Keresés

Részletes keresés

mpeti339 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 202

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Feleségemnek van egy x10 mini telefonja és minden külső behatás nélkül nem működik a kijelző oldali hangszórója. A telefon 3 éves. Telefonálni már csak kihangosítva lehet.

Van valami ötlet mi lehet a gond? Tönkrement a hangszóró?

Segítséget előre is köszönöm.

tomika9988 Creative Commons License 2012.10.30 0 0 201

sziasztok

rootolni szeretném a telómat.

be akapcsoltam az usb hibakeresést rá dugtam az adatkábelt csatlakoztatam töltő módba de olyan gondom van hogy a gép nem ismeri se fel  a pc compatition .mit csináljak?

várom a válaszokat

előreis köszi

további szép napot

Alfika Creative Commons License 2012.10.17 0 0 200
Előzmény: Gyurmo74 (199)
Gyurmo74 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 199

Sziasztok!

 

Feleségem telójára próbáltam volna 1 újabb romot feltenni (már előtte sikerült..), de a teló nem akar elindulni. Megpróbáltam elindítani a ClockWorkMod Recoveryt hogy visszaálítsam az előzőleg elmentett romot, de nem bírom elindítani a Recovery-t. A teló bootol, közben nyomom a hagg let, semmi. Aksi ki, vissza újra bootol, nyomogatom a vissza gombot, semmi... Van valakinek valami ötlete, hogyan tudnám újra használhatóvá tenni a telót?

 

Köszi 

rejtettlampas Creative Commons License 2012.09.11 0 0 198
Üdv!
Ehhez a tipushoz keresnék működő alaplapot! T-mobilos vagy független kellene! Ha esetleg tud valaki akkor kérem írjon üzenetet a rejtettlampas@vipmail.hu címre!
tomika9988 Creative Commons License 2012.06.24 0 0 197

Sziasztok! 

nem tudom ti ogy vagytok vele de nekem az alap se téma nem tetszik ezért keresgetem témet launcher7-től launcher pro ig de igazából egyik se jött be a go launcher az meg főképp . valaki tudna mondani pár jó launchert? ja és akit érdekel nekem meg van a launcher 7 magyar nyelvbe csak nem tudom beállítani vagyis hogy mózgó csempe STB.

tomika9988 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 196

oké meg nézem kösszi

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.20 0 0 195
A hivatalos Sonyericsson oldalon biztosan találsz.
Előzmény: tomika9988 (194)
tomika9988 Creative Commons License 2012.06.20 0 0 194

hát igen rootolás közbe cseztem el egyik kérdésre roszv válasz volt leírva és így csesztem el.

nem a gyári rom vissza tételét azt még vissza se tudom teni mivell sehol nem találok róla letöltést:D

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.19 0 0 193
Jézusom mit tudtál vele csinálni? A rendszert csak úgy nem lehet elrontani, csak ha rootolod a telót.
Előzmény: tomika9988 (192)
tomika9988 Creative Commons License 2012.06.17 0 0 192

sziasztok!

tudna valaki nekem egy linket adni

sony ericsson x10 mini pro 2.1 gyári rom letöltéséhez el csesztem a telót

előreis thx

 

tomika9988 Creative Commons License 2012.06.16 0 0 191

sziasztok!

tudna valaki nekem egy linket adni

sony ericsson x10 mini pro 2.1 gyári rom letöltéséhez el csesztem a telót

előreis thx

tomika9988 Creative Commons License 2012.06.02 0 0 190

meg oldotam anyi volt hogy az uj lenyomatot nem fogadja el hanem felül rá kell katintani a reklámra be rakja a netet aból ki lépsz és kész!ja meg a jobb alsó sarokba van egy láthatatlan feloldó gomb! enyit erről :D

Alfika Creative Commons License 2012.05.19 0 0 189

Az az ujlenyomat beléptető kamu, ugyanis kijelzőn keresztül nem tud a telefon ujlenyomatot szkennelni... Valószínűleg van egy trükkös nyitás, amivel oldható a telefon... Mi a program neve amit felraktál?

