Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 355

Ne bántsuk, ő 1 mentálissan alternativ hidroponi. :-))
Előzmény: Álomvédelmi twist (351)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 354

Senkit, de vesszen Gyurcsány.

Vagy Orbán.

Előzmény: dream manager (353)
dream manager Creative Commons License 2010.06.03 0 0 353
és ez kit érdekel?
Előzmény: Hapták Benő (350)
halkergető Creative Commons License 2010.06.03 0 0 352
Hja kérem, változnak az idők, változnak az emberek.  ;-)
Előzmény: Törölt nick (343)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.06.03 0 0 351

"ertelmetlen a kerdesed"

 

Dehogy is értelmetlen, csak te nem érted, fe se fogod, hogy mit és miért kérdezi. Fel se fogod, hogy te egy fenntarthatatlan, csődbe jutott, 40 év szovjet megszállás és szovjet típusú rendszer, majd a rendszerváltás utáni maradékénak a szovjet rendszer urai és külföldi kapcsolatai általi szétlopása, tönkretétele miatt jutottál oda, hogy szegény és munkanélküli lettél.

Előzmény: Törölt nick (349)
Hapták Benő Creative Commons License 2010.06.03 0 0 350
Én 2001-ben elvesztettem az összes pénzemet. Kivettem a bankból, hogy befizessem a ház vételre, és útközben ellopták. Meglöktek, és mire visszanyertem az eggyensúlyomat, már kitépték a kezemből.
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.02 0 0 347

azota imaba foglalom a nevet!
azét is aki miatt kényszer válalkozó lettél??
Előzmény: Törölt nick (344)
Kitty Bennett Creative Commons License 2010.06.02 0 0 346

 

 

Tudja valaki, hogy miért vártak a kereszteléssel olyan sokáig?

 

Sosem hallottam még olyat, hogy a gyerekeket cipelik egyik vallásból(egyházból) a másikba. Biztos vagy abban, hogy ez megtörtént?

Előzmény: Vén Csataló (333)
Maaria Creative Commons License 2010.06.02 0 0 345

 

Érdekes, én úgy emlékszem, hogy ők már akkor is csökkentették a TB járulék %-ot, például.

 

Emelés a minimálbéren volt, de az végképp nem nevezhető sem adónak, sem járuléknak.

 

Előzmény: Törölt nick (344)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.02 0 0 342

Neked is igazad van.

Orbán több embert tudott félrevezetni, téged is.

Előzmény: Maaria (339)
Holdkooros Creative Commons License 2010.06.01 0 0 341
„...amikor istenre hivatkozott, hogy azért van bajban az ország (világ események) mert prábára akarja kormányat tenni.....”

Úgy bizony – Trianont is azért kaptuk, mert a Történelem Ura így tett próbára minket...
Maaria Creative Commons License 2010.06.01 0 0 340

 

Egyébként az emberről a tettei beszélnek a leginkább hitelesen.

 

Orbán Viktor kormányfőként kiváló munkát végzett az első kormányzási időszakában is, és így jó sély van rá, hogy most is így fog tenni.

 

Előzmény: Törölt nick (338)
Maaria Creative Commons License 2010.06.01 0 0 339

 

A két embert nem is lehet egy lapon említeni.

 

Előzmény: Törölt nick (338)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 338

tehát Gyurcsányban is megvolt a hajlam arra, hogy megtévessze az áldozatait, csak neki kevésbé sikerült.

 

Ebben tökéletesen egyetértünk.

Előzmény: Tcím (337)
Tcím Creative Commons License 2010.06.01 0 0 337
Ez engem emlékeztet némileg Gyurcsányra, aki letérdelt és/vagy a szívére tette a kezét. Talán mintha énekelt is volna valamit. Nem pontosan emlékszem, de hasonló nevetséges dolgokat ő is tett, tehát Gyurcsányban is megvolt a hajlam arra, hogy megtévessze az áldozatait, csak neki kevésbé sikerült.
Előzmény: Törölt nick (336)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 336

Itt újra csak azt tudom mondani, hogy Orbán Viktor "Soli Deo gloria" mondata szerintem a legszebb és legalkalmasabb pillanatban hangzott el, és nagyon szép volt tőle, hogy ezt mondta.

