Keresés

Részletes keresés

DiNozzo007 Creative Commons License 2010.09.23 0 0 34
http://pontpark.eu/b_regisztracio/70f284c5e0f7672ac5cafd10d5c74327
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.19 0 0 33
Ezenkívül azt kérdeztem, már egyik első beírásomban: Hogy lehet, hogy fr. és angol károsultak feljelentették, ügyvéddel, bírósággal. Erről fórumot nyitottak. Már két éve. Ennek ellenére az ordas csaló ma is hirdetnek a világ internetjén több nyelven. És nemcsak hirdetnek: árusítanak is, eurót vesznek fel, vonnak el. - Egy illegális letöltő programért.
A kérdésre azóta sem kaptam választ.
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.19 0 0 32
Én is azt mondtam, hogy ordas csalás.
Előzmény: Ákos70 (31)
Ákos70 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 31
A link egy torrent-letöltő oldalra mutat, ahonnan - gondolom én... - zömében illegális (jogvédett) tartalmakat lehet letölteni. És mit ad a Jóisten, ott láthatod az általad jó pénzért megvásárolt csodaprogramot. Vagyis innen lelopható az, amit azért találtak ki, hogy ha megvásárolod(!), ellophasd vele másét.
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.19 0 0 30
Érdekes dolgot tettél fel, de amióta felültem a csalóknak, még értelmezni se tudom. Ezt sem. Örülnék, ha elmagyaráznád, értelmeznéd: mi derült ki ebből, melyik hóhért akasztják, miből látszik az akasztófa - és a csalás?
Kösz.
Előzmény: Ákos70 (29)
Ákos70 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 29
Ákos70 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 28
Amúgy jegyezzük meg, maga a torrentezés nem illegális, ha valami nem esik jogvédelem hatálya alá, az nyugodtan letölthető. Ilyen lehet a letöltések kb.0,2%-a.
Előzmény: Ákos70 (27)
Ákos70 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 27
Azért mindenképp érdekes egy olyan hirdetésnek bedőlni, miszerint az ő programjukkal 100X gyorsabban lehet bármit letölteni.
Nem vagyok szakértő, de úgy tapasztalom, nagyjából két lényeges dolgon múlik a torrentezés gyorsasága: az internetsebességed, amin ez a program nemigen változtat, meg hogy hányan, milyen sebességgel seedelik - ebbe se lehet beleszólása. Illetve a harmadik, hogy hányan töltik le veled együtt, ezt esetleg tudja manipulálni, hogy valami módon prioritást ad a te gépednek(bár nem szép dolog a többiekkel szemben), de egy átlagos felhasználónak erre nem hiszem, hogy gyakran lenne szüksége.

(ui. kiváló tejgumis csúzlijaim vannak, le lehet szedni vele egy Lopakodót. 100$/db. Hmm..?)
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 26
Hamis: így volna pontosabb:
Fegyverbolt így reklámozná önmagát és fegyverét: a bolt cégérén, reklámjaiban, hirdetésében:
"Speciális bankrabló fegyver olcsón eladó".
A fegyverboltot a törvény beiktatná, legálisnak minősítené, reklámjaival együtt.
Előzmény: Ákos70 (24)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 25
Más is vont hasonló párhuzamot, de a párhuzam pontatlan - tehát hamis.
Előzmény: Ákos70 (24)
Ákos70 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 24
Engedéllyel tartott fegyverrel szabad bankot rabolni..? :))
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.24 0 0 23
Többek közt a google segítségével egy francia fórumra bukkantam, ahol tucatnyian panaszolták ezt, hozzátéve, hogy a bankszámlájukat is megcsapolták. Írták, hogy szövetséget alakítanak, és jogi útra lépnek, feljelentés, stb.
Mindez 2007/2008. Azután 2008-ban végetér, a fórum elhal. A letöltőprogr. cég viszont máig megvan. A fentiek értelmezése és kutatása már meghaladja képességeimet.
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.23 0 0 21
Díjaznám, ha valaki vállalná e programmal
letöltött .zip és .rar film-állományok kicsimagolását. Ponosabban: kicsimagolás utáni elindítását (mert kicsimagolás után nem indulnak).
Gondolom, ez egy hozzáértőnek elég könnyű feladat.
(Belbudai találkozás - nem-sikerülés esetén is egy pofa sör vagy üdítő!)
locsemege Creative Commons License 2010.07.18 0 0 20
Mi köze a tartalomnak az eszközhöz? Ha veszel egy kenyérszeletelő kést, s az beletörik kőfaragásba, nem a kés a rossz. Függetlenül a letöltőprogramtól, ami jogvédett, az továbbra is az marad.
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.18 0 0 19
Mert az én viziómban, ha pénzt adok ki valamiért, annak így kell működnie:
1) Előáll (magától) 2)Megnyomok egy gombot 3) Működik 4) Én meg használom.
Pont.
Ha valami nem ilyen, kidobom, törlöm. Vesztettem a bóton 40-50 eurót. Tanulópénz.
Előzmény: locsemege (18)
locsemege Creative Commons License 2010.07.17 0 0 18
Aztán miért nem?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.17 0 0 17
Lehet, h ez a probléma nyitja, de én nem tudom megoldani (Kösz).
Előzmény: locsemege (16)
locsemege Creative Commons License 2010.07.17 0 0 16
Nem lehet, hogy a file nevének vége más típusra utalt, mint ami a file valódi tartalma volt? Például valami.mp3 nyugodtan lehet egy jpeg kép is akár, lévén bármi lehet egy file neve.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.17 0 0 15
A probléma pofon egyszerű. "A kért állományt nem lehet megnyitni". Volt már ilyenem (film), egy ehhez értő ismerős viszont azonnal meg tudta nyitni. Az ehhez értő ismerőst nem tudom minden alkalommal iderendelni. Elmagyarázással nem értettem/értem meg.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.17 0 0 14
Sajnos, bár korrektül és jóindulatúan válaszoltál, nem tudtál a nagybetűs kérdésre felelni - ezért a kitömörítésre vonatkozó technikai problémáimat nem osztom meg veled. Így jobban jártál.
Előzmény: locsemege (13)
locsemege Creative Commons License 2010.07.17 0 0 13
Ehhez nem értek. Gondolom, a filmek többsége jogvédett anyag. Ugyanakkor torrenten megoszthatsz egy Linux disztribúciót, hiszen olyan a licenszelése, hogy szabadon terjeszthető. Hasonlóképpen megoszthatod egy házi videódat.

