Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2018.11.27 0 0 3110

Csak ezeket az Ipad típusokat tudod ios12-re frissíteni: http://osxdaily.com/2018/06/05/ios-12-supported-devices-list/

Előzmény: Kocsis Peter Kevin (3109)
Kocsis Peter Kevin Creative Commons License 2018.11.27 0 0 3109

Teljesen uj vagyok a temaban.

1 programra hasznalnam kizarolag az ipad-t. Ami most 5.1es verzioju.

Lehet fejleszteni ios 12re vagy az update soft/hardverhez van opcionalisan kotve?

 

Kossz

Titi 400 Creative Commons License 2018.11.13 0 0 3108

Sziasztok!

Lenne egy segítő kérdésem: adott egy ipad mini modell:ME800HC A  16Gb-os készülék. Mostanában elkezdett a "billentyűzet" rakoncátlankodni. Pár betüt nem érzékel és néha önálló életet él a készülék.

Szervizben azt mondták h az érintő kijelzőt cserélni kell, mert tulmelegszik és ezert csinálja. Ha ilyenkor resetelem home és kikapcs gomb egyszerre, akkor ujbol jó egy ideig. számomra nem világos h a meleg gep ujrainditás után mégis jó?? Szoval itt kellene egy kis segítség.

Ja és 12.1 szoftver van rajta.

előre is köszi a hozzászólásokat Tibi

 

ee

K Nándor Creative Commons License 2018.09.24 0 0 3107

Csinálj mentést, csatlakoztasd itunes-ra, DFÜ módan telepítsd újra komplett iOS-t.

Előzmény: Nervesa54 (3106)
Nervesa54 Creative Commons License 2018.09.23 0 0 3106

Sziasztok!

 

SEGITSÉGET KÉREK!

 

Ipad prora feltöltöttem az ios 12-t azóta se a safarit se a chromot nem tudom használni.Megnyilik egy weboldal és kb 5 mp mulva elsötétül az ipad és vissza áll alap álapotra. Probáltam már az elözményeket sütit gyorsitó 

tárat törölni semmi nem segit.

VALAKINEK ÖTLET? Várom NAGYON MEG KÖSZÖNÖM!

szilasz1975 Creative Commons License 2018.09.22 0 0 3105

Lehet nagy hülyeséget fogok kérdezni, de valahogy az ikonok közötti távolságot lehet csökkenteni (több ikon egy oldalon)

Aszpirin Creative Commons License 2018.09.19 0 0 3104

iOS 12: megjelenése óta fenn van az iPad Air2-esemen, és eddig semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele. Stabil, nem észlelhető lassulás, és az akkumulátort sem szívja jobban,  int az elődje.

 

Viszont van egy-két változás, ami elsőre nem egyértelmű. 

 

Az állapotsor átdolgozták: az óra középről átkerült a bal felső sarokba, és mellette megjelenik a dátum is (letiltható). Ez szerintem jó dolog. A mobilnet- illetve a WiFi-Térerő viszont átkerült a jobb oldalra, a töltöttség-jelző mellé. Ezt elsőre szokni kell, de hamar megy a meszokás. Viszont van egy negatívum: a mobilhálózat-szolgáltató nevét már nem jeleníti meg az állapotsorban, csak a térerőt (legalábbis alapból nem, és még nem találtam meg a módját, hogy hogyan jelenjen meg). Adatroamingnál ugyanakkor érdekes lehet, hogy milyen szolgáltatóhoz kapcsolódik. Ezt sajnos már csak a Beállításokban lehet megnézni. Nem értem, miért kellett elhagyni az állapotsorból...

 

A legfontosabb változás azonban (és ezzel szívtam egy adagot, amíg rájöttem): a Vezérlőközpontot az állapotsor jobb sarkából lehet ”lehúzni”, tehát már nem lentről kell “felhúzni”. Fontos a jobb felső sarokból való lehúzás, mert az állapotsor többi részéről az értesítés-központot lehet lefelé ”behúzni”. lentől pedig csak a nyitott alkalmazások képernyőjét lehet “felhúzni” (ugyanaz, mint a kétszeri gombnyomás), amin már nincs rajta a vezérlőközpont...

