Keresés

Részletes keresés

csiriz Creative Commons License 2021.03.11 0 1 189
dptrsk Creative Commons License 2020.05.06 0 0 188

A leírtaknak megfelelően működik:

 

"VI.5. A fizetési megbízás sorbaállítása, részteljesítés

VI.5.1. Amennyiben a fizetési megbízás fedezethiány miatt nem teljesíthető, úgy azt a Bank a Számlatulajdonos, illetőleg jelen szabályzat kifejezett eltérő rendelkezése hiányában 35 napra sorba állítja. A sorba állítás időtartamának számítása a fizetési megbízás átvételét követő napon kezdődik. A rendszeres átutalási megbízás alapján kezdeményezett eseti átutalás esetében az átvétel napja a rendszeres átutalási megbízáson megadott esedékesség napja."

Előzmény: Laslow (187)
Laslow Creative Commons License 2020.05.05 0 0 187

Ha be van állítva egy rendszeres átutalási megbízás (pl minden hónap tizedikén), ám az egyik hónapban tizedikén nem áll rendelkezésre kellő felhasználható egyenleg, akkor nyilván az átutalás sem lesz teljesítve. Ha azonban egy héttel később pénz érkezik a számlára, akkor utólag megtörténik az elmaradt átutalás. Ez így normális, máshol is így van? (Én azt vártam volna, hogy ilyen esetben egyszerűen az adott hónapban nem lesz átutalás, aztán a következő hónap adott napján ismét megpróbálkozik a bank, persze nem bepótolni a sikertelen előző havi átutalást, hanem csak az adott új havit.)

Herold Creative Commons License 2020.04.26 0 0 186

Nincs velük több gond, mint a többi bankkal. Számlanyitáshoz azért gondolom el kell látogatni a legközelebbi fiókba.

Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.25 0 0 185

Sziasztok!

 

Összességében mi a tapasztalat ezzel a bankkal? Tudom van OBA meg minden, de engem az érdekelne, hogy mennyire stabilan működik a rendszerük, netbankjuk, bankkártyáik? Bármilyen gond esetén ügyfélszolgálat probléma esetén mennyire segítőkész, milyen gyorsan reagál, a dolgozók szakmailag mennyire felkészültek? Okoz esetleg az bármilyen problémát, hogy 100km-es körzetemben nincs fiókjuk?

ezileb Creative Commons License 2020.04.07 0 0 184

Most vettem észre egy üzenetet a netbankban, mi szerint már letölthető a díjkimutatás. A feltöltés dátuma március 31. Ez kicsit elkésett, még akkor is, ha a díjkimutatásra - vélhetőleg visszamenőleges keltezéssel - január 15-ei dátumot írtak.

Előzmény: ezileb (182)
Polgár Attila Creative Commons License 2020.03.10 0 0 183

Nem működik a bankkártya paypass funkciója Mi lehet a probléma? köszönöm

ezileb Creative Commons License 2020.02.05 0 0 182

Én sem kaptam még. De ez valszeg nem bankspecifikus, mert rendre ez a többi bankszámlámnál is "csúszik". (Egyedül a K&H töltötte fel a kimutatást a határidő utolsó napján, a Gránit meg ma.) Gondolom, majd visszadátumozzák... :-)

Előzmény: Herold (181)
Herold Creative Commons License 2020.02.04 0 0 181

Kapott már valaki díjkimutatást? Elvileg 31-éig kellett volna kiküldeniük, de én még nem kaptam meg.

vpete83 Creative Commons License 2019.11.06 0 0 180

Igen, szeptember 14 ota nekem is mukodott mar. Tegnapig egyetlen egyszer volt, hogy az SMS-t ujra kellett kuldenem, mert nem erkezett meg. De tegnap teljesen hasznalhatatlan volt, belepes utan is lassu volt es az egyenleg sem friss allapotot mutatott. Keso estere viszont rendbejott es ma is zavartalanul es gyorsan mukodik, ugyhogy remelhetoleg sikerult kijavitaniuk a hibat.

