Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 590
Off
Hát, én is szívesebben látnék néhány hasonlót, még más területen is, de a pénz összenőtt a politikával. :)

http://www.pfla.hu/index.php?q=static/supporters
Előzmény: Galádriel (578)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 589

 

 

Ja, és akkor legyünk büszkék a felcsútira! Most megkeresem a Zeneakadémia szponzorálást, és azt, hogy kik támogatták.

 

 

 

Előzmény: WYW (582)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 588
Egy ekkora országban egy ilyen akadémia dolog azért elfér, és a hely tényleg nagyon profi és kellőképpen látványos. A tömegsport részben, meg a támogatásiban nincs köztünk vita.
Előzmény: asta (586)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 587
Szoktunk :-)
Előzmény: Törölt nick (584)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 586
Én mondjuk szívesebben látnék tömegsportra alkalmas és használatos létesítményeket, mert 1. ebből fejlődik ki az élsport 2. a magyarok közismert lustaságán és egészségtelen életmódján lehetne változtatni, ami egyben az egészségügy kiadását is csökkenthetné.

Én kifejezetten az élsport támogatása ellen lennék, ill.. a tömegsport támogatására helyezném a hangsúlyt.
A sportágaknak szelektált kiemelt támogatását pedig végképp baromságnak tartom.
Na mindegy, ez off, meg kit érdekel az én véleményem?:O)))))
Előzmény: Galádriel (578)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 585
Hehe ez aranyos. :-) Na majd lesz itt foci még Eperjes is elégedett lesz meglássa akinek szeme van!
Előzmény: WYW (582)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 584

 

 

No végre, közös nevezőn vagyunk. :)

 

 

Előzmény: Galádriel (580)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 583
Ezen nem fogunk összeveszni én maradok az otthon, tévén, fotelből verziónál, de nem kárhoztatok senkit aki helyben nézi.
Előzmény: Törölt nick (581)
WYW Creative Commons License 2010.07.08 0 0 582
Demján, Széles, Csányi......

Meg ilyenek:

"Kétmillió forintot szavazott meg júliusban a felcsúti labdarúgó-akadémia honlapjának fejlesztésére és kiadványaira az ORTT. A támogatást a Fidesz delegáltja javasolta, a testület megszavazta és az RTL Klubtól befolyt pénzből futotta belőle rá."
Előzmény: Galádriel (578)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 580
Töredelmesen bevallom, nem érdekel különösebben az intellektusa szegénykémnek. Nem az a legnagyobb problémám vele, hogy nem a Zeneakadémia/Katona József Színház/Operaház háromszögben éli az életét. Az igazi problémám az, hogy szemmel láthatóan még A Tanú c. filmet is komolyan vette. :-)
Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 579

 

 

Hanem? :)

 

 

Előzmény: Galádriel (577)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 578
Lehet picit offtopik, a múltkorjában láttam egy riportot valamelyik tévében. Az egész ország területéről neveztették a focizó srácokat, és a nemtudomhány legjobb mehetett a felcsúti Puskás Fociakadémiára tesztjátékra, felmérésekre. Lusta disznó vagyok utánanézni, hoyg ez miből/mikor épült és tartódik fenn, viszont a létesítmény egészen lenyűgöző színvonalú. Kéne ilyenből még pár, és esetleg még lehet egyszer lenne egy eredményes válogatottunk is.
Előzmény: Törölt nick (575)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 577
Ez most szemellenzős belemagyarázás! Nem csak odaáig terjed, és valljuk be a foci nem egy intellektuális kihívás, ha már az ember abszolválta a les mibenlétét. Szóval ne ezen mérd az intellektusát :-)
Előzmény: Törölt nick (573)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 576
Ércsük mi ezt:O)) Nehogy azt hidd, hogy nem:O)))
Előzmény: Törölt nick (573)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 575
(a focin keresztül pedig a felcsúti birodalomig, meg az OTP-, pardon, MLSZ-ig) :)
Előzmény: Törölt nick (573)
WYW Creative Commons License 2010.07.08 0 0 574
Népitáncoljon?
Előzmény: Törölt nick (568)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 573

 

 

Ebben is igazad van, tényleg elkurvult a világ, de most nem erről van szó.  :)

 

Én arról beszélek, hogy az országunk vezető politikusának csak a fociig terjed az intellektualitása.

 

Ja, és én is szeretlek! :)

 

 

 

Előzmény: Galádriel (570)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 572
Szerinted gáz, sokak szerint meg nem az. Ez a szép a világban, hogy nem vagyunk kötelesek egyetérteni. (Mert még a nagy nemzeti felvirágoztatás rohamtempójú törvényalkotása közben nem jutottak el idáig ;-)
Előzmény: Törölt nick (571)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 571

 

 

Rendben, ha vér, akkor legyen vér! :)

 

Szerintem gáz focimeccsre járni, ámbátor az sem lenne jó és eredményes, ha miniszterelnökünket hetente kétszer látnánk a Zeneakadémián.

