Keresés

Részletes keresés

pityy palko Creative Commons License 2020.07.30 0 0 72158

Ráadásul egyetlen csalfa asszony sem bukna le, hiszen álmában is azt hörögné, hogy Mikikém, Miklóskám! A férj meg milyen boldog lenne, hogy hát még mindig szeret az asszony!:-))))

Előzmény: szimizso1 (72155)
pityy palko Creative Commons License 2020.07.30 0 0 72157

Én már régen használok ilyen kamerát. Egyszer felvett egy előttem történt balesetet. A vétlen nagyon hálás volt a felvételért.

Sok olyan helyzet van, ahol jól jöhet. Hivatalosan nem fogadják el, de ha van felvétel, mindig figyelembe veszik.

Előzmény: exhighand (72156)
exhighand Creative Commons License 2020.07.30 0 0 72156

Sziasztok. használ itt valaki autós kamerát? érdekelnének a tapasztalatok.

szimizso1 Creative Commons License 2020.07.29 -1 0 72155

Tegnap azon gondolkodtam, ha alapíthatnék egy falut, amiben a férfiak csak Miklósok lehetnek, akkor a falu neve, a Mikis falunk lenne :-)

Előzmény: python 357 (72154)
python 357 Creative Commons License 2020.07.29 -24 1 72154

pityy palko Creative Commons License 2020.07.29 -1 0 72153

Dich má' Te, dedrága Ándriskám!

 

Igértem néked elérhetőséget nyomott levegő ügyben:

 

Pichler Károly, 70/337-2341

X. ker. Gyömrői út 140.

Dive Technik kft.

 

 

Előzmény: bando53 (72151)
nyugi44 Creative Commons License 2020.07.29 0 0 72152

Hasonló "brazil gépsor" őrző-védő Kft-nél dolgozott... nem, nem jól mondom, volt alkalmazásban, és nekem akarták eladni az "őrzött" területen lévő számítógépeket amik hogy-hogy nem, hozzájuk vándoroltak "ideiglenes megőrzésre".

Hát még 10-ed áron sem kapkodtam utána.

Előzmény: bando53 (72151)
bando53 Creative Commons License 2020.07.29 0 3 72151

Magassági geodéta jelzést beönteni ugyan még nem láttam, de sok más farokságot már annál többet az ötven éves építőipari tevékenységem során.

 

Egy 10 m hosszú, 3m széles leendő vasbeton erkély lemez megszerelt  felső betonacél vasalását komplett ellopta az a brigád, aki másnap reggel bebetonozta volna.

Ráéreztem, hogy ez a "brazil gépsor" nem éppen a megbízható kategóriába tartozik. A reggeli ellenőrzésem alkalmával csak kivallották, hogy az otthoni kerítéshez pont erre a betonacél mennyiségre lett volna szükség, de nem vallották be, hogy hová tették. A betonpumpát még időben, azonnal vissza mondtam, az ellopott betonacélt az építési területen kívül a magas fűben megtaláltam, de előtte a brigádot azonnal elzavartam. Mivel ez szoros határidős vállalt munkám volt így sk. vissza szereltem a betonacélt és másnap másodmagammal sikerült bebetonozni. Mivel konzol szerkezet, így a kizsaluzást csak 28 nap (beton szilárdulás ideje) elteltével lehetett elvégezni.

Sajnos a "brazil gépsorok" nagy részére ez jellemző. Az eset után, bár nehezen, de sikerült pár megbízható "magyar" munkaerőre szert tennem, akikkel a mai napig együtt dolgozom.

Ez nem rasszizmus, csak a valóság!:-(

 

  

Előzmény: Fricu1 (72145)
python 357 Creative Commons License 2020.07.28 -25 1 72150

szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72149

Ez vicces, de a nagyrésze nem magyar :-) A szláv népek ilyen találékonyak! Jut eszembe. Szlovákiában hivatalosan, de volt Magyar területen voltunk pár napig. A tíz emeletes házban a lift kabinjának nem volt ajtaja. Konkrétan az utazásunkkor bárhol ledarálhatott volna a lift. Persze az emeletenként az ajtók meg voltak, de azért olyan furcsa volt. Én mint "nyüves" pesti, máshoz szoktam :-) Ez a "nyüves" is milyen degradáló, frusztrált vidéki szöveg! ;-)

Előzmény: Fricu1 (72148)
Fricu1 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72148
Előzmény: szimizso1 (72146)
Fricu1 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72147

Igen, de az arányok!

Van rendes becsületes cigány? Van. Csak a fehér holló kategóriában.

Valahogy úgy "alakul", hogy felülreprezentáltak a moslék kategóriákban.

Előzmény: szimizso1 (72141)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72146

Az milyen? Nem vagyok kőműves se :-)

Előzmény: Fricu1 (72145)
Fricu1 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72145

Hát, ja.

