Keresés

Részletes keresés

vöröstnemlátó Creative Commons License 2012.08.07 0 0 33

No, ha Gundelt szidtam, akkor szólnom kell, ha egyszer nem idegesített fel annyira, hogy levegyem a hangot a TV-n. A szerbek elleni kézilabdameccs második félidejét tudtam csak nézni. Addigra vagy felolvasta már az összes irományát, esetleg elveszítette azokat, vagy nem működött nála a net, a lényeg az, hogy csak a mérkőzésről beszélt. Ráadásul a jó szemüvegét tehette fel, mert a játékosokat is felismerte, sőt mintha ismerné is ezt a játékot. Ha már sportriporterkedni akar, a kézilabdánál kéne maradnia.

(Azért atlétikai stadionba nem ártana egy logopédust kiküldeni! Manapság  már útlevél sem kellene hozzá!)

Előzmény: vöröstnemlátó (32)
vöröstnemlátó Creative Commons License 2012.08.05 0 0 32

Én sem hittem, hogy a ki tudja miért sztárolt, sportriporternek tehetségtelen Gundelt alulmúlhatja valaki, de az MTV tehetségteleneket felkutató csapatának sikerült ilyet találni. Ki tudja, hogy hívják azt az orr- és éneklő hangon karattyoló, folytonosan őőő-ző, a magán és mássalhangzókat megnyújtó (aaa; taalánnnőő, volnnnőőaaa őőőő; stb.) olimpiai közvetítésre  felfedezettet, aki a nők maratoni futását is közvetítette? Mintha az Eurosporton már hallottam volna régebben (pár percig,mert akkor is gyorsan elkapcsoltam). Persze lehet, hogy tévedek, akkor ott is van ilyen ronda beszédű.

naakkormivan Creative Commons License 2010.07.11 0 0 28
Igazad van, a vuvuzelának gyönyörű a hangja (a sztárolt ripacsokéhoz képest)!

Az URU-Korea meccsnél még reménykedtem, mert azt jól nyomta az, akit bizonyára már hazazavartak ezért a hatalmas bűnéért (még a koreai neveket is betanulta), de a következőnél már feladtam. A bírókat ajnározta az aktuális tehetségtelen vagy húsz passzon át, mintha nem is menne már a meccs, miközben a labda hálóba került, de nem volt gól. Mentségére legyen, hogy a magyarok bíráskodtak. Ezután egy játékos szerelmi életét taglalta, amíg gól nem lett. No, ekkor végleg feladtam. Vagy külföldi adó, vagy internet, vagy hang nélküli MTV.
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (26)
naakkormivan Creative Commons License 2010.07.11 0 0 27
Nyertél! Valóban az "étteremnevű" lett a befutó. Szerencsére én már találtam egy külföldi adót.
Előzmény: durvulo (24)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2010.07.10 0 0 26

"Rosszabb mint a vuvuzela"

Miért, a vuvuzelával mi a bajod?
:-)
Előzmény: naakkormivan (-)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2010.07.10 0 0 25
A sportriporter mind fallosz. Van ennél rosszabb is, a sznukkernél ketten szórakoztatják egymást.
Előzmény: durvulo (24)
durvulo Creative Commons License 2010.07.10 0 0 24
Tényleg, ki tudja kinek a kedvencei ezek a majmok! Megy a meccs és ontja a statisztikáit. Benn a labda a hálóban, ő meg csak mondja a magáét és mondja. Közben meg a labda vándorol lábról-lábra, ő meg, mintha semmi nem történne a pályán. Ez a majom jutott nekünk. Lehet, hogy a döntőre meg az étteremnevű hasonszőrű lesz ott. Na most végre gól. Kár, hogy már néma a tv-m!
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 23

Egy bolond százat csinál. A vuvuzela akkora divatba jött, hogy a hétvégén a strandon nem tudtam tőle rendes nyári álmomat megkezdeni. Egy őrült ott fújta, csak úgy, szórakozásból, hiszen még strandlabda se volt a közelben, nemhogy foci. Legközelebb színházban vagy operában is vuvuzelával fognak tetszést nyilvánítani? A kormány tiltsa be a vuvuzelát! (kivéve a narancssárgákat)

Előzmény: aggroman (22)
aggroman Creative Commons License 2010.07.07 0 0 22
Most is fujja a sok idiota!!!Hogy nem birnak már meghszakadni.Legalább valamelyik találná el lentről az egyik lelkes zümöögő barátunk vuvuzeláját.Hátha leszoknának róla.
naakkormivan Creative Commons License 2010.07.06 0 0 21
Statisztikákat olvas be ... Tudatosan cukkol minket? Minden huszadik átadást közvetít.
Előzmény: naakkormivan (20)
naakkormivan Creative Commons License 2010.07.06 0 0 20
Ki ez a beteg ember, aki az URU-Ned meccset közvetíti? Agyamra mászik a hülye dumájával! Maradtak kinn a hülyék? Ráadásul, amíg dühömbe ezt írom, rúgtak a Nederek egy gólt. Elrontják a VB-t ezek az antiriporterek. Legalább a végére megkönyörülhetne rajtunk a TV!
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 19
A Somosnak különös érzéke van az általam nem szeretett (és most finoman fogalmaztam) játékosok egekig magasztalására. Legutóbb pl. abba a Felipe Mélóban szeretett bele, aki egy forintot nem ért a Juventusban az elmúlt szezonban. (25 millió euróért 1, azaz egyetlenegy gólt tudott összehozni)

Bár a Kovács Kálmán 2006-os "szakértéseit" még ő sem tudja űberolni.