Előzmény: tomika9988 (188)
tomika9988 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 188

sziasztok nagyon nagy gondom van a telómra letöltötem android marketből egy ujlenyomat belépőt olyan mint a billentyű zár csak az ujadat scanneri le. na de mindegy el rontotam fére raktam az ujam és nem birok belépni nem tudok semmit csinálni vele gépről nem tudom frissíteni  mert nem lehet csatlakoztatni előreis köszi a megoldásokat!SOS

tomika9988 Creative Commons License 2012.05.09 0 0 187

úgy döntötem hogy inkeb nem válalom be a rootolást .marad a 2.1 es android.

de lenne még egy kérdésem új szoftver van hozá 

buildig szám 2.1.1.A.0.6

Alfika Creative Commons License 2012.05.09 0 0 186

"Hivatalosan" tovább nem frissíthető a x10mini...

 

Nemhivatalos frissítés (főzött romok) ügyében pedig olvasgass itt:

http://forum.se-portal.hu/

Előzmény: tomika9988 (185)
tomika9988 Creative Commons License 2012.05.09 0 0 185

sziasztok!

kinek milyen android van a telefonján enyémen 2.1 ezt hogy lehetne biztonságosan frissíteni 2.3.7-re?

várom a válaszokat 

Alfika Creative Commons License 2012.05.08 0 0 184

Kis olvasnivaló, okostelefon+ingyenfacebook...

 

http://zteportal.eu/ingyen-facebook-beallitasa-androidon/

Alfika Creative Commons License 2012.05.08 0 0 183

Én tudok írni. Akkor írjak? Mit írjak? :)

 

Alapvetően okostelefonon bukó ez az ingyen facebook... Ugyanis, az ingyen facebook használatához is kell rendelkezned valamilyen adtcsomaggal... Ha pedig már van adatcsomagod, akkor nehéz lesz rábírni az okostelefont, hogy semmi más forgalat ne bonyolítson, csak az ingyen facebook-ot... Másrészt viszont ha van adatcsomagod, akkor már a facebook-ot rendes változatban is böngészheted, nem kell butított szöveges változattal szenvedni...

 

Opera miniben nem megy, az androidos kliens sem játszik. Csak böngészőből megy, a http://0.facebook.com címen, és a képeket nem jeleníti meg...

 

Egyéb irán különleges beállítást nem igényel a dolog.

 

Itt a hivatalos infó:

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobilszorakozas/bongeszes/facebook-zero

Előzmény: tomika9988 (182)
tomika9988 Creative Commons License 2012.05.08 0 0 182

Help!

t-mobilos vagyok és nem tudom be álítani az ingyen facebookot! aki tud léccives irjon

Alfika Creative Commons License 2012.03.14 0 0 181
Előzmény: tomika9988 (179)
kicsilego1224 Creative Commons License 2012.03.14 0 0 180

sziasztok, van egy x10 mini pro telo, aminek betört a kijelzője,és nem kapcsol be:( ,ha rádugom a töltőt azt jelzi(világít) . lehet ilyen hogy a kijelző miatt nem kapcsol be? előre is köszi a választ! szép estét.

tomika9988 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 179

sziasztok nekem a legujabb launcher 7 téma kéne !! előreis THX

 

 

 

LSB Creative Commons License 2012.02.13 0 0 178

https://market.android.com/details?id=com.koushikdutta.tether

 

Ez csak $5, 14 nap ingyen van. A fejlesztő srác megérdemli a támogatást :)

Előzmény: Lex Icon (177)
Lex Icon Creative Commons License 2012.02.12 0 0 177

Ez is korlátos.

Előzmény: Alfika (172)
Lex Icon Creative Commons License 2012.02.12 0 0 176

Az meg főleg hülyeség, hogy se mindig kitolt a vásárlóival... Sőőőt...