 

Ezeket a változásokat szokni kell, de hamar megy a megszokás. Egyébként az iOS 12 meglepően stabil és gyors, ahhoz képest, amihez eddig az x.0.0 verzióknál szoktunk...

Aszpirin Creative Commons License 2018.09.17 0 0 3103

Megjelent az iOS 12, lehet rácuppanni a frissítésre...

Zandrs Creative Commons License 2018.06.27 0 0 3102

Megfejtődni làtszik.

sokat hasznàlom az ipadot kihangosítva. Most annyi van hogy 

hiaba kapcsolom be vagy ki a Bluetooth ot random mikor hova adja a játék hangját.

.... :) szóval van az, csak néha elveszik ;)

Előzmény: Aszpirin (3100)
Zandrs Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3101

Igen, 11.4 a legfrisebb ujra indítva 

 

nem tudom mi lehet se billentyű hang se semmi. Zenék, Skyp megy...

elkepzelesem sincs... Koszi 

Előzmény: Aszpirin (3100)
Aszpirin Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3100

11.4-re frissítettél? 

Nekem is Air 2-esem van, kipróbáltam egy-két játékot, és o.k. a hang...

De fura, hogy a YouTube hangja megy, az alkalmazásoké meg nem, mivel a YouTube is egy alkalmazás....

Előzmény: Zandrs (3099)
Zandrs Creative Commons License 2018.06.25 0 0 3099

Sziasztok! Valaki találkozott mar olyannal hogy frissítés óta nincs hang az iPad air 2n? YouTube, zene minden ok. Csak a játékok, alkalmazàsok hangja ment el, de az összes :))) ötlete valakinek? Tnx

Hobbi-Fotós Creative Commons License 2018.06.13 0 0 3098

Előzmény: Betfair user (3097)
Betfair user Creative Commons License 2018.06.10 0 0 3097

Te valamit benéztél. Apple.hu-n a wifis 128GB 148.990 ft, a másik helyen 124.900 ft a 128 gigás wifis. Nincs köztük különbség, bár ugye a második hely nyilván áfacsaló bolt. 

Előzmény: Hobbi-Fotós (3096)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2018.06.10 0 0 3096

Második. Kártyafüggetlen.😂

Nincs benne 3G/4G.

Előzmény: iater (3095)
iater Creative Commons License 2018.06.09 0 0 3095

hi!

 

azt szeretném megkérdezni, hogy van-e az áron kívül bármi különbség ha itt https://www.apple.com/hu/shop/buy-ipad/ipad-9-7 vagy ha itt https://telefonkiraly.hu/hu/products/0/91/10167/apple-ipad-9.7-2018-wifi-128gb-arany vásárolom meg az új 2018-as ipad-et?!

Zoli1787 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 3094

Hello ! Kérdésem a következő . Régebben ami fotót csináltam az iPhone on ahyogy haza mentem azon szinkronizálása lett és meg tudtam tekinteni az iPad on ! Ez a funkció egyik napról a másikra nem működik ! 200 GB tárhelyem van az icloud ban és nincs tele ! Az iPad sincs tele van meg hely rajta ! Gondolkodom a teljes újra inditáson de félek az adatvesztéstől ! Tud valaki segíteni ? Előre is köszönöm !

Aszpirin Creative Commons License 2018.03.30 0 0 3093

Sziasztok Apple fanok ☺ 

Eladósorba került a 3. generációs AppleTV-m Hibátlan, és mindene megvan, még az eredeti doboza is. 

Ez még ugye nem tvOS-t futtat, de már képes HomeKit vezérlőként műkdödni.

Azért adom el, mert vettem egy 5. generációsat, így ez fölöslegessé vált. 

