Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2022.01.01 0 0 363

Buék.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

virpikui1 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 362

Eddie csak bolond shownman, és nem egy legenda. Legenda fogalma született zseni, aki győzelemre születettt.

Előzmény: Veszpremi (361)
Veszpremi Creative Commons License 2011.03.10 0 0 361

Semmi gond (azon kívül, hogy szektásnak titulálsz :)), nem értünk egyet, de ettől én még tudok együtt élni a te véleményeddel. Egyébként még én sem hívnám Ammannt legendának, még odáig nem ért fel nálam sem, mint a nálad is említettek. Egyébként a legenda szó nem definiálható, nehéz legalábbis. Eddie-t, a sast is legendának nevezhetnénk, pedig ő aztán egy igazi antisíugró volt. :)

Előzmény: virpikui1 (360)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 360

Ez nem előitélet, ez tény kérdés. És meg is indkoltam, az igazi legendák a született zsenikből születnek. Ammannról sok minden elmondható, csak ez van. Elért amit elért, ami jogos volt azelőtt helyett hajtok, de amúgy semmi különös. Hol lesz Ammann negyvenéves korában a mezőnyben? Emellett kizárt dolognak tartom, hogy bárki is képes 40 évesen négysáncot nyerni, még versenyt sem nyertek ennyi idősen.

 

Amúgy még mindig utálok a szektásokat, akik magasról szarnak a kontextusra, ahogy azt te is teszed.

A lényeg ebben van.

 

"Ahonen és égy Malysz 14 évvel az első VK győzelmük után is tudtak nyerni, ami nem kis szó. Weissflog 10 év után szerzett olimpiai bajnoki címet, de 1996-ban még négysáncot nyert pl. Nykanen meg jó formán végig a csúcson volt, és egyenlőre ő az egyetlen ugró, aki mindent megnyert /egyéni vb, sírepülő, olimpia, összetett vk/"

Előzmény: Veszpremi (359)
Veszpremi Creative Commons License 2011.03.09 0 0 359

Van ám hozzáállásod!

"Mondjuk itt hozzátenném, ha Ammann még megnyerné a négysáncot, én akkor sem tekinteném igazi legendának. Nagyon jó ugróról beszélünk ugyan, de az hogy vki legenda legyen, annál"

Nincs is előítéleted. Ill. saját magad felállította mércék szerint tartasz valakit legendának v. sem. Ammann bármit is tesz, ő már sosem lehet legenda, még ha 40 éves korában nyer 4sáncot, akkor sem. Mondom én, aki nem különösebben kedveli a vigyori Pottert.

Előzmény: virpikui1 (358)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 358

Így már jogos amit mondassz de én hosszú távú eredményességet tartom szem előtt. A szememben ezért nem lesz Ammann sosem igazi legenda. Azért ne feledjük, hogy Ahonen és égy Malysz 14 évvel az első VK győzelmük után is tudtak nyerni, ami nem kis szó. Weissflog 10 év után szerzett olimpiai bajnoki címet, de 1996-ban még négysáncot nyert pl. Nykanen meg jó formán végig a csúcson volt, és egyenlőre ő az egyetlen ugró, aki mindent megnyert /egyéni vb, sírepülő, olimpia, összetett vk/. Mondjuk itt hozzátenném, ha Ammann még megnyerné a négysáncot, én akkor sem tekinteném igazi legendának. Nagyon jó ugróról beszélünk ugyan, de az hogy vki legenda legyen, annál azért többet kell felmutatni.

 

Vb-vel kapcsolatban megtartom a véleményem.

 

Előzmény: flov (357)
flov Creative Commons License 2011.03.08 0 0 357

Nem is mondtam, hogy egy négysánc győzelem után oda kerülhet, csak hogy anélkül semmiképp.

 

Ami a vb-t illeti Slicces kőkeményen megdolgozott érte, szerintem megérdemelte, de nem kell egyetértenünk.

Előzmény: virpikui1 (353)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 356

Ki mondta neked, hogy ideges vagyok?

Előzmény: Feyd-Rautha (350)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 355

Azért, mert ő jó volt. Sliccesnek meg mázlija, egész évben egy raklap szar volt. Már a sérülése előtt , is a 20. hely környékén tanyázott. Egyértelmű, hogy nem érdemli meg a címet. Ez akkora mázli volt, mint Kuettel bajnoki címe.

Előzmény: Veszpremi (348)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 354

Takarodj innen a picsába. Nem tudom milyen jogon képzeled, hogy próbálsz itt manipulálni embereket.

Előre közlöm, hogy semmi közöm nincs ehhez a nyomorékhoz.

Előzmény: Törölt nick (352)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 353

Tetszik a sorrended. És nagyjából egyet is értek veled. De azért hozzátenném, hogy attól, hogy nyer egy négysáncot, még nem említhetjük velük egy szinten, hisz Koflernek is van négysáncsikere.

Ennél sokkal több kell. Nykänen-nek nem volt hosszú pályafutása de végig csúcson volt, mondhatjuk.

A másik 3 pedig 10 év után is képes volt vmi nagyot felmutatni, Sliccesnél elválik a dolog, én nem hiszem, hogy Slicces 30 évesen bármiféle nagy dolgot feltud mutatni majd. De ha úgy lenne, akkor már mondható lenne, hogy a nagy 4-es mellé lehet sorolni. Slicces eddigi sikereit, egy gyenge mezőnynek köszönhette, ami közeében sincs a múltnak, pl. Ahonen 1695 ponttal sem tudott VK-t nyerni, az ma simán elegendő lenne egy sikerre.

