Keresés

Részletes keresés

Bandi_007 Creative Commons License 2013.02.23 0 0 21

ACHTUNG ACHTUNG!!

Eladó a Shogun 2 alapjáték, én 3 rongyért vettem, nem ragaszkodom a 3 rongyért, de jó lenne, ha megtérülne az ára.

Nem azrét adom el mert rossz, hanem mert kell a gold edition és 2x nincs rá szükségem.

Steam-en nem regisztráltam, mert kijátszottam a rendszert hehe, szóval a kulcs még felhasználatlan.

Akit érdekel a trükk, majd megírom neki és megadom a szükséges files-at és útmutatást. A gond az, hogy ebben az esetben nincs multiplayer.

írjatok ide:

kisakosh@gmail.com

akit érdekel

rum-cájsz Creative Commons License 2011.09.01 0 0 20

Érkezik az új kampánytérképes tartalmazó kiegészítő: Cikk

Ejejump Creative Commons License 2011.03.22 0 0 19

Szia Garreth, Te ki vagy, h. itt lobbizol állandó jelleggel a twonline mellett?

Be lehet fejezni!

Előzmény: garreth1 (18)
garreth1 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 18

Friss infók: www.twonline.hu

Ejejump Creative Commons License 2011.02.03 0 0 17

huuu .. huuhuuu (videók)

 

Land Battle

Maps and RPG Walkthrough

 

jan.31-iek, akkor lehet ismeritek már... bocs :)

 

rum-cájsz Creative Commons License 2010.11.26 0 0 16

Mitől lenne ez a hivatalos? Itt is van egy: http://totalwar.hu/index.php

Előzmény: garreth1 (14)
rum-cájsz Creative Commons License 2010.11.26 0 0 15

És úgy belelkesültél a rátalálástól, hogy rögtön regisztráltál egy e-mail címet is twosupport néven?

Előzmény: garreth1 (14)
garreth1 Creative Commons License 2010.11.26 0 0 14

érdemes megnézni a magyar rajongói oldalt, nemrég találtam rá; www.twonline.hu

kis_ákos Creative Commons License 2010.06.17 0 0 13

keresem a Shogun total war-t aki eladná kérem írjon mailt  vagy cserélné!

 

conquistador.andrew@gmail.com

_midnite Creative Commons License 2010.06.07 0 0 12
Tedd fel youtube-ra kommentárral az érdekesebbeket.


Én egy csomót tanultam felállásokból meg alap taktikából egy-két jól sikerült video alapján.

Mondjuk beszélek angolul szerencsére.
Előzmény: Gurat (10)
Ejejump Creative Commons License 2010.06.07 0 0 11
Gurat Creative Commons License 2010.06.07 0 0 10
Az MTW2-vel multiztam utoljára komolyabban...de legtöbbet a Rome-vel...ott tényleg sok száz nyert csata áll mögöttem...el is vannak mentve :)

ETW-vel csak pár hajócsatát nyomtam multiban, mertz az érdekelt...egyet sem vesztettem :D
De mivel a tűzfegyverekkel való harcmodort nem kedvelem, így azzal illetve a Napoleon-nal már nem multiztam, csak némi single.

Japnt, a Shogun2-t várom ilyen téren is :) Ismét a csatatéren remélem nem a tűzfegyvereké lesz a főszerep, és multizhatok párat, illetve tengeren is mehet a buli. (Rome 2-nek azért egyértelműen jobban örültem volna!)

Szóval pozitívan tekintek a jövőbe :)

panon Légió jelenleg fagyasztva, aktivitás miatt... de én ha játszom mindíg [PanLeg]Gurat néven lehet megtalálni...ez a mienké marrad már.

tervezem feltölteni a régi csatákat netre és elérhetővé tenni...ha lustaság elmúlik meglesz :D
És talán lesznek újak is :D
Előzmény: rum-cájsz (8)
_midnite Creative Commons License 2010.06.03 0 0 9
>>>A játékot mindenki nagyon várja, a kor zseniális,
>>>az AI-t majd meglátjuk, de bízzunk benne,
>>>h. jelentősen okosabb lesz :)



Olyan szempontból biztosan egy okos húzás, hogy a stratégiai AI nem gáz ha a szokásos 'minden AI ország a játékos ellen' metódust követi.
Ugyanis ebben a japánban ez teljesen jól működik.