 

Ez az én olvasatomban annyit jelent Orbán szájából, hogy "Isten én vagyok".

Legalábbis annak fényében, hogy minden neki köszönhető, tőle lett szebb a te álomvilágod is.

Előzmény: Maaria (335)
Maaria Creative Commons License 2010.06.01 0 0 335

 

Javaslom, hagyjuk az Orbán családot és mind az öt jól sikerült, szép gyereküket békében. A szülők joga és felelőssége, hogyan nevelik a gyerekeiket, és ez még a politikusok csemetéire is vonatkozik.

 

Itt újra csak azt tudom mondani, hogy Orbán Viktor "Soli Deo gloria" mondata szerintem a legszebb és legalkalmasabb pillanatban hangzott el, és nagyon szép volt tőle, hogy ezt mondta.

 

Előzmény: Törölt nick (327)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 334
Nem tom', mint a mesekönyvben, már túl jón és rosszon:
"Az egész világ egy nagy tehenészet –
én meg csak állok itt, és heherészek."
Előzmény: megélhetési lakosság (332)
Vén Csataló Creative Commons License 2010.06.01 0 0 333
Baptista, metodista, mit számít az neked. :))) Pláne, hogy Iványi azóta már nyilatkozott arról is, hogy a gyerekek nem metodisták.
Idézet következik, figyelj.

"Szent Korona Rádió: – Olyannyira, hogy Orbán Viktor első két gyermekét ön keresztelte.

I. G. – Aztán szeretettel és tisztelettel adtam ki a keresztleveleket, amikor a kormányra jutásukat követően a katolikus egyházban kívánták tovább folytatni az ő vallásos neveltetésüket, így volt."
Forrás: http://lt.szentkoronaradio.com/ivanyi-gabor

Mondjuk Iványi téved, mert csak a lány folytatta katolikusként ,a fiú viszont reformátusként, amivel helyreállt a hagyományos vegyesházasság-beli modell, de elnézhető Iványinak a tévedése, mivel az SZDSZ-szel való szakítás után, neki , az SZDSZ díszkeresztényeként nem volt rálátása Orbánék hitbéli ügyeire.

Szóval ne okoskodj, mert ekkora tájékozottsággal nincs mire.
Előzmény: Törölt nick (327)
megélhetési lakosság Creative Commons License 2010.06.01 0 0 332

vagy te egy hobbirettegő, vagy megélhetési druszám?

Előzmény: Törölt nick (331)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 331
Ez már volt, húzz bele, puha vagy Jenő
Egyébként honnan tudjam, Mihálytól és híveitől minden kitelik, még a gondolarendőrséget is kinézem belőlük. Idéztem is már Orwell 1984-ből az idevágó passzust, amikor az egyik nagyeszű azt vizionálta itt, hogy szeretni fogjuk mi még a Nagy Kormányost :)
(Szerintem inkább csak az őrsi zászlót hordozza, de felőlem lehet akár nótafa is :) )
Előzmény: dream manager (326)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 330
aha
és az nem magánügy, hogy ő milyen vallású és miben hisz
ja, hülye vagyok, ha a vezénylővekkerről van szó, akkor nem, sőt még azt is megérhetjük, hogy misét celebrál a parlamentben vagy a Kossuth-téren egy-egy különösen jól sikerült alibi-törvény után... DDDDDDDDDDD
Előzmény: Maaria (308)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 329
Valamit azért dicsőségfélének érezhetett, hogy heveny latinsággal hárított.

(Bár, lehet, hogy csak úgy kibuggyant belőle, mint egy gejzír, vagy mifene.)
Előzmény: dream manager (326)
dream manager Creative Commons License 2010.06.01 0 0 328
ne offolj!
Előzmény: Törölt nick (327)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 327

Orbán református, a felesége katolikus. Az ilyen családokban rendszeresen úgy keresztelik a gyerekeket, hogy a lányok az anyjuk, a fiúk az apjuk vallását kapja. Ennek megfelelően az 1 fiú, az református, a 4 lány katolikus.

