Keresés

Részletes keresés

Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.04.30 0 0 105

"meg kell keresni ki volt a felelős az iratok megőrzéséért és azokat felelősségre vonni. Nem egy titkárnőt nyilván, mert az magától nem csinál semmit, csak utasítása."

 

Hú! nagyon mennek az itatmesemmisítőgépek! Darálják az iratokat! A MEH.ben:-)

Előzmény: tavasz21 (101)
Iván Csonkin Creative Commons License 2010.04.30 0 0 104
Előzmény: Iván Csonkin (103)
Iván Csonkin Creative Commons License 2010.04.30 0 0 103

Kezdhetnék a saját házuk táján is, például Matolcsy György üzleti köreiben:

 

"A Fidesz egyik helyi képviselője és a párthoz közeli média is keményen támadta korábban a hévízi kórházban vezetői posztot betöltő Nagy Rózát, aki a kiszivárgott információk szerint államtitkári pozíciót kaphat az Orbán-kormányban. Nagyot előbb Molnár Lajos egykori miniszterhez fűződő családi kapcsolatai miatt érték támadások, később pedig többek között egy fideszes képviselő tett feljelentést a részben általa is vezetett kórház ügyei miatt.

A miniszter a kiszivárgott információk szerint Matolcsy György lesz, aki már az első Orbán-kormányban is betöltötte ezt a posztot, és akkor szintén Nagy volt a közigazgatási államtitkár. Nagy Róza jelenleg a hévízi Szent András Reumakórház stratégiai igazgatója, de csütörtökön hiába kerestük, titkárságán közölték, hogy nem elérhető." origo

 

Még korábban pedig, 2000-2002 között szintén Matolcsy államtitkára volt Nagy Róza a Gazdasági Minisztériumban. Az akkori humánpolitikai vezető Hegedűs Lajos Nagy Rózával együtt vett részt a hévízi kórház privatozációjában.

 

Kicsi ez az ország.

nagyanyo05 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 102
Valószínűleg több, mint az üvegszemű ténykedésének köszönhetően:) De nem is ez az érdekes, hanem amit Csaba Laci tegnap mondott a zinfóban:)) Számos példát hozott fel arra, hogy hány minisztert ültettek le Európa szerte:))) No persze én meg azt gondoltam magam, hogy ácsi, Európában más a helyzet, mint nálunk:(( Nálunk ugyanis beletaknyolhatnak a közös medencébe, egyesek:((
Előzmény: marcelllus (-)
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 101
meg kell keresni ki volt a felelős az iratok megőrzéséért és azokat felelősségre vonni. Nem egy titkárnőt nyilván, mert az magától nem csinál semmit, csak utasítása.
Előzmény: Réz Gál Ica (95)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.30 0 0 100
Lehet, hogy a haverja volt. De ügye vizsgálatot is indított, s keményen szétcsapott a felelősök között. Ügye így volt!
Előzmény: lujo2 (94)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.04.30 0 0 99

"Ha Gyurcsánynak sikerül átvennie újra az MSZP vezetését, akkor a Fidesz tovább fogja darálni Gyurcsánnyal a megmaradt MSZP-t."

 

Pedíg ő nem mond le! Ő nem a vezetőség tagja:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Molaf (98)
Molaf Creative Commons License 2010.04.30 0 0 98
Ha Gyurcsánynak sikerül átvennie újra az MSZP vezetését, akkor a Fidesz tovább fogja darálni Gyurcsánnyal a megmaradt MSZP-t.

kátyja Creative Commons License 2010.04.30 0 0 97

Majd Pintér elszámoltatja Gergényit.

Oh.:)

Előzmény: Törölt nick (93)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.04.30 0 0 96
Ki csodálkozik ezen?????
Előzmény: Réz Gál Ica (95)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.04.30 0 0 95

 

KDNP: Eltűntek a szerződések a  szociálistárcánál

A kereszténydemokrata Rétvári Bence elfogadhatatlannak tartja, hogy a házszabályban rögzített határidőig a szociális tárca nem tudta felmutatni az ifjúsági törvény előkészítésekor tanácsadásra költött összegekről szóló szerződéseket, teljesítési igazolásokat.

A politikus szerint felmerül, hogy az elszámoltatást próbálják így megakadályozni. Rétvári Bence az MTI-nek pénteken felidézte, hogy március 30-án fordult írásbeli kérdéssel Herczog László szociális és munkaügyi miniszterhez. Azt írta, hogy az ifjúsági törvény előkészítésére az eddig meg nem cáfolt állítások szerint 300 millió forintnál is többet költöttek az elmúlt nyolc évben.

A képviselő választ várt arra, hogy pontosan mekkora összeget költöttek külső megbízásokra, milyen munkáért kaptak díjazást a külső megbízottak, mekkora összegről szóltak az egyes szerződések, kik igazolták a teljesítést. Kérte, hogy a szerződések és leadott tanulmányok másolatait küldjék el neki.

A kereszténydemokrata politikus kiemelte: a tárca válaszából az derült ki, hogy léteznek ilyen szerződések, csak "nem találják" őket. Erre utal szerinte a miniszter válaszának azon pontja, hogy a rendelkezésükre álló "analitikus nyilvántartások" alapján bekérettek minden olyan ügyiratot, amelynek tárgya az ifjúsági törvény előkészítése lehet, és amelyek külső megbízásokra - tanácsadás, szakértés, normaszöveg-előkészítés - vonatkoznak. A feldolgozó munka után lehet majd válaszolni az összegre vonatkozó kérdésre

 

Rétvári Bence megjegyezte: bármi van is az anyagokban, az állam számára haszontalanná váltak, hiszen egy civil javaslat került végül a parlament elé. Arról nem beszélve, hogy az ifjúsági törvény teljes szövege már készen volt 2002 legelején - fűzte hozzá.