És olyat láttál már amikor a kőműves beönti a betonba a rajzról a magasságot jelző nyilat?

Előzmény: szimizso1 (72133)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72144

Erre most jöttem rá! Vannak akik szombaton nem dolgoznak, azok a szombatisták. Aztán vannak akik vasárnap nem dolgoznak, azok a vasárnaPisták! :-)

Előzmény: -remény- (72142)
robertó69 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72143

Ne legyél azzal a szegény szerencsétlennel ennyire intoleráns!

Ő nem egy akasztani, kasztrálni való mocsadék embercsökevény, szimplán csak türelmetlen!

Na jó, ez viccnek is durva volt! El is határolódom gyorsan magamtól...

Akasztás amúgy nem jó! Már "élettani okokból"...

Akkor inkább a máglya. Azt nem élvezné úgy....

Előzmény: Törölt nick (72115)
-remény- Creative Commons License 2020.07.28 -1 22 72142

Ne szidd!Bravúros elméjű pali volt!Ami igaz,az igaz!Milyen csúfos bukta után vakarta össze a fiatalokat?Szerintem,az utódai sem tehetségtelenebbek!Aki meg tudja őket fizetni,az igen nagy valószínűséggel nyer is.Mindegy azoknak,hogy usákiában,vagy éppen nálunk.Jönnek,LÁTNAK,győznek.

Előzmény: szimizso1 (72140)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 22 72141

A Lévait se hagyd ki! Szegény megboldogult szomszéd néninket, és bácsinkat Lévainak hívták. Mindketten megjárták a poklokat, és tetoválásuk is volt :-( Engem imádtak, mint ha a sajátjuk lettem volna. Vannak köztük is rendesek, és kevésbé rendesek. Mint minden nép közt vannak jók, és szar emberek..

Előzmény: bosijani (72139)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 22 72140

Nagyon tévedsz! Milliárdokat költenek, és költöttek ennek a Finkelstein-nek a tanácsadói irodájának, évente 3-4 alkalommal..... Mondjuk ezt nem kötik az orrotokra, mint mást sem. De abban igazad van, hogy a Gyurcsányékat is kétszer ők vitték győzelemre. Tudod az elmúlt nyolc évben ;-) Persze tudom, hogy, ha akkor lehetett ilyesmire költeni, akkor most is ám jogos!!!

Előzmény: Törölt nick (72137)
bosijani Creative Commons License 2020.07.28 -1 22 72139

a gáspár, ráhel, sára nem is sémi...ja,de.  

Előzmény: Törölt nick (72137)
375H&H Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72138

Drágák, utoljára asszem a Blahán voltam lent kakasos ízesített ruganyért, csak mert mér ne, régen volt,  még keményen ment napi szinten a szekér, most meg a gyömbér  :-DDD

Előzmény: szimizso1 (72134)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.28 -23 0 72137

Ja, és nincs itt sémi-bácsi, azok a feriék, akinek a neje most is ajvékol a "hazája" ellen...

És nem rá haragszom, hanem a balf@szokra, akik kiküldték az ixükkel.... 

Előzmény: Törölt nick (72136)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.28 -23 1 72136

Fura dolgokat szeretsz.:-))) De, te tudod...

Nem kell előjönnöm semmiféle farbával, mindenki tudja miről beszélek! Csak van aki nem akarja érteni... Köztük te sem.

 

Előzmény: szimizso1 (72135)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -2 21 72135

Azt szeretem, amikor elő kellene jönni a farbával, hogy csak a rébuszokban megfogalmazott séma, vagy sémi szövegek jönnek elő. Nem írtam rosszul a sémi szövegeket! ;-) Igen ezeket a mondatokat a hál istennek a megpusztult Finkelstein fogalmazta meg anno. Ő például a saját népe ellen uszított jó pénzért. Szóval merjetek már ti is bevállalni egy helyreigazítási pert légyszi légyszi légyszi. :-)

Előzmény: Törölt nick (72127)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72134

Látom te sem böngészed a szexshopok oldalait, pedig látnál csodákat ;-)

Előzmény: 375H&H (72132)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72133

Milyen kis szemfüles vagy! :-D

Előzmény: Fricu1 (72131)
375H&H Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72132

Hirtelen elbizonytalanodtam, mit is kellene oda csatlakoztatni, Porszívót? vagy momentán csak egy humán vákumkamra =:-DDD

Előzmény: szimizso1 (72130)
Fricu1 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72131

A fodrász!

A képen a másik felén volt a nyíl!

Előzmény: szimizso1 (72129)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72130
Előzmény: 375H&H (72126)
szimizso1 Creative Commons License 2020.07.28 -1 0 72129

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!