 

A Sony-ról beszéltem, így nem csak telefonokat lehet említeni. Pl. a CD-ről suttyomban telepedő jogvédő szoftver és társai. A Sony már sokszor lebukott a szemét üzletpolitikájával és a vásárlók jogaival való visszaélés miatt. De hagyjuk!

Előzmény: Alfika (171)
LSB Creative Commons License 2012.02.12 0 0 175

Azért nem véletlen, hogy az X10 Mini utódja, az Xperia Mini már akkora kijelzővel rendelkezik, mint az X8. Meg hogy egy másik gyártó sem csinált ilyen kis telefont. Szerintem marhára nem praktikus, ha nő az ember, ha nem.

 

A 2.2-nek pedig nincs nagyobb hardver igénye, mint a 2.1-nek. Ha van elég memória benne, hogy bekapcsolható legyen a JIT, akkor még érezhetően gyorsabb is lenne. Általában a gyártók előszeretettel jönnek azzal a szar dumával, hogy azért nem adják ki a legújabb frissítést, mert a hardver nem elég erős hozzá, de ez 90%-ban bullshit. Egészen 2.3-ig nincs szignifikánsan nagyobb gépigénye az Androidnak, mint a 2.1-nek. A szomorú helyzet az, hogy valószínűleg anyagilag nem érte meg nekik a régi termékek támogatásával foglalkozni. Más szóval leszarták a felhasználóikat.

 

Ide tartozik a történet az X8-al és az X10-el kapcsolatban, hogy alapból ezeket multi touch támogatás nélkül adták ki, és az SE azt nyilatkozta, hogy hardveresen nem támogatott bennük. Egészen addig, amíg lelkes fejlesztők nem oldották meg, hogy két ujjas gesztusokat (mint a pinch-to-zoom) felismerjen.. utána persze bekerült ez is a hivatalos frissítésbe. Nyilván tisztában voltak ők is vele, hogy megoldható lenne, de lazán az arcába hazudtak a felhasználóiknak. Bizonyára nem voltak hozzászokva, hogy az Android nyílt természete miatt elég sok fejlesztő foglalkozik vele, és nem gondolták, hogy lebuknak. Bele sem merek gondolni, hogy miket hazudhatnak azokkal a termékekkel kapcsoaltban, amiknek nem hozzáférhető a forráskódja...

Előzmény: Alfika (174)
Alfika Creative Commons License 2012.02.12 0 0 174

A két készülék közötti fizikális (méretbeli) külömbség számomra az sugalja, nem ugyan az a két készülék célközönsége... Mondjuk egy szép kecses x10mini egy átlagos férfiember kezében valóban a használhatatlanság határát súrolja, míg mondjuk egy x8 nem annyira... Xal nem tudom mi volt a gyártó koncepciója, így tervezék, vagy csak az élet hozta így, de az x10mini tipikusan kis aranyos női telefon lett...

 

Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy azálltalad említett használhatóság erősen szubjektív...

 

Az meg hogy erre a két készülékre, amiben 600-as "erőmű" ketyeg, nem fejlesztenek 2.1 fölött, hááát lehet hogy pont nem kitolás :))) inább védelem hogy ne kapjon a felhasználó agyvérzést...

Előzmény: LSB (173)
LSB Creative Commons License 2012.02.12 0 0 173

Az X8-nak nagyobb méretű, felbontású és pixelsűrűségű a kijelzője, nagyobb az akksija, miközben még könnyebb is. SoC (CPU/GPU) ugyanaz, memória ugyanannyi, egyedül a kamerája kisebb felbontású. Hogy mennyibe került 2010-ben már nem emlékszem, de hogy ez a használhatóbb a kettő közül, az biztos. (Szigorúan csak a kettő közül...)

 

Az pedig, hogy 2.1 fölé nem frissítették egyiket sem szerintem bőven kielégíti a kitolás fogalmát.

Előzmény: Alfika (171)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!