A KDNP-s politikus kiemelte: a következő kormány számára az elszámoltatást teszi lehetetlenné, ha hetek alatt sem lelhetők fel százmilliós szerződések. Az átadás-átvétel után az átvilágítások eredményessége kerül veszélybe, ha nem lesznek meg a szerződések.

"Nagyon bízom benne, hogy április 11. után ezek a szerződések nem az iratmegsemmisítőben landoltak" - fogalmazott Rétvári Bence.

lujo2 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 94
Sztem nem ő tüntette ki. És nyugdíjbavonulása alkalmából tüntették ki.
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.30 0 0 93
Ezt meg és kajolnám édes öregem, ha utána azzal ált volna ki a nép elé, hogy emberek, én nem erre adtak ki utasítást, én ezt nem tudom elfogadni, s meg fogom vizsgáltatni, hogy ki miben vétkes. Így történt? Nem ő kitüntette a görényit és megdicsérte a rendőröket.
Előzmény: lujo2 (88)
FBY-747 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 92

Amit eddig a MaSZoP lopott mar ment a lecsoba..

kereszt ra a lovi nem fog visszaterulni..

Termeszetesen egy-ket babfigura/stroman behuz dutyiba az csok..

 

Engem inkabb az erdekel hogy a regi/uj Fityesznek nevezett tolvajbanda

elozoekbol tanulva MENNYIT? HOGYAN fog lopni :):):):)

 

Lesznek meg itt szep tortenetek az elkovetkezokben :):):):)

En drukkolok a fuggetlen medianak es ujsagirasnak valamint

az erosebb civil-kontrolnak es remelem a legjobbakat :):):):)

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.30 0 0 91
Immár nem kétlem.
Te kötelezőnek érzed magadra nézve.
Előzmény: lujo2 (90)
lujo2 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 90
egy vasúti katasztrófa esetén a közlekedési minisztert börtönbe szokás csukni? vhol lemond, vhol nem, erre nincs egységes "norma"
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.30 0 0 89
de GyF mondta nekik, hogy szemre, fejre célozzanak? Kétlem.

Muszáj a másikat teljesen hülyének nézned? Kétlem.
Előzmény: lujo2 (88)
lujo2 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 88
de GyF mondta nekik, hogy szemre, fejre célozzanak? Kétlem. Gondolom, azt mondhatta, "minden törvényes eszközzel tartsák fenn a rendet", ami az akkori jogszabályok megengedtek. azt, h a rendőrség ezt hogyan értelmezte, ne rajta kérjék számon
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.30 0 0 87
az akkor érvényes rendőri szabályzat szerint használtak gumilövedéket, stb

Ám egyik sem vállalta a vizsgálatot.
Igen, kérem, én lőttem, a szabályzatnak megfelelően jártam el.
Tudsz ilyenről?

El kell ám számolniuk nekik is!
Előzmény: lujo2 (85)
lujo2 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 86
görögök többek közt az olimpiának a terhét nyögik.
ha OV kormánya is elnyerte volna a rendezés jogát, akkor is ezt mondanád?
Előzmény: lujo2 (85)
lujo2 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 85
természetesen, ha hibás büntessék meg. de a gazdasági döntéseket nem ő egyedül hozta, a tüntetőket nem ő lőtte le, hanem az akkor érvényes rendőri szabályzat szerint használtak gumilövedéket, stb
Előzmény: tavasz21 (83)
Páliber Creative Commons License 2010.04.30 0 0 84

Minden millióért egy nap börtön (fejenként).

 

Ma Magyarországon minden lakos tartozása 2 millió forint. Mivel Gyurcsány alatt duplázódott meg az államadósság, így minden állampolgárnak 1 milliós kárt okozott, azaz 1ö milliószor 1 nap.

Előzmény: lujo2 (79)
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 83
Svédországban a királyt is ugyanúgy megbüntetik ha rossz helyen parkol. Gyurcsány mitől másabb mint te meg én és a többiek? Ő is ugyanúgy porból és hamuból van mint a többi.
Előzmény: lujo2 (79)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.30 0 0 82
De pl. Gyurcsányt, ahogy egyes vérmes jobbos fórumozók követelik, sztem nem kellene.

Ezer év rövid láncon, kenyéren és vizen.
Az is kevés lenne neki ahhoz képest, ami kijár.
Előzmény: lujo2 (79)
yum01 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 81
Majd az elszámoltatás 2014 topicban mit fogtok irkálni?
z3 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 80
Het ferikét sem azért akarják, neki azért elég hosszú a lista, persze már elég sok minden elévült, de azért még akad ott mindenféle :)
Előzmény: lujo2 (79)
lujo2 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 79
Természetesen aki bűncselekményt követett el, büntessék meg! De pl. Gyurcsányt, ahogy egyes vérmes jobbos fórumozók követelik, sztem nem kellene. Nem hallottam, h pl a görögök a kormányfőt akarnák bezáratni a gazdasági válság, vagy a tüntetők garázdasága miatti rendőrségi fellépésért.
Előzmény: Real Böszme (78)
Real Böszme Creative Commons License 2010.04.30 0 0 78

Ne legye elszámolttás? Az új köztársasági elnök részesítse kegyeemben Zushlagot, Ladost, Hunvadot?

 

FREE ZUSHLAG !!!

Előzmény: Kiss G. Eszter (77)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2010.04.29 0 0 77
kinos mi, nem is meglepo ennyit tudsz.
Előzmény: Páliber (76)
Páliber Creative Commons License 2010.04.29 0 0 76
A hozzászólásod teljesen hiteltelen legalább egy, az Orbánról előnytelen pózban készült kép nélkül.
Előzmény: Kiss G. Eszter (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!