Ugyanígy nem volt gázos - szerintem - a Kingdomsban, lévén ott egy-egy hadjáratban csak olyan országok szerepeltek, amiktől nem állt távol a másik teljes kiírtása.


A Teuton-litván-lengyel-novgorod vagy a szentföld nagyon király volt. Ugyanígy működne a skót/ír klánok, német választófejedelmek (hungarian invasion :D) észak-Itália vagy a kínai kiskirályok, indiai maharadzsák esetén is.




Engem speciel nagyon nem érdekel a japán hadviselés, de ha jó lesz, akkor biztos elszórakozom vele egy kicsit.
(és mindenképp beengedem a portugálokat az országba, hogy legyenek normális emberek is japánban)
Előzmény: Ejejump (6)
rum-cájsz Creative Commons License 2010.06.03 0 0 8
Ennek ellenére vannak ott valóban nagyon komoly arcok, akikkel valóban kihívás lehet játszani.
Többek között Gurat, Yangtzee, Akárki. De a Pannon légiósok közül szerintem a többiek sem voltak azok a béna tinik.
Előzmény: rum-cájsz (7)
rum-cájsz Creative Commons License 2010.06.03 0 0 7
Szerintem azért ott is kerülgetni kell a tiniket!
Előzmény: Ejejump (6)
Ejejump Creative Commons License 2010.06.03 0 0 6
Hali,
A játékot mindenki nagyon várja, a kor zseniális, az AI-t majd meglátjuk, de bízzunk benne, h. jelentősen okosabb lesz :)

A twonline.jatekok.hu fórum oldalán találsz egész komoly szerveződéseket, a srácok egymás ellen - vagy csapatban egymást támogatva játszanak - multi csatákat.
Ott kell körülnézni ellenfelek után, garantáltan nem anyázós társaság, és van aki többszáz - de lehet, h. ezres is van már - csatán van túl, vagyis taktikai lépésekben sem lesz hiány.
(ha már fentvagy és ismered őket, akkor sorry, h. szóltam)
Előzmény: _midnite (5)
_midnite Creative Commons License 2010.06.03 0 0 5

Próbáltam, de nem jött be.


Amikor megverek valakit, akkor elkezd chaten anyázni, persze előtte is volt felvezető nagyképűsködés.

A másik, hogy olyan 100 körüli online meccset nyomtam, és kb. 4-5 ember vezetett elő valamilyen taktikát. A maradék az vagy tök átlátszó bekerítéssel próbálkozik, vagy meg beáll valami kocka formációba védekezni a hegytetőn.


Az a tapasztalat, hogy ahol van lehetőség online közösség kialakulására ott kialakulnak mindenféle szemétkedő klikkek, meg egy idő után megtelik frusztrált tinikkel, akik oda járnak hisztizni.

Szóval nekem nem egy nagy élmény.



Sokkal jobban bejön a single player HA van normális AI.
Előzmény: rum-cájsz (4)
rum-cájsz Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4
Miért, Te nem szoktál mások ellen játszani?
Előzmény: _midnite (3)
_midnite Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3
Azért én megvárom az első vásárlók véleményét.


Ha még mindig olyan gáz az AI, akkor felejtős.
rum-cájsz Creative Commons License 2010.06.03 0 0 2
öröm és bódottá!
Előzmény: Ejejump (-)
Ejejump Creative Commons License 2010.06.03 0 0 1
Ámen ! :)
Előzmény: Szultán. (0)
Szultán. Creative Commons License 2010.06.03 0 0 0

Az első résszel rengeteget játszottam, remélem ezzel is fogok tudni annyit. :)

Előzmény: Ejejump (-)
Ejejump Creative Commons License 2010.06.03 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!