 

Nagysácon semmit sem szúrt el Morgó. A szokásos Slicc mázli jött be, nem ez az első eset, de nem is az utolsó. A legnagyobbat ugrásba hadd ne menjek bele, mert hazugság. Slicces 0,5 m-el ugrott nagyobbat, mint Morgó és Amman, és 1 m-el nagyobbat mint Kofler és Hautemaki, te sem gondolod komolyan, hogy ezek oltári nagy különbségek, különösen a 0,5 m. Ez mázli volt a javából.

 

Előzmény: flov (351)
flov Creative Commons License 2011.03.08 0 0 351

Full elvakult drukkerként nálam még mindig ez a sorrend: 1. Nykänen 2.Ahonen, Weissflog 4. Malysz.

Schlierenzauert egy nagyon tehetséges ugrónak tartom, aki egyszer talán felérhet hozzájuk. De addig semmiképp, amíg Négysáncot nem nyer. Ennyi.

 

A vb-n igen, összességében véve Morgenstern jobb volt. A nagysáncot viszont elszúrta, amiről nem Gregor tehet. Végül az nyert, aki a legnagyobbat ugrotta, és aki a legjobban bírta fejben.

Hogy ebben hol a mázli, azt nem tudom.

Előzmény: virpikui1 (343)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2011.03.08 0 0 350

Miért vagy ennyire ideges?

Előzmény: virpikui1 (345)
CSom81 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 349

Lájk! (Jani drukkerként)

Előzmény: Rozsdaboglya_Sr (347)
Veszpremi Creative Commons License 2011.03.08 0 0 348

És Morgó miért? Mert maga is elismerte, hogy nem jól csinálta az érkezést?

Előzmény: virpikui1 (344)
Rozsdaboglya_Sr Creative Commons License 2011.03.08 0 0 347

Jó, jó! Most már tudjuk ki az a Slicces, ki az a Morgó, mennyire alázatos Malysz, ki az utolsó nyomorult féreg, azt is tudjuk, ki hazudik.

Na de ki az az Ahonen :))

virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 346

Amúgy senki Veszpremi a legnagyobb királyoknak van négysánc sikerük vagy egyéni olimpiai aranyuk pl.

 

virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 345

Bár nem véletlenül tartalék söpredekéknek, évek óta Slicces seggét nyalod. Nem lepne meg Ahonen visszavonulása után neki drukkolnál.

Előzmény: Veszpremi (342)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 344

A képzeletedben maximum. ORBITÁLIS NAGY MÁKKAL LETT EGYÉNI VILÁGBAJNOK, AMIT 0,0000 százalékban érdemel, ezt nekem is fáj kimondani, de egy ember van aki azt a vb címet megérdemelné még pedig az MORGÓ!!!!!!!!!

Előzmény: Veszpremi (342)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 343

Dugd ki a fejed Slicces seggéből és ne drukkolj Slicces között orbitálisan nagy a különbség.

Nekem a magadfajta full elvakult drukkerekkel van a bajom, na azzal, hogy kinek drukkolsz.

 

Előzmény: flov (341)
Veszpremi Creative Commons License 2011.03.07 0 0 342

Slicc az egyik legnagyobb király, már egyéniben is világbajnok! Nincs mit mellébeszélni, nem lehet letagadni. Ráadásul szép versenyen nyert.

flov Creative Commons License 2011.03.07 0 0 341

Akkor egy darabig még nem fogunk beszélgetni, mert jogom van annak drukkolni, akinek szeretnék. Hogy te utálod? A legkevésbé sem érdekel.

Előzmény: virpikui1 (340)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 340

Egy magadfajta utolsó Slicces segnyalónak kuss legyen. Majd ha vha kidugod a fejed Slicces seggéből akkor beszélhetünk esetleg.

Előzmény: flov (337)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 339

Miért is?

Előzmény: Törölt nick (338)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.07 0 0 338

A hozzászólás marad.

Előzmény: virpikui1 (336)
flov Creative Commons License 2011.03.07 0 0 337

Én szinte minden hozzászólásán jót nevetek, de ez most mindenen túl tesz. :))

Előzmény: CSom81 (335)
virpikui1 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 336

Te nyomorult utolsó féreg! Ezt töröltetni. Magyarországon, létezik még olyan, hogy levéltitok. Emellett egy fórumon nem engedik meg, hogy privát leveleket beidézgessél, szóval ez a provokáció csúcsa.

 

CSom81 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 335

Annyira rég röhögtem ilyen jót, minek is fosztanálak meg Titeket tőle... :)

 

 

 

virpikui1 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 334

Igazi Slicces mázli volt a mai, úgy hogy nem gratulálok maihoz. Nagyon mérges vagyok, már megint a szél szólt bele. Slicces sehol nem volt a vb-n. A normálsáncon az egyéniben köze nem volt az érmekhez, a csapatversenyben, meg majdnem miatta szállt el a csapat. 2009-ben is értékelhetetlen verseny a nagysáncon, ahogy most is.

 

virpikui1 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 333

Én nem szoktam hazudni. Amit te leírsz az a tényekkel ellentétben van.

Ha annyira ugyanolyanokat szeretnéneket ugrani mindenkinek akkor nem lenne 110 és 240 m ugyanazon a sáncon.

Előzmény: Veszpremi (332)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!