Keresés

Részletes keresés

Kismocsok01 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 1

Tiszteletem,

 

Mivel a telefonszámon nem lehet elérni senkit- több lakó is próbálkozott- ,így megragadnám az alkalmat,hogy közöljem (-remélem azért nézik is ezt a hozzászólást-) hogy a Vác Földváry tér Zöldfa utca 24.szám alatt csőtörés van...  Esetleg valami megoldást erre??? Vagy csak a csekkeket küldik ki?!

BGfromÉ-D Creative Commons License 2010.07.11 0 0 0
S0k jó h0zzászólást kíván0k!
Előzmény: bandi137 (-)
bandi137 Creative Commons License 2010.07.11 0 0 topiknyitó
Tisztelt Tulajdonosok, Tagtársak, Lakáshasználók!
Többek kívánságára megnyitottam ezt a topikot, remélem hasznára válik mindannyiunknak, ha megbeszélhetjük az ügyes-bajos dolgainkat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!