15.000 Ft. Ha érdekel írj egy privát üzenetet, a nickemre kattintva (publikus az e-mail címem).

silent hunter 3 Creative Commons License 2018.03.21 0 0 3092

Az hogy használhatatlan túlzás,a legtöbb appot még frissítik ios9-en is.

Én is még mindig egy ipad3-at nyúzok,csak a képernyőben jobb mint a 2.

Előzmény: Aszpirin (3091)
Aszpirin Creative Commons License 2018.03.21 0 0 3091

Arról azért nagyon megvan a (cseppet sem pozitív) véleményem, hogy egy 7 éves eszköz, ami nem mellesleg valószínűleg elég drága volt (biztosan emlékszem, hogy az ennél is régebben vett, 64GB-os WiFi+GSM /tehát “fullextrás”/ eslőgenerációs iPad-em kerek negyedmillió forintba került akoriban), ma lényegében használhatatlan, mert nem lehet a legújabb oprendszerre frissíteni, és az appok már mind újabb oprendszert kérnek...

Még szerencse, hogy a 2009 évvégi iMac-em tökéletesen elboldogul a High Sierra-val is (frankón több mint 8 éve használom, és nincs is ingerenciám lecserélni), mondjuk az akkor elég jó specifikációnak számító 8 GB RAM-mal, 1TB winyóval és a gyorsabbik videokártyával lett rendelve...

Előzmény: silent hunter 3 (3089)
Sylvia94 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3090

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

silent hunter 3 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3089

Hát ez egy 7 éves ipad2, túl sokat ne várjál tőle.

Az appstore-ban oda van irva mindegyik mellé minimum milyen ios verzió kell neki.

Előzmény: Sylvia94 (3088)
Sylvia94 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3088

Modell : MC774FD/A

silent hunter 3 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3087

nézd meg a készülék modellszámát: Beállítások/Általános/Info/Modell

Előzmény: Sylvia94 (3086)
Sylvia94 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3086

Lehet hülyeséget kérdezek, de akkor már nem is lehet frissíteni? Meg régebbi appokat hol találok? Grafikusként 3 appra lenne szükségem! 

Vagy felejtős? :(

silent hunter 3 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3085

Valószínűleg régebbi ipad.Csak olyan appokat tudsz letölteni, amelyiknek van 9-es ios támogatása.

Előzmény: Sylvia94 (3084)
Sylvia94 Creative Commons License 2018.03.20 0 0 3084

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni? Az lenne a próblémám, hogy 9.3.5.-ös rendszer van az ipad-omon, és sajnos semmit nem tudok letölteni az App Storeba ... :( És még fríssiteni se tudom, mert azt írja , naprakész ! 

A segítséget előre is köszönöm ! :)

jazzcool1,2 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 3083

a már legalább 3 éves ipad sima air helyett vettem pár hónapja egy ipad 2017-et. és gyorsan merül. a macbook air-em is új, előbbi 10, utóbbi 12 órát bír elvileg, de nekem kb úgy tűnik, hogy a macbook kétszer olyan hosszú időt bír, mint az új ipad.

Előzmény: Aszpirin (3082)
Aszpirin Creative Commons License 2018.02.03 0 0 3082

Nem csak te, ilyen panaszok mindenfelé láthatóak/hallhatóak.

 

Nekem Air2-essel eu nem tűnt fel iOS 10/11 viszonylatban, d pontos méréseket nem is csináltam. És ahhoz képest, milyen intenzív napi hasznalatnak van kitéve, már elég öreg is az az akksi (majdnem 3 éves, ha jól tévedek).

Egyébként milyen géped van? Csak azért kérdem, mert a gyorsabb akksimerülés egy idő után elkerülhetetlen, és nálam egy iPhone 5s esetében anno hirtelen következett be (nem lett használhatatlan az akksi, csak egyszer dsak arra lettem figyelmes, hogy csak párórán át bírja azt a fajta intenzív akkumeritő használatot, amit korábban akár fél napig is bírt).

Előzmény: jazzcool1,2 (3081)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 3081

Csak en erzem ugy, hogy az ios 11-gyel gyorsabban merul az akksi? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!