Keresés

Részletes keresés

dzso57 Creative Commons License 8 órája 0 0 128976
mosthogy bepikkezejeztek a takolmanyba a hazarulas c. buncselekmenyt, el lehet kezdeni a

mocsok HAZAARULO nerancsgeci tolvaj fergek felakaszgatasat a bitofara a kosuteren!
dzso57 Creative Commons License 8 órája 0 0 128975
qrvanyadat maceratorgeci!
dzso57 Creative Commons License 8 órája -1 0 128974
szeva tokvezer!
kiszoptad mara bankarok faszat?
Előzmény: bankvezér (128971)
SzJ2 Creative Commons License 18 órája 0 0 128973

régen

Előzmény: SzJ2 (128972)
SzJ2 Creative Commons License 18 órája 0 0 128972

Mint már regelen írtam , itt(usa) úgy oldották meg hogy mindenkinek elengedték az adósságát , a bankokat meg az állam kártalanította.Persze más léptékek , más felállás.

Előzmény: bankvezér (128971)
bankvezér Creative Commons License 19 órája 0 0 128971

A kölcsönök mögött biztosítások voltak. ha a kölcsönöket nem döntik be a bankok, a biztosításokra kifizetett pénz végleg elvész. 
Ha bedöntik, akkor a biztosításokra kifizetett pénznél négyszer többet kapnak a bankok kártérítésre. 
Ezt hogy oldottad volna meg? 

Előzmény: SzJ2 (128970)
SzJ2 Creative Commons License 19 órája 0 0 128970

Ja ,hát tuggyukkik nem engedték. Nem tudom hogy az akarat meglett volna rá vagy sem. Egy , mindenkit erintõ megoldásra gondolok , nemcsak arra hogy akinek volt rá , az vegtorleszthetett( azt hiszem így volt)

Előzmény: bankvezér (128969)
bankvezér Creative Commons License 20 órája 0 0 128969

Ha megoldják, akkor több milliárd eurótól esnek el a bankok. 
Annyi pénzért akár Orbánt is meggyilkoltatták volna. 

Előzmény: SzJ2 (128968)
SzJ2 Creative Commons License 21 órája 0 0 128968

Ha annak idején megoldják a devizahitelesek problémáját , akkor ez az egész nem történik meg.

Előzmény: bankvezér (128956)
bankvezér Creative Commons License 25 órája 0 2 128967

Dr. Szabó V. László ügyvéd : 

Mai menet KH Bank ellen Pkkb-n.

Bank követel 20M-t mi is követelunk 1M-t.Múltkori targyalason bíró berekesztette a tárgyalást, ítéletre halasztott mert a két banki tanubol az egyik nekünk volt jó a másik a banknak.

Aztán a tárgyaláson új tényként eloadtuk, hogy a kockazatfeltaron nem szerepel az adósok aláírása.

A bíró azt mondta hogy már érdemi szakban vagyunk nem lehet új tenyallitas.

Aztán emlékeztettem hogy még nem zárta le a perfelvetelt.

Aztan ítélet helyett az jött hogy újra megnyitja a tárgyalást és újra megidezte a banki tanukat.

A mai tárgyaláson addig szorongattam őket amíg ki nem mondtak, hogy a szigno a lap alján azt jelenti, hogy az adós azzal igazolja, hogy megismerte a tartalmat.

Na hát épp ez hiányzik a nyilatkozatrol, az adósi megismerés aláírása.

Összeomlott a banki oldal, így lett vesztes ítélet helyett nyertes.

Mert az már nem kétséges, hogy nyerünk felfüggesztés nélkül is mert már csak a másik két szigno tulajdonosát kell a bírónak meghallgatni, hogy tőlük származik az aláírás.4 aláírás van, mind banki, de adosi egy sincs.

Látja a bíró, hogy körömszakadtaig küzdök, még elfogultságot is beadtam ellene.

Még törvényszéki végzést is kapott, hogy az arfolyamrést köteles elbiralni annak ellenére, hogy a dh törvények foglalkoztak vele.

Nem függeszt fel ennek ellenére, de most már nem is kell mert a banki tanukat ledaraltam (a bírónővel együtt).

A banki ügyvédek nem is kérdezték semmit a tanuktol.

