Tudom, semmi nem számít, de: kérhetném, mint topiknyitó - különösen tőled macsek -, hogy ezt a tmémát itt fejezzétek be?
Semmi értelme. sokan nem is értik miről van szó, de a nagyobb baj, hgy nem is old meg semmilyen probémát, viszot arr tök jó hogy az indulatok elhatalmasodjanak.
Én ügyvédi megkeresésről tudok, a beszarást is hallottam természetesen, de nem amiatt zúztam be a topikot, hanem mert belenéztem. Ha bármikor korábban nézek bele, akkor szintén azonnal bezúztam volna, talán az még szerencsésebb is lett volna, csak úgy preventive.
Egyébként egyszerűen nem értelek téged, és másokat sem - minek kell mindenárom belőlem is "ellenséget" csinálni, tán nincs elég, pont velem kell pótolni a hiányt?
Ez, kérem szépen, egy újabb modicsesztető, de nem baj, mert legalább a Kérésekben a kéréseket megtalálhatják és intézkedhetnek a modik, amig én itten putyilovgyári felkelőt alakítok - "tessék, ide lőjjetek"-alapon...
Egyébként meg semmi olyanba nem volt szándékom belevinni téged ami nem publikus de azt nem ártana figyelembe venned hogy ha az index fórumát bepereli valaki és előtte Wágner már kapott figyelmeztetést és ennek ellenére minden maradt a régiben akkor ennek az egésznek a költségeit rávarrhatják ha nem intézkedett Gondolom erre írta lenntebb a más farkával a csalánt
Nyehehe, a "magasabb rendű szempont" kb. másfél-két hónapja nem is foglalkozik a fórumokkal, de ne aggódj, azóta vannak más "magasabb rendű szempontok" - pereskedni más hülyesége miatt viszont továbbra sem fog senki. Továbbá mindenki foglalkozzon a saját dolgaival, én is csak azzal foglalkozom, amihez közöm van és amiben konkrétan tehetek is valamit. A többi az mind csak ótvarduma.
ez a topik kb. mi a bánatos lófaszról szól? mert eredetileg mintha valami szavazásról lett volna szó (aminek amúgy szerintem pontosan 0 darab értelme van, de ez persze mellékes körülmény)
Na, akkor az ótvarduma mellé én is felsorolok pár tényt.
Nyilt egy hülye topik és vállaltad annak moderációját, vagyis a normális beszélgetés biztosítását.
Ehelyett:
- a topikban zsinorban jelentek meg IRL vádaskodások,
- a topikban hemzsegtek a mindenféle szélsőséges portálokról való idézetek, sőt, te magad jártál elől ezekben az idézgetésekben, a határozott és egyértelmű tiltás ellenére (az is csupán Wágner-ótvarduma),
- a topikba szépen összegyűltek az abszolút nem erre a fórumra való, szélsőséges nézeteket hangoztató idegenek, vagyis mindazok, akiket a moderaturának lehetőleg távol kellene tartania erről a fórumról (Wágner-ótvarduma: "van itt elég saját szar, nem kell másokét idehordani"),
- a folyamatos normális társalgás biztosítása helyett folyamatos anyázás, egymás, és főleg egy pszichopata hergelését biztosítottad,
- nem "fenyegetés", hanem ügyvéde felszólítás érkezett a "személyiségi jogokat sértő hozászólások" törlésére, illetve - ellenkező esetben - peres eljárás megindításának kilátásba helyezéséről,
- a kellőképp felhergelt pszichopata - szerintem is kihangsúlyozva elitélhető - IRL bűncselekményt követett el,
- a kivonult társaság által kipécézett és azóta is folyamatosan támadott két index-moderátor volt csupán az, aki segített neked akkor, pont azok, akik állítólag az index "elnácisodásához" a leginkább hozzájárultak (az utóbbit ternészetesen az ótvardumás Wágner, mint széljobber-szálláscsinálón kívül),
- a fenntartó-üzemeltető határozott kérésére néztem bele (mellesleg épp ághyban fekvő betregként) a topikba, elszőrnyülködtem és haladéktalanul bezúztam az egészet, s ha már belenéztem, akkor egyúttal a leghangosabb résztvevőket is a tengerfenékre küldtem,
- ez azonban mind nem elég, nyilatkozatot, elhatárolódást, deklarcációt meg franctuggya mit követeltek tőlem, pontosabban a hülye tajtrészeg Wágnertől (nagyon szépen mutatott volna két ótvarduma között, igazán komolyan lehetett volna venni, remek!),
- azt mondtam, és továbbra is ahhoz tartom magam, hogy IRL dolgokat IRL kell rendezni, nem behozni ide, mert itt - ebben a virtuális világban - ezt nem lehet, itt szájtépni lehet, mást nem (ez is ternészetesen Wágner-ótvarduma).