Előzmény: Herold (177)
twohandedtweener_ Creative Commons License 2019.11.05 0 0 179

ma egész nap használhatatlan volt, most már rendben van

Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 178

Remélem.

Ma már gyakorlottabb voltam, kivártam azt a pár percet míg megérkezett az smsük.

De tegnap esti állapotot mutatott, és frissíteni sem lehetett.

Előzmény: Herold (177)
Herold Creative Commons License 2019.11.05 0 0 177

Az új előírásokkal 1,5 hónapja zökkenőmentesen be lehet lépni. Ez csak egy átmeneti üzemzavar lehet.

Előzmény: Törölt nick (176)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 176

Megerősítem, én is így jártam.

Az új előírásokkal vége a kényelmes netbankolásnak.:(

Előzmény: vpete83 (175)
vpete83 Creative Commons License 2019.11.05 0 0 175

Mi a fene tortent a netbankkal? Tegnap jo 20 percig nem tudtam belepni, mert mar a felhasznalonev/jelszot sem kerte el, hibat jelzett.
Ma pedig 5-6 perc kesessel jon meg a bejelentkezesi sms. Bar nem is irja hany percig ervenyes, de mire megerkezik, mar nem lehet bejelentkezni vele, mert azt irja a kodszo ervenyessegi ideje lejart.

Uj SMS kerese eseten nem lehet tudni, hogy a percekkel kesobb erkezo SMS melyik bejelentkezeshez tartozik, mert nincs kepernyo azonosito az SMS-ben. Kiderult, hogy meg egy elozo bejelentkezeshez ujrakuldott SMS jott meg, mikozben mar elolrol kezdtem a bejelentkezest...

 

Otodszorre sikerult vegre belepnem, mert csak 3 percet kesett a bejelentkezo SMS. Viszont ha sikerult is bejelentkeznem, a tegnap este 23:16-os egyenlegemet mutatja, hiaba nyomkodom a frissites gombot. 6 evig soha semmilyen problemam nem volt. A szeptember 14-i atallas ota mar voltak kisebb gondok, de tegnap ota gyakorlatilag hasznalhatatlan az egesz :(

Herold Creative Commons License 2019.10.29 0 0 174

Ott áll meg a metró, busz, villamos, miért akarsz autóval menni?

Előzmény: Dundikalika (173)
Dundikalika Creative Commons License 2019.10.29 0 0 173

Nincs olyan Magnet ATM , amelyiknél be is lehet fizetni. Én már írtam nekik egy levelet ez ügyben, talán ha mások is vennék a fáradságot, hogy a weblapon a kapcsolat menüpontban pár mondatot....

 

 Mivel a megmaradt fiókjaik napközben autóval nehezen megközelíthetőek, én örülnék neki, ha akár az Astoria vagy az Andrássy úti automatánál lehetne pénz berakni...

 

 

Ha többen is jeleznétek, elgondolkodnának rajta.....

Kanalas Dzsoki Creative Commons License 2019.09.28 0 0 172

Ha megkaptad a választ, beírod ide? :-)

Előzmény: Assetudomhogyhivnak (171)
Assetudomhogyhivnak Creative Commons License 2019.04.21 0 0 171

Uuu basszus ez nem is jutott az eszembe... Nagyon hálás vagyok neked ezért a jótanácsért.

Jó hogy vagy!!

 

 

 

 

Előzmény: Herold (170)
Herold Creative Commons License 2019.04.20 0 0 170

Miért nem hívod fel őket és kérdezed meg?

Előzmény: Assetudomhogyhivnak (169)
Assetudomhogyhivnak Creative Commons License 2019.04.20 0 0 169

Sziasztok 

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Magnet ATM-jeibe lehet pénzt befizetni vagy csak a fiokpénztárba bemenve?