Csapataink harcban állnak.

graphite30 Creative Commons License 1 napja 0 1 128964

az élsportolót honnan vetted hülyegyerek?” a magán nyomozó mondta. Szerinted hazudik? Képeket is mutatott.

Előzmény: Ljfxx8 (128963)
Ljfxx8 Creative Commons License 1 napja -3 0 128963

az élsportolót honnan vetted hülyegyerek? fogalmatlan vagy ha egyszer mindenki tényleg visszakapná az összes befizetett törlesztőrészletét, akkor te fizetési felszólításnak vennéd s újra befizetnéd.

 

Ja aki a modihoz rohan mindig letiltatni az ne várjon tőlem választ, alig van már nickem.:)

Előzmény: graphite30 (128946)
Ljfxx8 Creative Commons License 1 napja -3 0 128962

kisfiam itt vagy az aki szerződést futva köt megerőszakolásra, utólag noname hőzöngsz miközben mindent kifizettél beszari.

Előzmény: graphite30 (128941)
Ljfxx8 Creative Commons License 1 napja -3 0 128961

hülye vagy te bazdmeg, odamész hogy előtörlesztesz s nem hagyod magad elküldeni. Node te 1x év után találtad ezt is ki önsajnáltatásnak ápolt.

Előzmény: Jokki (128948)
Ljfxx8 Creative Commons License 1 napja -3 0 128960

Hallod grafit, csak le kell hajolnod...

Előzmény: bankvezér (128951)
bankvezér Creative Commons License 1 napja 0 0 128959

https://hvg.hu/itthon/20240326_varga-judit-magyar-peter-narcisztikus-pszichopata-signal-csoport


Rogán, Varga Judit nevében írogat Magyar Péterről! Rogán egy szörnyeteg bűnöző! 

bankvezér Creative Commons License 1 napja 0 1 128958
Előzmény: bankvezér (128957)
bankvezér Creative Commons License 1 napja 0 0 128957

"Őrjöngve jött be a hálóba" Fizikai erőszakkal vádolja Magyar Pétert Varga Judit 

 

https://www.youtube.com/watch?v=VcQ-uzibMl4

 

Ezt Rogán diktálta. 

bankvezér Creative Commons License 1 napja 0 0 128956
bankvezér Creative Commons License 1 napja 0 0 128955

Rogán bűnöző  diktálta ezt a szöveget : 

"Én büszke vagyok arra, hogy az Orbán Viktor vezette kormány igazságügyi minisztere lehettem és arra, hogy a Fidesz tagja vagyok. Minden konfliktus és támadás ellenére hatalmas megtiszteltetésnek érzem, hogy a hazámat szolgálhattam sok-sok jó ügy érdekében."

 

https://hvg.hu/itthon/20240326_varga-judit-uvoltozes-es-szidalmazas-kozben-sorban-lerangatta-az-agytamla-tetejen-levo-konyveket-es-a-hatamhoz-vagta-oket

 

Mi itt a sok-sok jó ügy?

A devizakárosultak kifosztására létrejött Fidesz-bűnszervezet vezetőinek kimentése a büntetés alól? 

bankvezér Creative Commons License 2 napja 0 0 128954

A devizásokért dolgozó ügyvéd egy órával ezelőtti posztja : 

 

László Marczingós  

· A “rendszerváltást” úgy tudom elképzelni, hogy a maradék normális ember emigrál.

A fideszes maffia gazdaságilag összeomlik és odahaza elfogy a popcorn.

Amikor leáll minden, akkor még egy Azahriah koncert lemegy az Oktogonon akkuról.

A végén elénekelik a Himnuszt és a koporsót magukra zárják.

A koporsóból mindenki megoszt még egy bölcs Coelho mondatot.

 

 

:DDDDDDDDDDD

bankvezér Creative Commons License 2 napja 0 0 128952
bankvezér Creative Commons License 2 napja 0 2 128951

Dr.Szabó V. László ügyvéd

 

 Ennél nagyobb lehetőség még sohasem volt az adósok előtt.