 

 

Előzmény: Galádriel (567)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 570
Imádlak de komolyan. Nagyon jól adod a felhúzott nózijú újentellektüellt és az ő neofita buzgalmát. Is. Ha már a konstruktív kritikánál tartunk még egy picit fanyalognod kellene, hogy mennyire elkurvult a világ és egészen perfekt lenne :-))
Előzmény: Törölt nick (568)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 569

 

 

Igen, igazad van, ha ott voltak, akkor ők sem lehettek valami nagy lumenek.

 

 

Előzmény: Törölt nick (566)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 568

 

 

Lehet. Mégis jobban örülnék neki, ha valaha egyszer lehetne olyan miniszterelnökünk, aki képes aktívan kultúrális eseményeken részt venni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (564)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 567
Itt most vérre megyünk hallod.

Ahogy a Fradi/Dózsa sbt, szabadonválasztott B közép nem a futbal, úgy a foci VB se a magyar bajnokság. Ha az angol trónörökösöknek, a holland hercegi párnak, a német kancellárnak, Leonardo DiCapriónak, meg a nyű tudja még hány és milyen hírességnek és hírhedettségnek nem volt büdös odamenni, akkor OV-nak sem az még akkor sem, ha mi nem szurkolhatunk a saját csapatunknak sajnos. (Na de majd most, az új MLSZ elnök pénzétől rögvestenden leszen itt nemzeti összefogásos foci.. bár lehet az tényleg a pankráció, franc se tudja.)

Summa summárum nem gáz, ha valaki szereti a focit, még az se gáz ha kimegy helybe meccset nézni. Orbán Viktorral nem ez a probléma.

Ugyan sose értettem, miért jobb helyben nézni, mint kényelmesen a tévé előtt (jójó tudom, a hangulat) de nem vagyunk egyformák, én a tv előttre szavazok.
Előzmény: Törölt nick (563)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 565
Bár én sem vagyok foci rajongó és kb. azt gondolom róla, amit te, mégis azt mondom, csatlakozom az előttem szólóhoz: ez legyen a legnagyobb bajunk vele:O))
Előzmény: Törölt nick (563)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 563

 

 

Csórikám, mint magánember, tőlem még lelkesedhet akár a pankrációért is.

Amíg itt nálunk miniszterelnök, addig viszont minden lépését figyelemmel kísérik, és szegény csórikámnak az ilyen primitív szórakozásait  illene a négy fal között tartania.

Mint  miniszterelnök, az ország minden polgárát képviseli, ilyen alpári helyen és módon azt, mintha itt mindenki a foci nevű bunkóságért lelkesedne.

 

Előzmény: Galádriel (559)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 562
Viszont VB négyévente van csak és a döntő vasárnapra esik és egyébként is na. Komolyan mondom ez legyen a legnagyobb bajunk vele...
Előzmény: trashr5 (561)
trashr5 Creative Commons License 2010.07.08 0 0 561
De hát most volt sztabadságon.Lehet,hogy jobb a távolból üzengetni?
Előzmény: Galádriel (559)
trashr5 Creative Commons License 2010.07.08 0 0 560
Valamit csinálni kéne végre,a kritika anélkül tehetetlen,meg baz ország is.
Nem kéna akarnokoskodni a semmiért,csak egyszerüen hétköznapian dolgozni.
Előzmény: Törölt nick (549)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 559
Marhaság. Csórikám csak szereti a focit, hát nézze :-)
Előzmény: Törölt nick (558)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 558

 

 

Kicsit (nagyon) szégyenletesnek tartom (próbálok konstruktívan kritizálni), hogy a miniszterelnökünk némileg elveszett a valós értékek útvesztőjében.

 

http://www.hirszerzo.hu/cikk.orban_a_helyszinen_szurkol_a_vebedonton.157915.html

 

Nem az a bajom ezzel az úgynevezett sporttal, hogy nem késztetné egészséges mozgásra a résztvevőit, hanem az, hogy meglehetősen kétséges értékeket képvisel a hozzá csapódó bunkó környezet, és szurkolótábor.

 

Nem vagyok igazán büszke a miniszterelnökünkre, mert mintha megpróbálna kiszolgálni egy igénytelen közönséget, akikről azt hiszi, hogy sokan vannak, és rengeteg szavazatot hozhatnak.

 

Lehet, hogy igaza van, és ez a jövő.

 

Ez lenne a jövő?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!