Keresés

Részletes keresés

katka51 Creative Commons License 2010.04.05 0 0 54
 

Most találtam: hasznos (JÓ) információk mosásról, foltisztításról, különféle praktikákról (ecet, mosószóda, citrom, szódabikarbóna....)

 

http://www.femina.hu/otthon/igy_lesznek_illatosak_es_puhak_a_ruhaid

katka51 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 53
Látom költözködtök! Sajnos hideg időt jósolnak, de a kerted mindenért kárpótolni fog! Legyen szép hétvégétek, ünnepetek!
Előzmény: caterina3 (52)
caterina3 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 52
Sajnos így van. Azért reméljük, nem lesz semmi gond.
Előzmény: katka51 (49)
katka51 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 51

Szia Jodyka? Jól gondolom ugye, hogy kiről beszélsz??? AAAA? Nagyon, sajnálom és együtt érzek Veletek!!!!!

Hol csinálták Neki? Debrecenben? Viszont vigasztaljon benneteket, hogy ezzel megtalálták és időben elcsípték. Bizzunk benne, hogy túl lesz rajta, és végérvényesen meggyógyul!!!!

Vigyázzál Magadra, majd még társalgunk, itt, vagy máshol. Ha hosszabban akarsz, akkor csak csörrents rám és ha gép közelbe vagyok, akkor akár az MSN-t is bekapcsolom!!! Valószínű, hogy itt töltöm a napjaimat az ünnepek alatt. Kicsi főzés, hogy éhen ne haljuk, és a doga!

Puszillak!!!

Előzmény: jodyka (50)
jodyka Creative Commons License 2010.04.01 0 0 50
Szia ! Köszi a jókívánságokat. Nem akartam én annyira huncutkodni,csak éppen akkor olvastam azokat a vicceket.Sajnos az már nem vicc,tegnap este szomorú hírt hallottam a családtagomról.Sajnos áttétet mutatott tegnap a PET-CT,nagyon szomorú mindenki,Borzalmas,már azt gondoltuk,hogy rendben van.Ez megint rányomja a bélyegét az ünnepre,és a további életünkre is..Azért bízunk benne,hogy megint segítenek rajta,és rendbe jön.Én még egyfolytában kúrálgatom magam,de már holnap muszáj vagyok elmenni a dokihoz,mert hosszú hétvége jön,és nem szeretnék az ügyeletre menni. További szép estét.Puszillak!
katka51 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 49

Köszönöm Catarina!

Voltam de. a dokinál, hát tényleg mindig csinján bánnak mindennel. De kiharcoltam, hogy hasi UH-ra adjon beutalót, aztán majd meglátjuk a kardiológiát is. jJVoltam már régebben, kell is szednem gyógyszert. Lehet, hogy most feszültebb vagyok, mert sok minden foglalkoztat. Ha nem lesz javulás, akkor doktor bácsinak dá-dá!

És még hangoztatják mindenütt, hogy a megelőzés, és egyebek, amikor meg kivizsgálásra szeretne menni az ember, igen sok praktikát be kell vetni, vagy megyek privát!

Előzmény: caterina3 (45)
katka51 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 48

Jodyka! Ne rosszalkodjál már!! Késő este, hol jár az eszed??? Tán valakié visszafélé csorogál ott melletted? De rosszak vagyunk, már én is elkanászodtam, annyi viccet kaptam mostanában. Jót tett a depimnek. És az éjszakát v é g i g a l u d t a m! Jól esett. 12-én megyek UH-ra Fa-ba! Jövő hétel ovi alapkő letétel, és talán már kezdjük a várt munkát is hamarosan. De most még nyakig vagyunk a szakdogában. És a kert szegény árválkodik, és a húsvéti menű sem ismert....

Légy  jó!

Előzmény: jodyka (46)
katka51 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 47

Szia Kedves!

Örülök, hogy jól vagy! Most mindjárt rohanok a dokihoz az eredményemmel. A viccet azonban bemásolom a "Sanyoo-ba"!. Puszi majd jövök , és néha idekukkantok, mert folytatjuk a szakdogát, de kell néha pihenő!

Szép napot Neked, és Mindenkinek, aki esetleg erre téved!

 

Előzmény: jodyka (46)
jodyka Creative Commons License 2010.03.31 0 0 46
Hali Katka 51! Képzeld el még itt ülök a gép előtt,ilyen késő este! Ilyen már régen volt.Remélem jól vagy.Én olyan náthás lettem,meg köhögök, de kúrálgatom magam.
Délután jó kis felhőszakadás volt itt.

