Keresés

Részletes keresés

bolondok háza Creative Commons License 2010.05.09 0 0 30
Majd, ha egyszer nem írja jóvá, akkor lesz az még siratófal is.:-)
Előzmény: moziga2 (28)
moziga2 Creative Commons License 2010.05.09 0 0 29
Megbocsáss, de egyáltalán nem minden BKV-s felsővezető bűnöző.
Vagy arra gondolsz, hogy bűnösök közt cinkos aki néma?
Ez esetben egy frappáns kollektív büntetés lenne.

A kérdés csak az, hogy melyik cég kapná meg a zsírozott közbeszerzési megrendeléseket? Az épületátalakításra és az új székház felépítésére egyszerre.
Előzmény: Törölt nick (27)
moziga2 Creative Commons License 2010.05.09 0 0 28
Akkor az történhetett, amit én is vázoltam. Tranzakció visszautasításról jelzés, de az megtörtént. Újabb tranzakció. Az már rendben választ kapott. 2x ment a zsozso. Mellesleg én már jártam imádkozó falnál (ATM) is így. Első sikertelen, na mégegyszer. Kiimádkoztam a masinából a pénzt. A következő havi egyenlegen vettem észre, hogy kétszer vették le, de aztán a bank felfedezte és volt egy ugyanolyan plussz. Törölni nyilván nem tudják e szellemes pénzmozgás minden nyomát.
Előzmény: bolondok háza (26)
bolondok háza Creative Commons License 2010.05.09 0 0 26

Inneni, ugye.

 

Most beszéltem egyik kollégámmal aki OTP-és, neki rendben van az átutalása.

Tehát valószinűleg CIB probléma.

Korábban, évekkel ezelött ő is járt már így az OTP-nél. Aztán leírták róla. Nem lett annyival több pénze.

Előzmény: Édy Endre (25)
Édy Endre Creative Commons License 2010.05.08 0 0 25

off

Ugye dunántúli vagy?

on

Előzmény: bolondok háza (24)
bolondok háza Creative Commons License 2010.05.08 0 0 24

Érdekes lenne tudni, hogy az érintettek melyik banknál vannak.

Én a CIB-nél. Ha minden érintett, de csak ők, akkor nyílván ennél a banknál van valami technikai probléma. Többször lekérdeztem ma az egyenleget és döcögősen ment. Reggel még azt is mondta gépRozi, hogy rendszer karbantartás miatt egyes szolgáltatások nem érhetők el. Lehet, hogy ebből adódik a jelenség.

A banktól kapott SMS szerint a BKV-tól átutalt munkabér összege megfeleő volt. Nevezzük ezt "b"-nek. A számlámon a rajt lévő összeget meg "a"-nak. Átutalás után a helyes összeg "ab" lenne. De azt irták az SMS-ben, hogy "a+(2xb)". Tehát a bank szorozta fel kettővel az átutalt összeget. Ha azoknál is így történt akik nem a CIB-nél vannak, akkor a BKV-nál volt valami, amire én már nem tudok magyarázatot.

jeges Creative Commons License 2010.05.08 0 0 23

Kocsist ki kell rúgni.

Illetve börtönbe zárni.

Előzmény: emberidomár (-)
moziga2 Creative Commons License 2010.05.08 0 0 22
"Nagyjából tudom, mi történt..."

Akkorj mesélj és regélj, nehogy......

"összeesküvés-elméleteket hordtok majd itt össze egy technikai probléma nyomán..."

