Keresés

Részletes keresés

Budapesti burkoló Creative Commons License 2019.02.17 0 0 330

www.dunaharasztiburkolo.hupont.hu 

 

Atesz37(1981) Creative Commons License 2019.02.11 0 0 329


Üdvözlök mindenkit?Vissza tértem Svédországból,4.5 évet töltöttem kint mint hideg-meleg burkoló és ezerszer több tapasztalattal rendelkezem mint az átlagos magyar burkoló kolegák!Ha szép,precíz és korrekt munkát szeretne az otthonára kifizetni,nem szeretné,ha valaki kezdő elbaltázza a drágán vásárolt anyagjait,hívjon bizalommal!Csakis Budapest és Pest megyében vállalok munkákat!Megbízható,precíz és nagyon jó szakembernek tartanak az eddigi megrendelőim,nem is csoda,hiszen a Svédországi 4 éves pályafutásom óta többet tanultam meg az alapos munkáról,mint a 19 év alatt!Keressen bátran,szerencsés napokat kívánok!Üdv.:Bátki János Attila 06302248832

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 0 0 328

Kár pedig van vagy 50m2.

Előzmény: Ates37 (327)
Ates37 Creative Commons License 2019.02.06 0 0 327
Üdv.Sajnos nem jók semmire!Azokat már én nem használnám fel sehova.
Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 0 0 326

Üdv

 

Bontott kültéri járólapok jók-e még valamire, szokás-e ezeket felhasználni? Egyben vannak, de az alján vannak ragasztómaradványok.

 

Más:

 

Van egy fa szerkezetű erkély, aminek az aljzata OSB lapokból áll (2x20mm azt hiszem), ezen van egy bitumenes réteg + mapei kültérre való folyékony fólia . Erre milyen módon lehetne járólapot tenni? S2-es nagy alakváltozásra képes csemperagasztó megfelelő lenne?

Ates37 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 325
Üdvözlök mindekit!Hideg-meleg burkolóként dolgozom...jelenleg Magyarországon tartozkodom.Vállalok,kőműves munkákat,betonozás,szigetelés...stb. és kisebb lakásfelújításokat is...Budapest és pest megyében.Hívjanak bizalommal!Bátki János Attila 06302248832
Mostanában elkészült munkáimról...de küldhetek még többet privátba is,ha kérik.További szép napokat!

http://indafoto.hu/ates
Budapesti burkoló Creative Commons License 2018.12.19 0 0 324

Burkolás Törökbálint Budaörs Danaharaszti Űllő Budapest területén!

www.dunaharasztiburkolo.hupont.hu

ferenclovas75@gmail.com 

Zero Jack Creative Commons License 2018.12.12 0 0 323

Kedves Szakik!

Meg tudná mondani valaki, hogy ez milyen burkolólap. Kellene tudnom, hogy milyen csúszásmentes felülete van. Előre is köszi!

Levente Antoan Creative Commons License 2018.12.01 0 0 322

Csaló burkolók, vigyázzatok velük:

- 06303063696

- 06706351291

Varga Róbert és cinkos társai

solak Creative Commons License 2018.11.03 0 0 321

Oké köszönöm a választ,akkor megbarátkozok vele.

Előzmény: Hooti (320)
Hooti Creative Commons License 2018.11.03 0 0 320

Ha ráfugázol, ki fog peregni, nem kapcsolódik össze a régi fuga anyagával.

Kivésed és utána kikaparod az éleknél, vagy hozzászoksz, hogy ilyen lett. Én utóbbit választanám, véséskor félő, hogy a lap széle is meg meg sérül sajnos, az még csúnyább lesz, minta a kicsit mély fuga.

Előzmény: solak (319)
solak Creative Commons License 2018.11.03 0 0 319

Köszönöm a választ,de ebből a lényeg,hogy rájavítható vagy sem nem tudtam meg!

Előzmény: Mezőföldi 2 (316)
eekeili Creative Commons License 2018.11.02 0 0 318

 Pusztába kiáltoznak az emberek !!

Előzmény: buxusb (317)
buxusb Creative Commons License 2018.11.02 0 0 317

Semmi. Ezen a fórumon mindenki csak kérdez, vagy reklámozza magát, de válaszok nincsenek.

Előzmény: solak (315)
Mezőföldi 2 Creative Commons License 2018.11.02 0 0 316

  Kár lenne belepiszkálni, hagy úgy !

Előzmény: solak (314)
solak Creative Commons License 2018.11.01 0 0 315

Előző kérdésemre semmi válasz ?? 

solak Creative Commons License 2018.10.27 0 1 314

Üdv itt a fórumon!