A KH Bank elleni ügyben a bíróság végzésében kimondta:"Az előzetes döntéshozatali eljárásban éppen a DH törvények alkalmazhatóságára kérdezett rá a Kúria, tehát amennyiben az EUB a kógens normával való behelyettesítést jogellenesnek mondja ki, akkor az érvénytelen szerződés nem orvosolható, ily módon szerződésből kiesik az indexálás, nincs árfolyamkockázat és az arról való tájékoztatás sem, vagyis ennek megfelelőségét sem szükséges vizsgálni.

"Az adósok ha pert indítanak akkor most a tartozásukat a felvett és visszafizetett összeg különbségére csökkenthetik míg a túlfizetéseiket elévülés nélkül visszakaphatják.

A kifizetett ügyvédi munkadíjat pedig a per végén visszakapják a banktól.

Ráadásul tanúként se kell a bíróságra járni ha az árfolyamrés miatt semmis a szerződés.

Valamint az árfolyamkockázat miatt jogerősen (vagy Kúria előtt) elvesztett perek adósai is újra beadhatják a pert.

A pénz az utcán hever csak le kell hajolni érte.

Csapataink harcban állnak.

bankvezér Creative Commons License 5 napja 0 1 128949

Dr. Szabó V. László ügyvéd : 

Nagyon sokan térnek vissza hozzám olyanok akik miután velem beszéltek sokallták az ügyvédi díjat és elmentek kóklerekhez akik magukat fillérekért hirdetik.

Aztán leveszik az első pénzt és utána beadják a férc munkát. Nem kérik a vh felfüggesztést, orbitális hibákat csinálnak, nincs peres gyakorlatuk, tele vannak megélhetési kényszerrel .

Aztán amikor az adós megkapta a képébe a nyers igazságot, hogy a vh folyik tovább és az árverés fenyeget akkor írnak nekem hogy ők milyen cudarul jártak, hogy őket lenyúlták és nekem igazam volt és hogy ilyenkor mit lehet csinálni?
Kb azt amire gondolok de ügyvédkén meg van kötve a kezem, hogy kimondjam.

De kb. a b. meg magad.

Sok mindig jól járni akaró, az olcsóságnak felülő prédaszagú utólag kezd el kapálózni amikor a hiénák partnere lenyúlta és direkt nem csinált semmit.

Megérdemli.

Ügyvédek között van nagyon sok......., de az adósok között legalább ugyanannyi.

Hajrá butaság, hajrá sz@rrágás.

Rámegy az életed a kontárra te idióta.

Csapataink harcban állnak.

Jokki Creative Commons License 5 napja 0 2 128948

"Ezt a jobbmódú adósok tudták megtenni!" - meg akiknek a bank megengedte. Akkor éppen tudtam volna rokonságtól kapni annyit, hogy 180-as áron végtörleszthessek, de mindenféle mondvacsinált indokokkal elutasították.

Ez is tiszta politika volt, semmi köze nem volt a gazdaságossághoz vagy a profithoz.

Bayerzsóti anyja például nem kérte a 180-as végtörlesztést, mert VIP hitelt kapott: milliárdokat keresett vele.

Pont ezért tesz meg mindent az állam, hogy ne oldódjon meg az egész sevizahitel csalás ügye: mert akkor kiderülne, kik milyen VIP hiteleket kaptak és mennyit kerestek vele.

Előzmény: bandolesa (128929)
bankvezér Creative Commons License 6 napja 0 0 128947

A helyből  sírrasz@rás,  áldozathibáztatás,  szociopata hőbörgés, becsületsértés,  és zaklatás,  mióta számítanak  sportnak? 

Előzmény: graphite30 (128946)
graphite30 Creative Commons License 6 napja 0 0 128946

2 gyermek, a többi stimmel.

Előzmény: bankvezér (128945)
bankvezér Creative Commons License 6 napja 0 0 128945

3 gyermeke  és élsportoló a legnagyobb? 
Egy,  anyák sírjára sz@ró szatírnak?????

Előzmény: graphite30 (128941)
graphite30 Creative Commons License 6 napja 0 2 128944

Ez az EU. A bankároknak mindent szabad.

Előzmény: bankvezér (128942)
bankvezér Creative Commons License 6 napja 0 0 128942

Persze, zsebpénz. 
De ezt is vissza kell venni! Az állam ne lopjon, és az állami alkalmazott se lopjon saját javára! 

Előzmény: graphite30 (128940)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!