Keresés

Részletes keresés

Virágáruslény Creative Commons License 2024.04.09 0 0 8

Gólyaorr vetőmagot keresek, olyan fajtát, ami a képen van. Tudom, hogy dugványozással lehet szaporítani és ez a pár négyzetméter így készült pár éve , de kb további 100 négyzetmétert kényelmesebb lenne maggal csak hát ilyet nem találtam.

 

 

 

 

Dezs0 Creative Commons License 2024.01.19 0 0 7

Èn személy szerint a Kertirt webáruházat ajánlom, számos magyar vetőmag gyártó termékei megtalálhatóak kínálatukban. Zöldség, virág, és gyógynövény magok is. Link: https://kertirt.hu

aliz222 Creative Commons License 2015.05.21 0 0 6

Ha mezőgazdaság, akkor szentgyörgymag ˇ Viszonteladók és gazdák részére!

 


Nagy mennyiségben kínálunk elsősorban nagykereskedőknek számára!

 


- vetőmag, lucerna vetőmag, ezenkívül széles választékban fűmag, és gabona is megtalálható termékpalettánk között!

 

 

http://gyorgymag.hu/

Előzmény: joepapa57 (2)
aliz222 Creative Commons License 2015.05.21 0 0 5

vetőmag, lucerna vetőmag!

 

Ha mezőgazdaság, akkor szentgyörgymag ˇ Viszonteladók és gazdák részére.
Nagy mennyiségben kínálunk elsősorban nagykereskedőknek számára:
- vetőmag, lucerna vetőmag, ezenkívül széles választékban fűmag, és gabona is megtalálható termékpalettánk között!

 

 

http://gyorgymag.hu/

Cserre Creative Commons License 2010.08.03 0 0 4
Helló!

Dorset naga magra volna szükségem, ha tudna küldeni valaki, azt megköszönném!

Emilem: cserre@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.14 0 0 3
Most már tárgytalan, végül Cigal F1-et veszek, ebből van 100 szemes kiszerelés is. Ajánlom neked is. :) Szabad szemmel szerintem nem lehet különbséget látni, a csírázási képesség garantáltabb, és persze a profi azért profi, mert jobb fajtákat is kínálnak, mint a hobbi-fajták, és nagyobb kiszerelésben.
Előzmény: joepapa57 (2)
joepapa57 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 2
Tisztelt Crystalheart!
Én ebből 10 magot szívesen kipróbálnék!
Szerinted szabadszemmel hol látható a különbség a PROFI és a KERESKEDELMI forgalomban kapható vetőmagok között?
Húsz/kettő17-harminc8 hetven4
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.19 0 0 1
Kifejtenéd, miért ne teremne egy - a rezisztenciáin kívül - sima cukkini?
Előzmény: procaliber (0)
procaliber Creative Commons License 2010.03.19 0 0 0
nem 0 f0g teremni
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.19 0 0 topiknyitó
Vírus- és lisztharmat-rezisztens CUKKINI! Mikonos F1, Syngenta

Sziasztok, nyitok egy fórumot is neki, hátha olyat is érdekel, aki épp csak a fórumra néz be. Más is csatlakozhat a mozgalomhoz, profi vetőmagokat legegyszerűbben a Juvagro webáruház honlapján tallózhatunk. Tegyünk együtt kertjeink szépségéért és a vegyszerekre költött összegek csökkentéséért!

Tehát a kérdésem az lenne, hogy ha vásárolnék most 1000 magot a fenti fajtából 22 ezerért, akkor nektek kell-e belőle? (Legkisebb kiszerelési egység, Syngenta minőség, profi vetőmag.) Beszerzési áron 22 Ft/mag + a levél ára, bármilyen kis mennyiséget elküldök, Bp-re vagy itt Őrbottyán környékére el is viszek hétvégén, úgy olcsóbb. A darabszámításnál érdemes 5 évre előre számolni, mennyit szeretnénk vetni, mert addig biztonságban eláll, ha hűvös, száraz helyen tartjuk.

- Az utánvét elég drága volna, ezért ha valaki küld nekem egy levelet, benne a pénzzel, és ráírja a nevet, címet, igényelt darabszámot, akkor amint tudom, küldöm is, alufóliába csomagolva. (Természetesen maximálisan meg lehet bennem bízni, nem szeretném, hogy az első 30 mag után ne vegyen senki tőlem, és rajtam maradjon 700 darab, csak mert valakit cserben hagytam... :) )

- E-mailben is lehet jelezni a vásárlást, esetleg az utánvét igényét is, ha többet kellene, és nem sokat oszt-szoroz.

- Nemsokára intézek bankkártyát is, és lehet előre utalni, hogy még olcsóbb legyen.

Különösen azoknak ajánlom, akiknek eddig ragyás volt a cukkini, gyakran megromlott még fiatalon, kicsi, kemény és deformált lett, foltos volt a levele, vagy csak nem akarják agyonpermetezni lisztharmat ellen. (Mert ugye van másik is, ami ugyanígy közepesen vírusrezisztens, de azok lisztharmatra is érzékenyek, ez egy egyedülálló fajta!) Én bevállalom a nagy beszerzési mennyiség és ár kockázatát, nektek ezzel nem kell törődni, csak venni annyit, amennyire szükség lesz. Ne hagyjátok ki

Én is most fogom kipróbálni először, de mivel profi kiszerelésű vetőmagban elég gáz lenne, ha zsákbamacskát árulnának - nem így a hobbi vetőmagoknál, ahol elsikkad, ha kikerül néhány rossz csomag -, igen nagy reményeket fűzök hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!