Nos, mint olyan volt moderátor, aki az alapvető moderátori feladatát nem volt képes elvégezni, sőt, direkt pont az ellenkezőjét csinálta annak, mint amit kellett volna (Wágner-ótvarduma), gyakorlatilag aki csúfosan megbukott ebben a tevékenységben, jobb ha meg sem szólal a moderációval kapcsolatos vitában.
Nos, mindezt csak a jegyzőkönyv kedvéért, lehet hisztizni és anyázni tovább.
Én nem veszek be semmit de speciel a tomcates topikot nagyon sokáig te tartottad életben és sajnos meg is lett az eredménye És miért ne lehetne az magasabb szempont hogy az indexet ne perelhesse ez a farok vagy másokkal se történhessen hasonló erőszakos támadás?
Szerintem nem a megfelelő bűnbakot próbálod csesztetni
Lényegtelen hogy ki vagyok de az viszont már kevésbé hogy Pixy kartácsnő még nem jelezte a hozzászólásod kapcsán hogy mennyire elítélendő dolog a pógári vagy nem pólgári hullarabló erkölcs-egy elhúnyt fórumtárs miján
Ok, megismétlem ezt is, "Wágner úr" csupán egy virtuális figura, olyan, amilyennek kitalálták, azt nyugodtan lehet szídni, azzal akár személyeskedni is lehet, annak az - két Egy Pofa Sör között - meg sem kottyan, ha még nagyobb az anyázás, akkor majd elalsz... Különben is, mint állítólagos "főmoderátor" (túróst az, mert senkinek sem dirigálhatok, egyenként nem is foglalkozom modikkal, legfeljebb egy-egy begőzölt csoportot zavarhatok ki - időnként - az erdőből), akiről ezt mindenki tudja, direkt arra van, hogy a moderaturával kapcsolatos összes bút és bát telibe kapja (legfeljebb majd elalsz a hosszú anyázás közben, pontosabban megisz Egy Pofa Söröt, de ha ezt bejelenti, akkor telibe kapja az unalmas ótvarduma minősítést is, de az nem baj, mert az is a mexokott anyázáshoz soroltatik). Én nem hagyom magam felhergelni - a guta mindig mindenki mást üssön meg! A személyeskedés és sértegetés pedig nem egyéb, mint a mártiromságra való erőteljes törekvés - na, csak nem bírja már ki, csak rádől arra a Nagy Del-re, akkor meg ugyebár máris lehet mondani, hogy rohadt dög diktátor, nem bírja a kritikát, bosszúszomjas szemét, hol van a szólásszabadság, meg satöbbi, satöbbi, blablabla... Probléma egy se, mert gutaütés előtt azért rendesen telekattogják (esetleges besegítős agyonverés esetén pedig szorgalmasan regelnek újabb harcinickeket), szóval, a számláló pörög, a fenntartó elégedetten dörzsöli a tenyerét, a fórumokra szánt pénz a sok kattintgatásból visszajön, így aztán lehet tovább küzdeni holnap is, meg holnapután is, a userek is elvannak, meg a moderatura is kiélheti önkényeskedési hajlamát..., a Wágner kapja be, de amúgy minden a legnagyobb rendben van...