" Ha bemegy gól, nincs mese." :DDD
Előzmény: orpheline (14)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 18
Dézsávüvüzela!
Előzmény: orpheline (14)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17
... és akkor megint hallanánk, hogy lőte...
Előzmény: Mensikov (11)
naakkormivan Creative Commons License 2010.06.20 0 0 15
Nem akarok kiszúrni az ITA - NZL meccs riporterével, de ezt 50-szer megnézetném az előző riporterével! (Szomorú, hogy a jó dicsérete miatt kell aggódni, míg a pocsékot akár évekig kell hallgatni.) Ha mindenki így közvetítene, hű de boldog lennék. A játékosok ismerete, az akciók korrekt közvetítése, semmi lacafaca, visszafogott és lényegretörő tájékoztatás. Váratlan meglepetés! Bárcsak mindegyik meccsről "csak" ennyit kaphatnánk!
orpheline Creative Commons License 2010.06.20 0 0 14
és ráadásul de-javu........:o))
Előzmény: Törölt nick (12)
orpheline Creative Commons License 2010.06.20 0 0 13
ő a digin kibickedik mostanság......
Előzmény: Mensikov (11)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 12
Én már a Hajdú B.-vel is beérném, csak ne kelljen Somos Ákos repedt fazék hangján hallgatnom a hozzá nem értését.
Előzmény: Mensikov (11)
Mensikov Creative Commons License 2010.06.20 0 0 11
Tán szólni kellett volna Vitray Tamásnak...
orpheline Creative Commons License 2010.06.20 0 0 10
lehet hogy közvetíteni nem tudnak, de milyen jól éneklik a főcímdal hazai változatát.....és a Gundel még szólózik is........:o))
ELŐRE! Creative Commons License 2010.06.20 0 0 9
Még mindig jobb mint aki nyóc évig folyamatosan eeeqúrta! Ugye?
Előzmény: morgós (7)
borkostolo2 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 8
Bizony. Először is arról kéne beszélni amit látuk! Utánna a mesedélután, ha épp holtidő van.
Előzmény: naakkormivan (5)
morgós Creative Commons License 2010.06.20 0 0 7
nyugi, majd az ÖRÖKÖS MINISZTERELNÖK ÚR ezt is megoldja, vagy nem. osztjónapot!!!
Előzmény: naakkormivan (-)
naakkormivan Creative Commons License 2010.06.20 0 0 6
Ahogy látom igyekszik!
Előzmény: pajaci (4)
naakkormivan Creative Commons License 2010.06.20 0 0 5
Kicsit toleráns voltam velük (mármint a sportriporterekkel), amikor nem a helyszínen voltak, hanem a képernyő elöl közvetítettek. De nem gondoltam volna, hogy egyszer visszasírom Vitrayt. A nézőre pedig nem az a jellemző, hogy felkészült minden csapatból! Ez lenne a riporter dolga! Az a baj, hogy nem értik a szakmájukat, helyette pofáznak mindenfélét, amit az interneten találtak. Töltsék ki ezzel a holtidőket vagy csináljanak ezekről egy külön műsort, de ha akció van, akkor azt kommentálják és ne arról pofázzanak, hogy valamelyik játékos keresztanyjának kiesett a zápfoga ... :)
Előzmény: blogger (3)
pajaci Creative Commons License 2010.06.20 0 0 4
"a FIDESZ a TV-ben is rendet tenne" Hol tett még rendet?
blogger Creative Commons License 2010.06.20 0 0 3
A felkészült néző is felismeri a játékosokat.
Előzmény: naakkormivan (-)
szinvak2 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 2
Javaslat: A hangszóró némítása (ez a vuvuzelától is megszabadít), külföldi adások nézése, a digitális TV-n a felvett meccs 2 X gyorsabb lejátszása (ezzel időt is lehet megtakarítani, sőt néha még izgalmasabbnak is tűnik a meccs, bár ez is néma).
Előzmény: naakkormivan (-)
Wic Creative Commons License 2010.06.20 0 0 0
0rbán?
Előzmény: naakkormivan (-)
naakkormivan Creative Commons License 2010.06.20 0 0 topiknyitó
Most például a szlovák-paraguay meccsen nem veszi észre az ürge, hogy javában tart a mérkőzés. Mindenről össze-vissza hablatyol, csak épp az nem közli, hogy ki kapja és az kinek adja a labdát. Elhihetnék, hogy akit érdekel az szintén le tud mindent tölteni az internetről, nem csak az ők! Kár egy egész celeb lexikont ledarálni 90 perc alatt! Vagy talán annyira felkészületlen, hogy nem ismeri fel a játékosokat? Akkor kár volt kiutazniuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!