Keresés

Részletes keresés

Lacus_65 Creative Commons License 2013.09.23 0 0 9

Kedves Adminok!

Mivel ez a topik teljes érdektelenségbe fulladt (a Nokia jóvoltából sajnos teljesen jogosan), topikindítóként kérem a törlését!

Köszönöm!

picuri10 Creative Commons License 2010.04.15 0 0 8
Mire gondotál igazából? Nem FM transmitter-re?
Előzmény: santaclausiscoming (5)
Lacus_65 Creative Commons License 2010.04.14 0 0 7
Sziasztok!
Segítséget kérnék!
Tudja-e valaki, hogy hogyan lehet a készülékre normálisan (értsd működőképesen) beállítani a fMMS alkalmazást Pannon hálózatra?
Végignéztem, s követtem a különböző leírásokat a program beállításához, de nem akarja az APN-t!
Köszönöm!
Lacus_65 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 6
Nem, azon csak azt hallgathattam, amit előzőleg rátöltöttem. De 4 GB-ra elég sok ráfért, s könnyen cserélgethető volt rajta a zene.
De ez a változat kicsit szimpatikusabb, s még a hangminőség is elég jó!
Előzmény: santaclausiscoming (5)
santaclausiscoming Creative Commons License 2010.04.07 0 0 5
ipod is tud sugarozni internetradiot?
Előzmény: Lacus_65 (4)
Lacus_65 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 4
Nekem megfelel a Mail For Exchange bőven! :-)
A POP3 kliens is elég az otthoni levelekhez.
Zenében nálam az iPod+transmitter párost váltotta le.
Egyelőre MMS klienst keresek hozzá, mert a legáltalánosabban ajánlott fMMS-t nem telepíti, python komponensek hiányára hivatkozva.
Ehez még jobban bele kell ásnom magam a lelkivilágába, úgy néz ki. :-)
Előzmény: santaclausiscoming (3)
santaclausiscoming Creative Commons License 2010.04.07 0 0 3
nekem eddig pozitiv elmenyeim vannak. Negativ talan csak annyi, hogy a felso sor gombjai olyan kozel vannak a kijelzoho z h mindenkeppen ketkezes a gepeles. De amiota megvan csak internetradio szol a kocsiban a transmitter segitsegevel. Azert abban van egy fajta perverzitas h allok a dugoban, mikozben amerikai top 40 rock classic csatorna megy a hatterben a gyari autoradion. Termeszetesen ekozben folyamatos skypekapcoslat miatt mindenki eler, arrol nem is beszelve h olyan jol van integralva a skype h automatikusan a skypeot hasznalom( beszelgetes hang, vagy felhasznalas minosege pont ugyanaz mintha sima telefont hasznalnek) Amiert kulon dicseret a nokianak.

Az akksija nem erre van tervezve, de egy jo kocsitoltovel megoldhato.


en csak imadni tudom.

p.s egy komolyabb email kliens boldogabba tenne...


santaclausiscoming Creative Commons License 2010.04.06 0 0 2
ez erdekes en is egy hete nyuzom. ize 5 napja. de mar mindent elolvastam rola angol forumokban.. en is gondolkodtam toiknyitason, de aztan rajottem h ez sosem lesz tomegtelefon, igy hamar meghal( remeljuk nem lesz igazam)

Előzmény: Lacus_65 (1)
Lacus_65 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 1
Szia!
Köszönöm, ezeket (is) végigolvastam még a készülék beszerzése előtt! :-)
Az Indexen nem találtam ilyen fórumot!
Azonban ha ez fölöslegesnek bizonyul, úgyis töröltetni fogom! :-)
Előzmény: puma87 (0)
puma87 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 0
Hello.

Ha már N900. Lehet ismered, de itt van sokminden róla:
http://mobilarena.hu/tema/re_nokia_n900_egy_kategoria_ujraertelmezese/hsz_1-50.html

És egy teszt:
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n900_egy_kategoria_ujraertelmezese/eloszo_a_doboz_tartalma.html

Progik-alkalmazások meg szerintem vannak már pl a nokiaprogramok.hu oldalon.
Lacus_65 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Egy hete van szerencsém használni egy ilyen készüléket. Mivel az indexen nem találtam ezzel kapcsolatos fórumot, megnyitottam ezt.
Az eddigi tapasztalataim alapvetően pozitívak, negatívum mindössze néhány apróság, amit remélem, szoftverfrissítésekkel javítanak.
Mindenkinek jó fórumozást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!