A kérdésem az volna  hogy egy hete járó lapozott a terasz, de a fugázásnál nem voltam otthon és szerintem nagyon mélyen lett a fuga kitörölve és én úgy szerettem volna hogy az majdnem síkban legyen vagy egy nagyon picivel legyen a járólap szintje alatt. Kérdésem lehet - e ezt utólag javítani, értem alatta ráfugázni, ha igen mennyi eltelt idő utánig javítható? Vagy már nem javítható ? 

Köszönöm előre is a válaszokat. 

 

Ates37 Creative Commons License 2018.10.25 0 1 313

Üdv.Csak alapozni...ahol folyèkony fóliázol,ott szalagot is kell alá tenni a pozítiv sarkokba.

zenyka Creative Commons License 2018.10.22 0 0 312

Üdv!

Fürdőszobában a vakolt falra kell valami a ragasztó alá vagy mehet egyből a ragasztó és a csempe?Elvileg ezen a falon víz nem éri csak pára.Mindenhol le kell folyékonyfóliázni?

Ates37 Creative Commons License 2018.10.19 0 0 311

Üdvözlet.Nem lett rendesen kikaparva a ragasztó alatta.Újból ki kell kaparni az egészet.

Előzmény: rezso54 (307)
rezso54 Creative Commons License 2018.10.16 0 0 310

És nem csak itt van ez az utóbbi időben...

Előzmény: buxusb (309)
buxusb Creative Commons License 2018.10.14 0 0 309

Jó ez a fórum, mindenki csak kérdez, de választ nem kap rá, vagy reklámozza saját magát.

acmilan1899 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 308

Sziasztok!

Beltérben szeletelt téglaburkolatnál hogy illik burkolni?
Sajnos nem jön ki úgy, hogy egész szelettel kezdjem a sort és azzal is fejezzem be, felette meg nyilván féllel...egyik "iskola" szerint az egész-fél váltakozást függőlegesen illik beletenni arra az élére ami jobban szem előtt van. Én viszont gondoltam arra is, hogy a közepétől kezdem el kivinni szélre és akkor mindkét szélen vágok minden sorban. A széle nem lesz annyira jó, viszont szimmetrikus lesz. Keresgéltem neten, de nem találtam olyan képet ahol 1-1 egész fal látszana.

rezso54 Creative Commons License 2018.10.08 0 0 307

Sziasztok,

 

Látott már valaki hasonló problémát friss fugázás után?

Mi okozhat ilyet és hogy lehet javítani?

 

 

 

solak Creative Commons License 2018.09.30 0 0 306

Az lenne a kérdésem, hogy terasz járólapozásnál a járólapnak a bejárati ajtó küszöb alatt, vagy szintben kell - e lenni?

Előre is köszönöm a választ  

Niglarbok Creative Commons License 2018.07.01 0 0 305

Hello! 

Meg tudná esetleg valaki mondani, hogy szigetelt (kátrány papír, alatta beton) teraszra, mivel lehet rögzíteni párnafát? Persze úgy úgy megmaradjon a terasz vízszigetelt tulajdonsága! 

puszedlii01 Creative Commons License 2018.06.08 0 0 304

Megkérdezhetem, hogy mi lett az ügy vége?

Előzmény: jeepy (295)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.25 0 0 303

Üdv

 

Van elfekvőben pár m2  vinyl parkettám, pont annyi amivel a teraszt le tudnám burkolni.

Tudom hogy ez nem igazán kültérre való cucc, de ha valami extra erős kültéri ragasztóval tenném le mégis meddig bírná? Amúgy az UV sugárzás vagy fagy miatt nem való kültérre? Mivel ez így a ragasztón kívül ingyen van, nekem az is megfelel ha 4-5 évet kibír.

kiss_A_G Creative Commons License 2018.05.19 0 0 302

Sziasztok!

 

As tanácsotokat szeretném kérni egy zuhanytálca beépítésével kapcsolatban:

 

Egy helyiségből elfalaztunk egy részt, ez lesz a zuhanykabin, ahova be szeretnék építeni egy 80×100-as Ravak zuhanytálcát (Gigant Pro). A baj az, hogy a kabin sajnos 82-83cm, de a tálca meg 80. Mit javasoltok a fennmaradó hellyel mit csináljak? A csempe 0,8cm vastag. Gondolnom kell a beépített kádszegélyre is...

Mit javasoltok? Vigyek fel még egy kis vakolatot?

 

Előre is köszönöm a segítő hozzászólásaitokat!

 

RAZERX Creative Commons License 2018.05.14 0 0 301

Szép estét!

 

Kb menyi idő múlva lehet burkolni betonozás után ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!