Tehát nem az eszköz, amivel a baj lehet, hanem a felhasználás módja.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 12
Üdv. Más topikokból tudom, hogy te, ehhez értőként türelmesen válaszolsz a naiv nem-értőknek is. Ezért elmondom: egyelőre semmi bankkártya-pénz-visszaélést nem észlelhető a számlámról. (ezért is riadóztak külföldi fórumokon a 360Share Pro nevű program előfizetői.
Tehát túl féltem a dolgot.
Nadeviszont: be kell írni egy címet, pl. egy filmcímet a keresőjébe. Szinte nincs olyan ritka film, ami fél perc alatt ne volna meg, és fél perc alatt le is tölti. HOGYAN KELL KITALÁLNI, HOGY MELYIK FILM illegális? avagy MINDEN FILM letöltése illegális? (Ha nem ilyen egyszerű, HOGYAN KELL RÁJÖNNI?)
Üdv.
--- Ha csitítólag és nekem érthetően válaszolsz, megosztom veled - program helyett -a technikai problémáimat is, hátha felvidít.
Előzmény: locsemege (11)
locsemege Creative Commons License 2010.07.16 0 0 11
Nem értem a problémádat. File-t megosztani nem illegális. A torrent is legális. Ami illegális, az a jogvédett tartalom megosztása. (Tegyük hozzá, hogy hülyeség a jogszabály, de egyelőre azok határozzák meg a szabályokat, akiknek van elég pénzük, befolyásuk ehhez.)

Tehát semmi baj egy ilyen programmal. Gond akkor van, ha jogvédett tartalmat osztasz meg vele.

Másik példa. A kés nem illegális. Az egy eszköz. Ha embert ölsz vele, az illegális. Ha kenyeret szelsz vele, az legális.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 10
Jelszőt kaptam és programot. A program neve 360Share Pro. Erről szól a topik. Erről a programról. - Azóta néztem a google-ba beütve. Többtucat angol és franci nyelvű előfizető panaszkodik felhéborodva, hogy nem működik, és általában: sokkal többet húztak le a bankkártyáról, mint amennyit ő befizetett.
--- eszerint ÉN VAGYOK AZ ELSŐ MAGYAR áldozat! Hurrá! Büszke vagyok magamra.
Előzmény: kpityu2 (9)
kpityu2 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 9
Maga a megosztás nem illegális. Vagyis semmi akadálya annak hogy valaki fizetős letöltő progit áruljon. De a gyakorlatban inkább az szokott lenni, hogy valaki működtet néhány nagy sebességű szervert és az ahhoz való hozzáférést árulja pénzért. Vagy jelszót kapsz a pénzedért amivel be tudsz lépni, vagy egy kliensprogit (ami titkosított hozzáférést biztosít). Nyilván ingyenes dolgokért senki sem fizetne, hisz azt a készítő oldaláról is lehúzhatja, tehát a fizetős letöltés csak fizetős (online bolt) vagy illegális tartalommal életképes.
Előzmény: Törölt nick (4)
kpityu2 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 8
A letöltés sebessége nem a programtól függ hanem a sávszélességtől. Torrent-en több 10-100 GB-os (komplett sorozatok, tükrözött szájtok) tartalmakat is megosztanak. Ha elég nagy a megosztó szerver sávszélessége, vagy van elég felhasználó aki kisebb sávszélességen megoszt akkor semmi akadálya, hogy az előfizetésed által biztosított max. sebességgel tölts le. Ha nem akkor semmilyen progi nem segít. Azonkívül ennek semmi köze ahhoz, hogy a tartalom legális-e vagy sem.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 7
www.in.answers.yahoo.com:

Best Answer - Chosen by Voters

i have checked for deep rybka 4 full version torrent in all websites, but i couldnt get that( as on june 2010). please wait for some time so that some people may upload the full version.. download rybka 4 engine(UCI) and install it any suitable gui.

(ez hasonlít az én problémámhoz)
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 6
Én számítástechn. analfabéta vagyok. Én kérlek téged, értékeld egy kicsit, google. 4-5 perc szemrevételezés. Hátha neked, értőnek is hasznos. Kösz.
Előzmény: syrius (1)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 5
Share. Megosztó. Ezért ez a neve.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 4
A párhuzam nem. Jó. Ez az 50 euróért letölthető program CSAKIS és EGYEDÜL torrentnél 100szor gyorsabb letöltésekre szolgál, semmi mást nem tud és nem akar.
Vélemény?
Előzmény: kpityu2 (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!