Megbocsáss, de milyen probléma? Kétszer nyomta meg a gombot a bérelszámolás adatbázisán alapuló külön átutalási banki rendszeren a cicamica? Vagy viszajelzett a banki rendszer, hogy a tranzakciók nem sikerültek és elküldte mégegyszer a teljes batchet (köteget?). Ilyen legutóbb velem is előfordult. Kiírta hogy tarnzakció sikertelen. 2x is. 3x-orra átment. Utána megnéztem az egyenleget. Átment mind a három. Utána pasnaszkodtam. A bank meg visszaszólt, hogy sajnos a szolgáltatótól nem tudják visszautaltatni a pénzt, viszon azt el fogják számolni a következő számláimban. Gratula, gratula!! Nem akartam felhívni vissza a csajszit, hogy vazze és ha emiatt esetleg kifutok a havi pénzemből és már enni sem lesz mit? Kérjek kölcsön a banktól?
Előzmény: sziti (12)
szerzetes3 Creative Commons License 2010.05.08 0 0 21
Ez is mutatja milyen zürzavar van a bkv-nál, Hisz a zavarosban lehet lopni(halászni):d
eFigyelő Creative Commons License 2010.05.08 0 0 20
Mi folyna? Hát a pénz, kifelé!!
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.08 0 0 18
Horváth Csaba meg Gyúrcyányin szocializálódott.
horex Creative Commons License 2010.05.07 0 0 17

Ugye?

Mer a vezetőgárda egy részét lecsukták, a másik felét elüldözték

Gyuszi taxis meg csak horgya a pénzt amig nem szólnak neki , állj

De ki szólna?

Flacika Creative Commons License 2010.05.07 0 0 16
Párszáz... Lehet, hogy közel 1 milliárd. Ha megnézed a BKV honlapján a 2008-as (ez most a legfrissebb) Éves jelentést, az eredménykimutatásban az éves bérköltség járulékok nélkül 37,5 milliárd. Ebből lejönnek a levonások, marad havi nettó 1,8-2 milliárd. Ha ennek a fele ment ki duplán, már az is 1 milliárd lehet...
Előzmény: emberidomár (9)
Flacika Creative Commons License 2010.05.07 0 0 15
A hír igaz, én is kétszer kaptam. Valaki elkúrt valamit, elvégre nem csak a kormánynak szabad ilyent tenni... Vissza kell fizetni.
Előzmény: moziga2 (11)
Psycho Dad Creative Commons License 2010.05.07 0 0 14
Annyiban igen, hogy egy olyan rendszert kell kidolgoznia, hogy ilyen véletlenül se fordulhasson elő! A másik, ha jól tudom, minden normális nagy cégnél az ilyen bér jellegű csoportos utaláshoz kell felső jóváhagyás is.
Előzmény: locsemege (7)
emberidomár Creative Commons License 2010.05.07 0 0 13

El ne áruldd,mi történt!

Nincs összeesküvés elmélet,egyszerűen jellemzi a viszonyokat.

Előzmény: sziti (12)
sziti Creative Commons License 2010.05.07 0 0 12
Nagyjából tudom, mi történt - csak annyit: a 2x utalásnak és az utalvány késésnek semmi köze egymáshoz.
Érdeklődéssel várom, milyen összeesküvés-elméleteket hordtok majd itt össze egy technikai probléma nyomán...
Előzmény: emberidomár (-)
moziga2 Creative Commons License 2010.05.07 0 0 11
Amennyiben igaz a hír...........

A hallgatás ára. Mert a pénz beszél, a kutya meg ugat. Nem ártok a cégnek, sem semelyik fönökömnek és vezérnek. Hallgatok, kifizettek. (???????????????)
réti222 Creative Commons License 2010.05.07 0 0 10
Nyert a fidesz, és máris itt a kánaán, amit már sokan hiányoltak:))
emberidomár Creative Commons License 2010.05.07 0 0 9

Párszáz millió igazán nem számít egy ekkora cégnél...

 

Előzmény: locsemege (7)
exponenciális függvény Creative Commons License 2010.05.07 0 0 8
14. havi?
huh, tud ez az Orbán!
locsemege Creative Commons License 2010.05.07 0 0 7
Nyilván az, hogy egy alkalmazott tévedett, a management felelőssége. Már hogyne.
Előzmény: emberidomár (-)
Dumás Sanyi Creative Commons License 2010.05.07 0 0 4
Mi folyik a BKV-nál?

a pénz, el
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.07 0 0 2
Remélem azért majd tudsz aludni.
emberidomár Creative Commons License 2010.05.07 0 0 1
Vissza is kérték?
Előzmény: Törölt nick (0)
emberidomár Creative Commons License 2010.05.07 0 0 topiknyitó

Ezt most hogy?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!