Keresés

Részletes keresés

Andolini Paolo Creative Commons License 2020.09.19 0 0 6

xp deus régi ovális fejet vennék jó állapotban ! 70 3064563 

nattila34 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 5
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.29 0 0 4

Sziasztok.

Garrett Ace 250 röl mi a véleményetek? :)

Peder Zoli Creative Commons License 2010.03.29 0 0 3
Minden esetre maximálisan meg vagyok elégedve vele. Egyenlőre....
Peder Zoli Creative Commons License 2010.03.13 0 0 2
Azt keresem a manualban, hogyan lehet új programot írni bele... A meglévőket tudom módosítani, de új programhelyet nem találok.
Peder Zoli Creative Commons License 2010.03.11 0 0 1
Kíváncsian várom a fejleményeket...
Előzmény: Mache01 (0)
Mache01 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 0
Nos, akit érdekel annak itt van egy-két XP DEUS hír a nagyvilágból. Angol nyelvű szakfórumokból szedtem össze.

- WS3 fejhallgató lesz hozzá az év végére. Ez ha jól tippelek az XP nagyméretű zárt fejhallgatója.

- Év vége előtt kijön egy 30 centis fej. Valszeg kora őszre. Állítólag valami "szuper mély" fej lesz, főleg 4khz-re optimalizálva.

- A "markolat" ("grip") változni fog, és ezt ingyen megkapja minden jelenlegi DEUS tulaj. A szárra gondolhatnak? Talán valami stabilabbal jönnek elő mert erre tuti nem lehet 30 centis fejet rakni.

- Júniustól nagyobb teljesítményű akkumulátorral jön majd a gép. (Ha jól értem a fejbe levő akksiról van szó.) Úgy néz ki ezt beszerelik a régebbi gépekbe is, de nem ingyen. Mivel úgy tudom (lehet hogy rosszul) a fej ki van öntve ezt mi valószínűleg nem fogjuk tudni beletenni.

Hirtelen ennyi topiknyitónak.
Előzmény: Peder Zoli (-)
Peder Zoli Creative Commons License 2010.03.11 0 0 topiknyitó
Nos, a topic címe adja magát. Kedves Deus tulajdonos társaim, várom a véleményeket, tapasztalatokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!