Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 125
Jól néz ki az oroszlán, még az 1/50-es záridővel készítve is.
Előzmény: sakac (124)
sakac Creative Commons License 2010.06.21 0 0 124
C-mount 1,8/10 Schneider-Kreuznach Cinegon Panasonic G1-n csak úgy gyorsan mielőtt leszakadna az ég.







garfieldka* Creative Commons License 2010.05.07 0 0 123
Kérésre szoktam bármit beszerezni. Írtam mélt, megoldható a dolog, ha az abban foglaltak megfelelnek számodra.
Előzmény: Redna (122)
Redna Creative Commons License 2010.05.07 0 0 122
Köszi, ez biztosan jó lenne. A minőség nem érdekes, a lencsét kivenném.
A gond az hogy nincs ebay regisztrációm. Tudna valaki segíteni a beszerzésben?
Előzmény: braunlac (116)
pater68 Creative Commons License 2010.05.06 0 0 121
Feltettem a Topcon 135mm-est 3.5-t az EOS-ra. Jó minőség, a lencse úgy gondolom, talán 1967-8 körül készülhetett. Az adaptert exakta/topcon-EOSként adták el, mondanom sem kell, hogy a topconhoz nem passzolt teljesen. Szét kellett szedni a lencsét, kiszedni belöle a talp síkjából kiálló részeket, így már jó. Holnap csinálok vele képeket.
h_mate Creative Commons License 2010.05.06 0 0 120
Ehhez rendelek most FD-EOS (lencse nélküli) átalakítót. Aztán egyszer talán át lesz alakítva EF bajonettre... :o)
Előzmény: h_mate (119)
h_mate Creative Commons License 2010.05.06 0 0 119
Szia!

Köszi, időközben úton van egy panagor 90 macro FD obim németektől. :o)
Amúgy mi lett volna az ára?

M
Előzmény: Abrash (118)
Abrash Creative Commons License 2010.05.06 0 0 118
aha, EOSod van

mindkettő rámegy.
Előzmény: Abrash (117)
Abrash Creative Commons License 2010.05.06 0 0 117
azt az én 60/2,8 R elmaritommal tudsz

illetve: jár hozzá a közdarab, ha nem teszed fel, 1:2.

--

vagy a nikor 55/3,5 helyből 1:1, ha van adaptered.
Előzmény: h_mate (115)
braunlac Creative Commons License 2010.04.30 0 0 116
Pl. egy ilyennel és még végtelen is van, kérdés milyen minőségű.
Előzmény: Redna (113)
h_mate Creative Commons License 2010.04.29 0 0 115
Szia!
Köszi, de igazából 1:1 nagyítást apater nélkül szeretnék elérni... amúgy mi lenne az ára?
Üdv!
Előzmény: fil (114)
fil Creative Commons License 2010.04.29 0 0 114
Esetleg egy ILYEN érdekel? Én alig használom, mondhatni kihasználatlan.
Előzmény: h_mate (112)
Redna Creative Commons License 2010.04.27 0 0 113
Tudnátok abban segíteni, hogyan tehetnék egy Canon FD macro obit Pentax vázra? Természetesen végtelen nem kell, így lencse sem csak valami "vas", hogy feltehető legyen. Van már vékony FD közgyűrűm szétszedésre és K bajonettes obi végem is. Vagy valami nagyon vékony menetfúró kellene és a két felet összecsavarozni, (persze pöcköt is bele a fix blende mozgatáshoz), vagy nem tudom…
Valami ötlet esetleg?

h_mate Creative Commons License 2010.04.27 0 0 112
Sziasztok!

Panagor/Vivitar/Elicar/Tokina 90mm vagy vivitar/kiron/stb. 105mm macro objektívet keresek megvételre. És ehhez érdekelne majd canon eos átalakító, hogy ne legyen annyira off topic...
Ajánlatokat a hernadimate kukac gmail pont com címre várok!

Szép napot!!
braunlac Creative Commons License 2010.04.26 0 0 111
Sziasztok!

Jó állapotban lévő Olympus OM teleconvertert keresek, ajánlatokat emailben kérek.
pater68 Creative Commons License 2010.04.23 0 0 110

Tiszteletem!

Sajnálom, hogy nikonhoz nem jók.

Canonhoz ezek szerint illeszthetők.

Előzmény: Abrash (109)
Abrash Creative Commons License 2010.04.22 0 0 109
úgy EMLÉKSZEM nikkonhoz egyik sem

EOShoz M nem ez 1000%
EOShoz R igen, ez is 1000%

Olyan nincs hogy "'használhatóbb" - vagy igen vagy nem.
DE: manuál nikon használható EOSon márixméréssel. Manuális nikon modern nikon vázon nem mér mátrixot. Ilyen értelemben az EOS "használhatóbb"
De élességállitási és munkarekeszes kérések miatt "leghasználhatóbb" a m43, pl a G1

M csak m43-on és 43-on megy, sansung nx-en sem szerintem
Előzmény: pater68 (108)
pater68 Creative Commons License 2010.04.22 0 0 108
Azt mondja hozzáértő (?) hogy az "R" használhatób nikonhoz, az "M" csak canonhoz... így van?
Előzmény: Abrash (93)
Abrash Creative Commons License 2010.04.21 0 0 107
ja, az alján a második képen van egy m43 adapter.
Előzmény: Abrash (106)
Abrash Creative Commons License 2010.04.21 0 0 106
igen, az valamelyik újabb lehet.

lásd a barrel fotót, ahol jelölve is van:





Előzmény: pater68 (103)
Abrash Creative Commons License 2010.04.21 0 0 105
Előzmény: Abrash (104)
Abrash Creative Commons License 2010.04.21 0 0 104
a nikkorral:

Előzmény: Abrash (98)
pater68 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 103

Akkor ez a mondat biztos egy másik típusra vonatkozik:

"Maximum Reproduction Ratio: 1:2. You get between 1:2 and 1:1 with either the PK-3 or PK-13 ring. "

Előzmény: Abrash (101)
Abrash Creative Commons License 2010.04.20 0 0 102
nikon F
minden nikkor-EOS adapterrel mennie kell
Előzmény: jaky (100)
Abrash Creative Commons License 2010.04.20 0 0 101
tudja
:)
Előzmény: pater68 (99)
jaky Creative Commons License 2010.04.20 0 0 100
Nekem Canonra kellene felbiggyeszteni valahogy, de a neten nem találtam rá semmi csak Nikonra (pedig úgy tudtam hogy ez régi legendás darab, és valami m39 - m42 es végre számoltam)
Előzmény: Abrash (98)
pater68 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 99

Ez tudja az 1:1-es leképzést, vagy kell hozzá közgyűrű?

Előzmény: Abrash (98)
Abrash Creative Commons License 2010.04.20 0 0 98
Micro-NIKKOR-P.C Auto 1:3,5 f=55mm 800499

30e?
Előzmény: Abrash (97)
Abrash Creative Commons License 2010.04.20 0 0 97
most nézem, hogy sokféle van belőle, lefotózom éjjel
nem legújabb, alu barrel, jó állapot, árat megálmodom. ha jól nézem, optikailag azonosak a 3,5-ökm, a 2,8nál változott optikailag.
Előzmény: jaky (94)
bmwr12 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 96
Helyesbítés:
Na, de azért a Distagon az nagylátó, 28-as.
Előzmény: bmwr12 (95)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!