Más. A moderatura mindig moderálva van - azért vannak csoportok, hogy egymás disznóságait figyeljék. Előfordult persze olyan, hogy egyes modik bizalmat kaptak, azzal, hogy ők majd személyesen elmoderálgatnak egy-egy topikban, vagy fórumban, nos, ez nem mindig jött össze, sőt, többnyire egyáltalán nem jött össze, sőt, csúfosan megbukott, nem is egyszer - vagy túlzottra sikeredett, vagy semmilyenre sem (ternészetesen a tolerancia és a szólásszabadság jegyében), sőt, be is kellett zúzni az egészet, mert annyira szuper volt a moderáció, hogy a sok szart még kilapátolni sem volt kedve senkinek (természetesen ezért is a Wágnernek a qrvannya).
Az, hogy milyen volt tíz éve, öt éve, két éve, egy éve megfelelő távlatból tekintve ugyanolyan volt, semmivel sem másabb (az egésznek a légköre változott meg, a kinti élet változott meg, durvult el, a modik pedig vagy megunták a folyamatos szarlapátolást, vagy pedig szintén bekeményítettek, illetve személyes érzelmeiket is belevitték, elvégre - sajnos - ők is emberből vannak). Mindegy, nem lényeges, szerintem, meg a tapasztalatom szerint, ez is amolyann hullámzó izé, egyszer fenn, egyszer lenn, csak hosszú távon úgy nagyjából egyenletes, márpedig én má' nagyon öreg vagyok, én még emlékszem arra, hogy mi volt..., ha netán a folyamatos delirium tremens miatt elfelejteném, akkor megnézem az Iszolda archivumát....
A folyamatos nicktörlések és nickváltások pedig semmi mást nem mutatnak, mint azt, hogy a nick értéke csökkent, mégpedig a nick gazdájának szemében - beszáll keménykedni, beszáll küzdeni, tudja jól, hogy agyonverhetik, de nem számít, ő majd jól beszól, ő majd jól megmondja a magáét! Márpedig, kiafrancnak kéne becsülnie az olyan nicket, amelyiknek a gazdája sem becsüli azt semmire?! (Mellesleg "ősi nicket" a modik sosem vernek agyon teljesen, hacsak meg nem gyilkolja saját magát - az indapass egyik "szolgáltatása" -, akkor bármikor újra megjelenhet).
Miután itt a 98% nagyon jól tudja hogy Wágnernek ez a hobbyja és ráadásul még évek óta jól is csinálja hát enyhén szólva is gusztustalan előhozakodni ezzel egy szavazás a moderációról címűben
Ráadásul 50-60 éves gyerekekről van szó, ezért írtam azt hogy erre már nagyon enyhe jelző az hogy gyerekes
bizony csúnya személyeskedésben volt most részed. Én magam is meglepődve olvastam, mert nagyon gyerekes dolog valakit abban megbántni, ami fontos neki.
Nos, amit leírtál vegyem úgy - mint topikindító kérdem -, hogy esély soncs arra, hogy a moderatura is moderálva legyen? vagy most is van, de ennyire telik?
Én csak ismételni tudom: nem volt ilyen szar a moderáció két évvel ezelútt. Persze, tökéetes sosem volt, de szeritem nem is várja el senki.
Kérlek ne válaszold azt, hogy csinájak másikat vagy keressek másk topikot.
Én ezt megszoktam, vannak ismerősök -kevés irl, több csak url - bár egyre nehezebben tudom, hg yki kicsoda a sok nicktörlés és váltás óta.
Hidd el, nem a kötözködés a célom és nem is a te basztatásod.
Szvsz a látszat ellenére mindíg is komolyan vett mindent,kivéve hogy abban nem lett partner hogy megközelítőleg 10 DB bübüke zsarolgathassa és mondja meg hogy micsináljon