Az Unicreditből jönnék át és ez a szolgáltatás fontos nekem.

 

köszi

 

Atis860 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 168

Sziasztok én màr 3-hete megkötöttem vellük a szerzödèst,kihoszta a nö.azota a bank az eredeti szerzödést nem küldte se a kàrtyàt nem kaptam meg.nemtudom mi törtènt .

Valaki60 Creative Commons License 2019.01.05 0 0 167

Egy nagyon jó ismerősöm régebben magnettől vett fel lakáshitelt. Jött a chf elszámolás. Írd és mond hét év törlesztés után kénytelenek voltak 7millió forintot jóváírni. Évente egy millával lehúzták őket. Év végén karácsony előtt majd minden évben levelet küldtek különböző hivatkozásokkal. Volt hogy egy törvényre hivatkozva plusz befizetést akartak. Csak az volt a gáz hogy a törvény felét lehagyták. Pont azt a részt am semmisé tette a levél tartalmát. Végül eladák a lakást és megszabadultak a banktól. 

Ezek után mindenki fantáziájára bízom hogy milyennek tartja ezt a bankot...……..

Én biztos soha nem vennék fel ezektől egy vasat sem...…..

Herold Creative Commons License 2018.12.07 0 0 166

Örülök neki, de saját számlára befizetéskor eddig sem kellett papírokat kitöltögetni. Csak azonosítod magad a személyivel.

Előzmény: Laslow (165)
Laslow Creative Commons License 2018.12.07 0 0 165

Képzeljétek, tegnap voltak készpénzt befizetni a számlámra az egyik fiókjukban, és végre nem kellett a befizetés miatt papírt töltögetnem, csak azonosítottam magam és bemondtam az összeget (meg a végén aláírtam a bizonylatot)! Gyűlöltem, hogy minden befizetéskor ki kellett töltenem a papírt, hogy ki vagyok, hol lakom, kinek, milyen számlaszámra milyen pénznemben mekkora összeget akarok befizetni, stb... Semmi értelme nem volt. Utána arról bepötyögött számítógépre mindent az ügyintéző. Minek az a papír? Annyira nem értettem ezt az üzleti folyamatukat, írtam is nekik az ötlet/panaszládájukba róla, hogy miért ilyen kényelmetlen, macerás a befizetés náluk. És most végre elég csak odaadnom a személyimet, és azt mondani, hogy a saját (egyetlen) számlámra akarok X forintot befizetni. És nem kell végre töltögetnem semmit. Áh, oda vagyok meg vissza! (Pontosabban eddig voltam oda meg vissza, de nem az elégedettségtől.)

pgyafi Creative Commons License 2017.11.16 0 0 164

Bocs, téves info.

A max 6eFt nem volt náluk és már legalább 3 éve ennyi az utalások költsége.

 

Előzmény: pgyafi (163)
pgyafi Creative Commons License 2017.11.16 0 0 163

Valamikor nagyon megnőttek az átutalások díjai náluk, erre érdemes figyelni. A max 6000Ft korlátozás is lekerült.

 

S Apó Creative Commons License 2017.10.19 0 0 162

Ajánlom a bankot. De tudnod kell, hogy inkább internet bankon keresztül megy a használata. Jóval kevesebb fiókja van mint a "szeretett" OTP bankunknak.

Előzmény: Carl McCoy (160)
Herold Creative Commons License 2017.07.08 0 0 161

A számlavezetési díj bizonyos esetekben becsületkasszás, az éves kártyadíj itt az egyik legolcsóbb, és havonta vonják (1/12-enként).

Előzmény: Carl McCoy (160)
Carl McCoy Creative Commons License 2017.07.08 0 0 160

Csao!

 

Kicsit kezd tele lenn ia faszom a zsido OTP-vel, ugyhogy elkezdtem nezelodni bankok utan es megakadt a figyelmem ezen a bankon, mit lehet rola tudni, mik a velemenyek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!