...mert ez egy megengedős topik és mert nincs topikja az Ingatlanvadászok műsornak, ide írom le véleményemet Zdroba Patrik és neje lakáskereséséről!
Patrikék már találtak maguknak saját házat, jártukban-keltükben bukkantak rá egy (szerintem egész jól kinéző) házacskára, abban élnek jelenleg. Keresnek azonban -befektetési célból- egy lakást, lehetőleg a belvárosi kerültekben. Nem írom le az igényeiket, mert azok annyira elrugaszkodottak a valóságtól, hogy na! Az igatlanra 60 millió készpénzzel rendelkeznek (Nem akarok a zsebükben túrkálni, de ugyan miből jött össze ez az összeg?).
Elég jó ingatlanokat mutattak nekik ezért az összegért, de nekik egyik sem volt megfelelő, végül nem vették meg egyiket sem.
Véleményem: nem is akartak vásárolni, inkább csak szerepelni egy újabb műsorban. Patrik volt az Árulókban és a Sztárboxban. de ott nem kereshetett annyit, hogy a házuk megvétele után maradt 60 milliójuk, csak nem fellépései lehetnek? Betti szrintem babát vár, erre következtettem az arcán lévő terhességi foltoktól, a teltebb alakjáról és arról, hogy nem festi a haját.
Patrik karrierjét bizony Gáspár "mentorkodása-trollkodása" akadályozta meg. Minden produkcióját nevetségessé tette, a rossz dalválasztásról nem is szólva.
A TV2 pedig feltette erre az egészre a "koronát" azzal, hogy a Sztárban sztár első adásából kiejtette, mert eleve olyan dalt (és külső megjelenést) adott Patriknak, ami megakadályozta, hogy bemutassa énektudását.
Szerintem jobb is így, mert van egy stabil állása és sajnos Bettike sem "múzsája", hanem csak celebtársa tud(ott) lenni! ...de ha Patik így is jól érzi magát a bőrében, mi se bánkódjunk (helyette)!
Ha valamit rettentően sajnálok, hogy kidobtam tökfölöslegesen rengeteg órát arra, hogy ezt a szar műsort (meg az összes társát) nézzem és még kommentáljam is. Illetve hogy userekkel veszekedjek egyik másik miatt.
Ugyanilyen fos volt ez az első perctől kezdve (jelzem: a hitvány Gáspár, Tótgagyi a nagy csodamegasztárokból jöttek, amik olyan nagyszerű emlékek sokaknak), csak akkor még titkolta.
...és tényleg! Fel sem tűnt, hogy elírtam, pedig tudom a nevét! :-)
Egyébként nem csak celebkedésből él(nek), mert bankár a srác, az ERSTE Banknál, biztos állását nem adta fel egyik műsorért és zenei karrierért sem. Jól kereshet, ha most a drága lakások között keresik majd a sajátjukat.
Azt, hogy Bettikéje mit dolgozik, dolgozik-e nem tudom, de kullancsként ragadt rá Patrikra anno, amikor még sokan melegnek kiáltották ki a férfit. Lehet, hogy "influencer"?
Megnéztem már, hogy miről kellene ismerni a csávót, úgyhogy helyesbítem a nevét: nem Zdorba és nem is Zdoba (ahogy Ilhilla írta), hanem Zdroba.
Azért tiszta mázli, hogy ennek a hatalmas megagigakimagatökömtudjaki sztárnak harmadjára sikerült eltalálni a nevét, azt is netes utánanézés alapján…(úgy tűnik, manapság már nincs az, mint Koós János idejében, akinek meg kellett változtatnia az eredeti nevét – Kupsa -, mert azt mondták, hogy az nem könnyen megjegyezthető).
Nem válogatós, volt már a TV2-n is szólóban (Sztárban sztár) és a párjával is (ha jól emlékszem a Párharcban). Csak idő kérdése és benne lesz(nek) a Nagy Duett műsorban, vagy a Farm VIP-ben is.
Az Ingatlanvadászok második évadában Zdoba Patrik és felesége Bettina is lakást szeretne vásárolni (klímával). Betti hajszíne barnára váltott és mintha kismama lenne.
Azt írja az újság, hogy a műben használt 3 nyelvnek megfelelően a dal Magyarországon, Romániaban, Ausztriában és Németországban is felkerült a lejátszási listákra.
