Keresés

Részletes keresés

Sueyei Creative Commons License 2021.01.16 0 0 16

Többször vásároltam már a gyerekeimnek Geox cipő, semmi probléma nem volt vele. Ide szoktam menni, mert elég nagy a választék és rendesek az eladók. úgy tudom webáruházuk is működik www.szazlabugyerekcipo.hu

belgakongó Creative Commons License 2018.10.16 0 0 15

Én is így jártam. Többet soha nem veszek!

nabla_ Creative Commons License 2015.12.04 0 0 14

Botrány! Két hét után levált a talp. Javították ugyan, de az elismervényt visszakérték. Persze írtam a panaszkönyvbe, hiszen az elismervénnyel tudom bizonyítani a javítást, és azt is, hogy egyuttal a gari is újraindul a javításra nézve. (tehát ha ugyanazon hiba előjön...) Elutasították a panaszomat. Most jön a NFH. Ja, a panaszra válaszolva elfelejtették beírni az illetékes hatóságot. Csőd.

Judit897653 Creative Commons License 2014.05.09 0 0 13

Kedden  vettem egy pár cipőt náluk, 2x volt a lábamon és törik a talpa. A külföldi supportnak írtam, hogy szeretném a pénzem visszakapni, mert nem szívesen költök még plusz tízezreket az útiköltségre, hogy visszavigyem a boltba a cipőt. Kíváncsian várom a válaszukat, hozzáállásukat.

Vendome32 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 12

Sziasztok, 

 

Én Geox fun vagyok, jó minőségű cipők, kényelmes, finom bőr, minőség. Minden cipőm minimum 5 évet bírt ki. Bárhol máshol vásárolt cipő 2 évnél tovább nem bírta. Így én csak javasolni tudom ezt a márkát. Nekem csak GEox cipőm van. Nem egy olcsó cipő, de megéri az árát. 

mnc22 Creative Commons License 2010.09.18 0 0 11
Nem tudom, hogy mennyire gyakran olvassák ezt az oldalt, de mivel kb. 2 éve van szerencsém jobban ismerni ezt a márkát gondoltam hozzászólók én is.
A reklamációk tekintetében, csak az üzleteken múlik, hogy mennyire rugalmasak.
"Törött talp " esetén a gyár azonnal visszaveszi a cipőket. A beázással kapcsolatban, pedig sajnos nagyon ritkán, de előfordul, hogy véletlenül kifelejtik a membrán réteget a cipőből, és emiatt ázik be. Természetesen ezt is visszaveszi a gyár.
Ha esetleg bárkinek lenne, ezzel kapcsolatban kérdése, vagy reklamációja szívesen segítek, abban az esetben ha Mo.-ban lett vásárolva a cipő.
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 10
2 hónapon belül a másodikat hordom , cserélték , mert esőben beszívja a vizet és szuszog az illesztéseknél.
Gyári képviselettől véve számlával.
kb 2 hónap alatt ez is ugyanazt műveli......
Előzmény: Törölt nick (4)
ági anyu Creative Commons License 2010.06.18 0 0 9
Az MBT a domború talpú cipő
Előzmény: Törölt nick (4)
Jenci S Creative Commons License 2010.06.18 0 0 8
http://content.wuala.com/contents/Jenci_S/Photos/mind.jpg
http://content.wuala.com/contents/Jenci_S/Photos/jobb_rag.JPG
Előzmény: Jenci S (7)
Jenci S Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7
Köszönöm a hozzászólásokat. A magyar GEOX képviseletet nem találom a neten. Talán nincs is. A központujkba viszont már írtam. Kép: Látszik, hogy két anyag találkozásánál vált el a talp és nem a pár napos használattól.[image1][image1]
Jenci S Creative Commons License 2010.06.18 -1 0 6
Köszönöm a hozzászólásokat. A magyar GEOX képviseletet nem találom a neten. Talán nincs is. A központujkba viszont már írtam. Kép: Látszik, hogy két anyag találkozásánál vált el a talp és nem a pár napos használattól.
Előzmény: Saughassy (5)
Saughassy Creative Commons License 2010.06.18 0 0 5
Erdekel a magyar kepviselet hozzaallasa, nekunk tobb geox is van, evek ota. Nagyon jol birjak a strapat, es tenyleg szelloznek rendesen.
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 4
Az MBT cipo miben kbzik? A budai Mammutban van ilyen, de a nevét elfelejtettem. EZ volna? De melyik?
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 1 3
Ha az osztrak uo. cipővel semmi baj = hamisitasgyanú.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 2
A 65.000 Ft os MBT sem jobb.....
Előzmény: Jenci S (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.18 0 0 1
Nulla (egy cipő)
Előzmény: Jenci S (-)
Jenci S Creative Commons License 2010.06.18 0 0 topiknyitó
Az eset a SONORO Kft. üzletében a biatorbágyi OUTLET-ben történt. Javaslom, mindenki messzire kerülje el a helyet! Valószínűleg rutinból tagadják meg a garanciális kötelezettségeiket, az eladók azonnal, érvelés nélkül "szakértői" viszgálatot indítottak, ami három hétig tartott és a leírásban szereplő eredménnyel zárult.

Nem értem, miért jó ez a cégnek? Eddig három GEOX-a volt a kislányomnak (igaz ausztriában vásároltuk), egyik sem produkálta a "szokatlan járás" miatti hibát. Tehát számomra világos, hogy az új darab a hibás. Nyilván ezután nem veszünk sem mi, sem azok, akiknek elmondjuk a sztorit, GEOX-ot.
Természetesen volt panszkönyv és a fogyasztóvédelemhez is fordulunk, valamint a GEOX cégvezetése is értesül a történtekről.
A legfontosabb azonban az, hogy más ne kerüljön ilyen helyzetbe!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!