 

Az Orbán házaspár első két gyermekét – Ráhelt és Gáspárt – Iványi Gábor metodista lelkész keresztelte meg 1993-ban és 1994-ben, aki egyben a szülők házasságát is megáldotta. A lelkész lapunknak elmondta, hogy Orbánék a köztük lévő jó kapcsolat alapján kérték meg a szertartás elvégzésére. A Fidesz elnökének vallási megnyilvánulásai kapcsán Iványi úgy fogalmazott: „Helyeslem, ha mindenki nyíltan képviseli hitbeli meggyőződését, de azt is, ha szigorú önmagával és másokkal szemben annak megítélésében, hogy mi a magán- és mi a közügy. Úgy látom, most ebben a kérdésben rossz tanácsadók állnak a volt miniszterelnök mögött. Ha egy állami vezető (ilyen minőségében) teológiai kérdésekről nyilatkozik, akkor tekintettel kell lennie a vallásilag sokszínű nemzet minden tagjára.”

 

Baptista valóban nincs, tévedtem.

Methodista van kettő is.

Na ennyit rólad, nagytudású.

Előzmény: Vén Csataló (324)
dream manager Creative Commons License 2010.06.01 0 0 326

"Egyedül Istené a dicsőség - mondotta Orbán Viktor miniszterelnök, a magyar parlamentben,"
Na de utána én jövök - gondolta Orbán Viktor miniszterelnök a magyar parlamentben rögtön ezután.

gondolatolvasás? vagy gondolatrendőrség?

Előzmény: Törölt nick (238)
Vén Csataló Creative Commons License 2010.06.01 0 0 325
Na most az, hogy eszmetörténetileg, meg világképileg nem kicsit vagy egyszerű, az rendkívül sajnálatos. Mert hát látszik, hogy még az életben nem hallottál olyat, hogy "konzervatív liberalizmus". Szemlátomást annyit tudsz a liberalizmusról, amit az SZDSZ tolt itt az elmúlt években.
Az meg nem sok.

Ezért hát tájékoztatlak róla, hogy a liberálisok között is vannak irányzatok, ezek egyike a konzervatív. így aztán senkit sem hazudik képen az a liberális, aki a liberálisokon belül konzervatívabb irányzatot képvisel.
Források:
http://en.wikipedia.org/wiki/Conservative_liberalism
http://hu.wikipedia.org/wiki/Konzervat%C3%ADv_liberalizmus
http://www.enc.hu/1enciklopedia/fogalmi/filoz/lib_konz.htm
Olvasgass.
Baromian rád fér.
Előzmény: Törölt nick (307)
Vén Csataló Creative Commons License 2010.06.01 0 0 324
Eftárs. Nem kéne marhaságokat beszélned, különösen olyan dolgokban, amiről halvány lövésed nincs. Orbán református, a felesége katolikus. Az ilyen családokban rendszeresen úgy keresztelik a gyerekeket, hogy a lányok az anyjuk, a fiúk az apjuk vallását kapja. Ennek megfelelően az 1 fiú, az református, a 4 lány katolikus. Baptista meg nincs köztük. Szóval egy kicsit dolgozz még a prekoncepciódon.
Forrás: http://www.origo.hu/itthon/20040514kislany.html
Előzmény: Törölt nick (307)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.05.31 0 0 323

"úgy tűnt, hogy kizárólag Orbán Viktor neve hallatán van ovulációd"

 

Figyúzz, sutyerák, ez azért már egy komcsitól is túlzás! Azonnal kérj bocsánatot Maariától ezért a személyeskedésért!

Előzmény: Tcím (321)
Tcím Creative Commons License 2010.05.31 0 0 321

Rendben, megyek és megkeresem, és ha kell, megváltoztatom a véleményem.

Eddigi soraimat is pusztán csak azért írtam, mert felületes szemlélőként úgy tűnt, hogy kizárólag Orbán Viktor neve hallatán van ovulációd.

..vagy ovációd

..vagy mi...?

Előzmény: Maaria (318)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!