak elég jó kamatokat, és azon gondolkodom, átváltsam e, vagy egy részét, vagy az egészet, nem tudom. Nem tudom, érdemes e egyáltalán EURóban gondolkodni, vagy hagyni kellene CAD ban a dolgot, mert az egy viszonylag érintetlen pénznem, nyilván nem fog bedőlni. Az a baj, hogy ahhoz kicsi az összeg, hogy külföldre menjek, pld kanadába, és ott fektessem be, mert pár éves kamat rámegy a repülőjegyre meg az ottartókodásra. Itthon szeretném befektetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!