Keresés

Részletes keresés

sakac Creative Commons License 2010.09.18 0 0 139
Nézegettem az obiparkomat és kivettem belőle pár darabot egy kis tesz erejéig.

Auto rikenon 17/50 F. 1,7-2-2,8-4-5,6-8-11-16 iso 100

















sakac Creative Commons License 2010.09.05 0 0 138
Meopta Largot 1,8/12,5

F 1,8-2,8-4-5,6-8-11-16













sakac Creative Commons License 2010.09.05 0 0 137
Openar 2,8/80
F 2,8-4-5,6-11-16-22













sakac Creative Commons License 2010.09.05 0 0 136
A feliratokat meg tette ki hottá.
F 1,8-2-2,8-4-5,6-8-11-16-22 a rekesz sorrendben.
Előzmény: sakac (135)
sakac Creative Commons License 2010.09.05 0 0 135
Openar 1,8/40 Panasonic G1-n

1,8

2

2,8

4

5,6

8

11

16

22
mtrx2 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 134
Kihasználatlanság miatt eladó Micro 4/3 adapterek Nikon és 4/3:

- Novoflex MFT/NIK (Modern Nikkor objektívekkel is működő, rekeszállító gyűrűvel rendelkező adapter Micro 4/3-os gépekre). Ára: 50e

- Olympus MMF-1 (Zuiko 4/3 objektívek Micro 4/3-ad gépekre). Ára: 40e

Ha valakit érdekel valamelyik, kérem e-mailt írjon. Mailem publikus. Fórumot ritkán olvasok.
sakac Creative Commons License 2010.08.30 0 0 133
Largor 1,8/12,5
Openar 1,8/40
Openar 2,8/80 Panasonic G1-n a fényviszonyokról most ne essék szó... :)





wavrekordz Creative Commons License 2010.08.25 0 0 132
Keresek használt, olcsó 4/3 - OM adaptert!
mtrx2 Creative Commons License 2010.08.24 0 0 131
Keresek Micro 4/3 / Leica M adaptert.
A márka mindegy, de viszonylag sürgős lenne. Ha valakinek van eladó, kérem dobjon egy e-mailt.
A címem publikus. Köszönöm.
debaj Creative Commons License 2010.07.13 0 0 130
Sziasztok!

4/3-M42 adaptert keresek jóáron, ha valaki ki tud segíteni, az emailem publikus.
-FRIPP- Creative Commons License 2010.06.22 0 0 129
Van egy eladó Psix-Nikon átalakítóm , ha esetlrg érdekelne valakit.
9.500 Ft.
sakac Creative Commons License 2010.06.21 0 0 128
Nincs hozzá perpill csak ez meg a c-mount/mFT adapterem.
Előzmény: bmwr12 (127)
bmwr12 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 127
Jó biz'a !
Próbálgattad különböző közgyűrűkkel ?
Előzmény: sakac (126)
sakac Creative Commons License 2010.06.21 0 0 126
Pedig kidobták szegényt még kölyök korában a ház elé. Itt ragadt...

Játéknak jó lesz ez az objektív.
Előzmény: bmwr12 (125)
bmwr12 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 125
Jól néz ki az oroszlán, még az 1/50-es záridővel készítve is.
Előzmény: sakac (124)
sakac Creative Commons License 2010.06.21 0 0 124
C-mount 1,8/10 Schneider-Kreuznach Cinegon Panasonic G1-n csak úgy gyorsan mielőtt leszakadna az ég.







garfieldka* Creative Commons License 2010.05.07 0 0 123
Kérésre szoktam bármit beszerezni. Írtam mélt, megoldható a dolog, ha az abban foglaltak megfelelnek számodra.
Előzmény: Redna (122)
Redna Creative Commons License 2010.05.07 0 0 122
Köszi, ez biztosan jó lenne. A minőség nem érdekes, a lencsét kivenném.
A gond az hogy nincs ebay regisztrációm. Tudna valaki segíteni a beszerzésben?
Előzmény: braunlac (116)
pater68 Creative Commons License 2010.05.06 0 0 121
Feltettem a Topcon 135mm-est 3.5-t az EOS-ra. Jó minőség, a lencse úgy gondolom, talán 1967-8 körül készülhetett. Az adaptert exakta/topcon-EOSként adták el, mondanom sem kell, hogy a topconhoz nem passzolt teljesen. Szét kellett szedni a lencsét, kiszedni belöle a talp síkjából kiálló részeket, így már jó. Holnap csinálok vele képeket.
h_mate Creative Commons License 2010.05.06 0 0 120
Ehhez rendelek most FD-EOS (lencse nélküli) átalakítót. Aztán egyszer talán át lesz alakítva EF bajonettre... :o)
Előzmény: h_mate (119)
h_mate Creative Commons License 2010.05.06 0 0 119
Szia!

Köszi, időközben úton van egy panagor 90 macro FD obim németektől. :o)
Amúgy mi lett volna az ára?

M
Előzmény: Abrash (118)
Abrash Creative Commons License 2010.05.06 0 0 118
aha, EOSod van

mindkettő rámegy.
Előzmény: Abrash (117)
Abrash Creative Commons License 2010.05.06 0 0 117
azt az én 60/2,8 R elmaritommal tudsz

illetve: jár hozzá a közdarab, ha nem teszed fel, 1:2.

--

vagy a nikor 55/3,5 helyből 1:1, ha van adaptered.
Előzmény: h_mate (115)
braunlac Creative Commons License 2010.04.30 0 0 116
Pl. egy ilyennel és még végtelen is van, kérdés milyen minőségű.
Előzmény: Redna (113)
h_mate Creative Commons License 2010.04.29 0 0 115
Szia!
Köszi, de igazából 1:1 nagyítást apater nélkül szeretnék elérni... amúgy mi lenne az ára?
Üdv!
Előzmény: fil (114)
fil Creative Commons License 2010.04.29 0 0 114
Esetleg egy ILYEN érdekel? Én alig használom, mondhatni kihasználatlan.
Előzmény: h_mate (112)
Redna Creative Commons License 2010.04.27 0 0 113
Tudnátok abban segíteni, hogyan tehetnék egy Canon FD macro obit Pentax vázra? Természetesen végtelen nem kell, így lencse sem csak valami "vas", hogy feltehető legyen. Van már vékony FD közgyűrűm szétszedésre és K bajonettes obi végem is. Vagy valami nagyon vékony menetfúró kellene és a két felet összecsavarozni, (persze pöcköt is bele a fix blende mozgatáshoz), vagy nem tudom…
Valami ötlet esetleg?

h_mate Creative Commons License 2010.04.27 0 0 112
Sziasztok!

Panagor/Vivitar/Elicar/Tokina 90mm vagy vivitar/kiron/stb. 105mm macro objektívet keresek megvételre. És ehhez érdekelne majd canon eos átalakító, hogy ne legyen annyira off topic...
Ajánlatokat a hernadimate kukac gmail pont com címre várok!

Szép napot!!
braunlac Creative Commons License 2010.04.26 0 0 111
Sziasztok!

Jó állapotban lévő Olympus OM teleconvertert keresek, ajánlatokat emailben kérek.
pater68 Creative Commons License 2010.04.23 0 0 110

Tiszteletem!

Sajnálom, hogy nikonhoz nem jók.

Canonhoz ezek szerint illeszthetők.

Előzmény: Abrash (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!