Teljesen igazad van mindenben! Nálam is Istenes Márkó volt a nyerő! És igen, Fehér Krisztián valóban olyan pusztítást végzett!!! 🤣 Teljesen vállalhatatlan, színvonal nélküli műsor lett.
A fellépőruhája végül is tükrözte a zene eklektikusságát, keveredett benne az alapvetően afroamerikai rap, a német techno, és a balkáni pop, ez a hármasság megjelent a szövegben is, angol, magyar, német, román nyelvű szövegek örvénylettek benne. Olyan volt, mint amikor egy nagy pályaudvaron buliznak a vonatra váró fiatalok. Andi abból a kis párnás kis tiniből aki volt, vékony, szálkás, kisportolt nő lett, olyan alakja van, ha két kockás konyhai törlőkendőt tekernének rá, akkor is úgy nézne ki, mint valami antik nimfa szobor.
Az alap szerintem az, hogy Csurrancseppen Majka csókos haverjának kell lenni, aki az, annak szintén csurrancseppen a TV2-től, most meg már az RTL-től is, nem is kevés...:)
Úgy tűnik az RTL Majkát csak Pápai Pocival egy "csomagban" tudta megszerezni.
Én is kedveltem Márkót, de még sokat kell tanulnia, gyakorolnia, fejlődnie (na, erre nem Tóth Andi fogja megtanítani). nagyszerű színpadi ember válhat belőle.
Még az jutott eszembe, hogy Pápai Poci lassan a példaképemmé növi ki magát, hiszen megvalósította az álomkarriert: minimális munkával keres óriási pénzeket. Konkrétan annyi volt a teljesítménye, hogy állt Dávid mellett, és néha makogott valamit, többnyire abba is belebakizva. Innen üzenem az RTL-nek, hogy én ezt feleannyi fizetésért vállalom.
Basszus, én totál elfeledkeztem erről a tegnapi X-döntőről. 😂
Pedig eddig többé-kevésbé követtem a műsort, erre pont a döntő esik ki a fejemből teljesen... Síugrást néztem, aztán olvastam, gépeztem, és csak alvás előtt, mikor gyorsan felnéztem a netre, akkor jött szembe a hír, hogy Belano nyerte az X-faktort..😂
Igazából ezzel nincs gond, jobb volt, mint a Monotonix meg Kökenyvarga Imi, de nálam Istenes Márkó nyert idén. Megint elmúlt egy X, mély nyomot nem hagyott idén se. Kár, hogy a fórum ennyire kihalt, úgy tűnik, tavaly Fehérkrisztián olyan pusztítást végzett itt, amit azóta sem tudott kiheverni a topik. 😅
A srácok nagyon elegánsak voltak, még Pápai Joci piros nadrágja is, de kinek az agyában születettt meg, hogy Tóth Andira ezt a "meztelenruhát" adja? Már múlt heti hálóing-melltartó kombináció sem tetszett, de ez.... és a nem létező frizurája? Csak nem kirúgta Fecót és nem volt aki megfésülje? Láthatón őt is zavarta az a fémszállal átszőtt valami a fejét, mégis felvette.
Ennél már csak a fellépőruhája volt rondább: farmer "törökbugyogó"?
Értem már a három évnyi kihagyást! Elfelejtett normálisan énekelni és artikulálni, egy szót sem értettem. ...és még ő kritizálta a versenyzőt, hogy "nem értettem a szöveget".
Gondoltam, megnézem, milyen műsor van az RTL-en. X faktor. Meglepődtem, hogy a döntő van. Nem követtem a műsort.
Amikor megláttam a 3 finalistát, azt hittem elájulok! Ez a felhozatal?
A kettő ugrabugráló gyerek még a játszótérre való.
Varga Imi stílusa a Váradi Roma Café-hez hasonlít. Ezért nem állt jól neki a Csurran Cseppen dal, ahol inkább Majka vitte a prímet. Szerintem nem jó dal választás volt.
Maradt Belano. A három közül ő volt a jobb.
A Valkusz Milánt jó lenne eltakarítani a zsűriből. Szakmaiatlan hozzászólásaitól, zagyva beszólásaitól, nagyképűségétől kilel a hideg.