Keresés

Részletes keresés

gszarkatat Creative Commons License 2010.08.26 0 0 5
Tegnap néztem meg. Kellemes kikapcsolódás, de Ricky-től többet vártam, sima mellékszereplő - rendezői képességeiről most inkább nem.
Szerintem ő nem tudja űberelni az Irodában nyújtott alakítását!!! Abban a fogorvosos filmben is csalódást okozott.
Maga a sztori könnyen kiszámítható, inkább dráma a film, Ormi alakítása király volt, és hát: a nyelvezet angolul, rengeteg (szlenget is) lehet tanulni belőle, szinkronosan biztosan nem nézném meg....

7/10
Vízivó Creative Commons License 2010.08.17 0 0 4
Valamiért a Mechanikus narancsra emlkékeztet, a p.(ár)kapcsolat csinálás problémásságáról szól, dehát happy end mindenkinek, tralalatralala.
stuncenpudli Creative Commons License 2010.08.17 0 0 3
Szerintem nagyon jó lett, tehát mindenképp nézd meg! Bár én angol felirattal néztem és így nem értettem meg minden egyes betűt 100%-ig de a lényeget igen és nagyon tetszett!!

És igen ez egy film, mivel ez a Cinematrix topik :)
Előzmény: Törölt nick (1)
guestro Creative Commons License 2010.08.17 0 0 2
A film jó, de Gervais nem sokat szerepel benne.
Előzmény: Törölt nick (1)
Vízivó Creative Commons License 2010.08.16 0 0 0
Ez egy film?
stuncenpudli Creative Commons License 2010.08.16 0 0 topiknyitó
Én most láttam, és szerintem simán van 9/10.
Elsőre azt hittem (előre is köszönöm a kedves drága magyar címfordítóknak-Kisvárosi Rock&Roll), hogy valami zenekar feltörését fogja bemutatni persze korhű módon kb a 20. 3/4-éről, de nem sőt totál mást kaptunk!
Egy pár fiatal srác életét mutatja be a saját kis problémájukat a kitörés utáni vágyat a gyárból való kitörni akarást, és szerintem ezt tökéletesen meg is teszi, tökéletesen bemutatja amit akar!
Egyszóval respect :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!