Keresés

Részletes keresés

mesterséges színezék Creative Commons License 2010.04.26 0 0 16
"Egy komoly média még akár viccelődhetne is a választáson."

Viccelődik az is, a klasszikus vicc mintájára:

- 60.
- Hiiihhhhhhiiiihiiiii...
Előzmény: exponenciális függvény (14)
mesterséges színezék Creative Commons License 2010.04.26 0 0 15
"A választásokon röhög a szélsőliberális Index.hu? Mire fel? Miért?"

Mert eddig elmulasztották felszentelni a Mindenkori Választás Napját. Semjén első dolga lehet utánanézni.
Előzmény: exponenciális függvény (-)
exponenciális függvény Creative Commons License 2010.04.26 0 0 14
Egy komoly média még akár viccelődhetne is a választáson.
Vagy akár egy Hofi kategóriájú művész.
De nem a szélsőliberális, semmihez se értő, újságírásban nulla Index.hu...
Előzmény: #FF4500 (12)
mesterséges színezék Creative Commons License 2010.04.26 0 0 13
"FIDESZ kitalálta a fazonjához illő legjobb kampánystratégiát, nevezetesen azt, hogy nem kampányolt érdemben"

A hihetetlen az, hogy csak most "találta ki", ui. 2006-ban, már bőven Kövér után, de még bőven Mikola előtt számos kartáccsal egyetemben mertem javasolni a Fidesznek errefelé, hogy fogja be a száját, és várjon - erre kijöttek a depis plakátokkal, meg Mikola életvezetési tanácsaival egyedülállók részére.
Előzmény: Antisystem (10)
#FF4500 Creative Commons License 2010.04.26 0 0 12
Miért ne?
Előzmény: exponenciális függvény (-)
exponenciális függvény Creative Commons License 2010.04.26 0 0 11
na mondjuk te az utolsó vagy akinek a véleménye számít nálam :D:D:D
Előzmény: Antisystem (10)
Antisystem Creative Commons License 2010.04.26 0 0 10

A választásokon röhög a szélsőliberális Index.hu? Mire fel? Miért?

Itten élsz? Ha igen, nézd meg ezt a választást egy kicsit egyik irányba sem pártos szemmel... mit látsz? Mert én sacckb azt, hogy amíg a FIDESZ kitalálta a fazonjához illő legjobb kampánystratégiát, nevezetesen azt, hogy nem kampányolt érdemben (ugye, amíg veszettül kampányoltak 2002-ben vagy 2006-ban, az mindig arról szólt, hogy mindig, amikor kezdett már nekik állni a zászló, előhúztak a cilinderből egy Kövért vagy egy Mikolát, és elindultak rükvercben). Addig az MSZP meg feltalálta, hogy hogyan lehet egy átlagos vereségből egy qrva nagy vereséget csinálni azáltal, hogy ahelyett, hogy Gyurcsány bukásakor bedobták volna a törülközőt (hol lett volna még akkor Jobbik meg LMP meg FIDESZ 2/3), előadtak egy világszám miniszterelnök-keresési kabarét, majd előhúztak a cilinderből egy Bajnait, hogy levezényelje a FIDESZ a Jobbik meg az LMP megerősödését, és a saját lecsúszásukat.

Nem ezt látod?

 

Namost azon, hogy a FIDESZ nagyot nyer azzal, hogy nagyon gondosan lanyhán  kampányol, és az MSZP meg megcsinálja a FIDESZ 2/3-ot azzal, hogy kormányoz, ahelyett, hogy idejében bedobta volna a törölközőt, mit lehet még szerinted, mint teli pofával röhögni? Szegény Rejtő/Hofi, ha ma élnének...

 

ÜdV

Előzmény: exponenciális függvény (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.26 0 0 9
Tudod, a Nagy Szovjetunióban aki a demokratikus választásokon viccelődött, azt a demokrácia védelmében elvitte a fekete autó.

Nehéz levetkőzni a régi beidegződéseket.
Előzmény: schlumberger (8)
schlumberger Creative Commons License 2010.04.26 0 0 8
Hát lehet ezt komolyan venni? Ez így ökörség, ahogy van. Te mitől vagy ilyen merev, elvtárs?
Előzmény: exponenciális függvény (-)
exponenciális függvény Creative Commons License 2010.04.26 0 0 7
az ilyenen való viccelődés illik a semmihez se értő diplomásokhoz akik életükben semmit se dolgoztak
Előzmény: 6k (2)
6k Creative Commons License 2010.04.26 0 0 6
> Szerintem érzik a vesztüket.

Eltekintve attól, hogy kiről lenne szó, mindegy, de olyan felemelően demokrata mondat ez, mindig jó olvasni, igazi kincs ez, bizony.
Előzmény: Valérió (3)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.26 0 0 4
A jelen fintorgás célpontja egyaránt lehet a rettegő baloldal és a választásokat gyakorlatilag biankó csekkel megnyerő jobboldal is. Sőt, lehet puszta lazulás is, ártatlan feszültségoldás egy történelmi pillanatban.

Én személy szerint fideszes vagyok, de ettől függetlenül úgy gondolom, mindkét oldal megérdemli, a feszültségoldás meg jó dolog.
Valérió Creative Commons License 2010.04.26 0 0 3
Szerintem érzik a vesztüket.
Előzmény: exponenciális függvény (-)
6k Creative Commons License 2010.04.26 0 0 2
Előzmény: exponenciális függvény (1)
exponenciális függvény Creative Commons License 2010.04.26 0 0 1
ami most van kint azt megörökítem:
exponenciális függvény Creative Commons License 2010.04.26 0 0 topiknyitó
A mai napon egymást váltották a viccesnek, gúnyosnak szánt képek az Index.hu címlapján. A választásokon röhög a szélsőliberális Index.hu? Mire fel? Miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!