Egy kis vicc!!

A nagymama megkérdi a nagypapától.
-Szerinted vegyek fel melltartót?
A papa nézi egy darabig,majd így szól.
-Hát ,elég nagy sár van odakint.


Doktor úr, visszafelé folyik a vérem!
Miből gondolja?
Régebben,ha a feleségem megsimogatta a hajam,felállt a farkam.
Most meg ha megsimogatja a farkam,égnek áll a hajam!

Remélem egy kicsit fel tudtalak vidítani,és ha csak egy picit is ,elfeledkeztél a gondokról.Mint én!!
Puszillak.Jó éjszakát!
caterina3 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 45
Tényleg jobb odafigyelni, az évszakváltás megviseli az embert. Ha úgy érzed, a szíved rendetlenkedik, érdemes lehet egy terheléses EKG-t+szívultrahangot csináltatni, már ha az orvos is partner ebben. (Sajnos manapság eléggé sprórolósan bánnak a vizsgálatokkal.) Reméljük, nincs semmi komoly baj, de az odafigyelés nem árthat. Jobbulást kívánok, és szép napot! :-)
Előzmény: katka51 (44)
katka51 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 44

Szia Kedves Caterina!

A múlt hetem nagyon rossz volt, rosszul aludtam, nagyon keveset és más egyéb...

Remélem, hogy nem nagy, de utána járok. Úgy érzem a szivem rendetlenkedik, nem szokott, de egyéb jelek talán erre utalnak.  Bár azt még nem vizsgálták, csak a tünetek... (bár látom, hogy errefelé többen is panaszkodtak rossz alvásról, és azt is látom, hogy Te rendszerint késő éjszaka is fel vagy! Vigyázz Magadra, az alvás nagyon fontos, de Te ezt legalább annyira tudod, mint én)

Köszönöm az érdeklődésedet! További szép napot kivánok Neked!

Előzmény: caterina3 (43)
caterina3 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 43
Mi a baj?
Előzmény: katka51 (41)
katka51 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 42

 

Sanyoo-tól vettem kölcsön: hogyan készül a húsvéti tojás?

 

http://www.youtube.com/watch?v=dqcyKHDoD5s&feature=player_embedded#

katka51 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 41

Örülök! Én is itt bütykölök a gép előtt, szakirodalmat keresgélek. Nem vagyok jól most sem kiváncsi vagyok az eredményemre. Mintha egy nagy kő lenne rajtam...

Nézd még meg, amit bemásoltam, ott is van egy kis derülni való!!!

Néha ide szoktam "nézni", ha kicsit ki akarok kapcsolni. A kedvenceidnél mindig látod a hozzászóló nick nevét és a hsz. idejét. Puszillak!!!

Katka

Előzmény: jodyka (40)
jodyka Creative Commons License 2010.03.31 0 0 40
Szia Katka 51 !Végre idetaláltam. Elég borúsan- mint az idő- indult a napom,de a vicctől , amit írtál,és az idő is jobb,így a kedvem is jobb lett.Vidám szép napot kívánok Neked és mindenkinek aki ide téved,és még nem üdvözöltem mint " Újonc " ezen a fórumon.
Előzmény: katka51 (39)
katka51 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 39

Szép napot, mindenkit üdvözlök, aki erre téved, és ma még nem derült egy kicsit. Bevallom én sem, nem volt rá okom, de ez egy kicsit felrázott!

Jodykát külön is köszöntöm, hátha erretalál...

 

Bár már nagyon mást kellene csinálnom, de egy üzenetben kaptam egy viccet, amit most itt küldök Neked, és mindenkinek, aki egy kicsit szeretne nevetni!

Nekem jólesett! ("különbek" is vannak, de azt azért ide nem teszem)

 

Két rendőr gyorshajtásért megállít egy nőt, és megbünteti kétezer forintra.
- Sajnos nincs nálam ennyi pénz - mondja kacéran a nő -, de választhatnak: kapnak két üveg finom vodkát, vagy pedig kiszállok, letolom a bugyimat és...
A két rendőr tanakodni kezd, és a vodkát választják. Megkapják az italt, és a nő elmegy. Miközben iszogatnak, így szól az egyik:
- Milyen jó, hogy az italt választottuk. Ugyanis a nő bugyija a te feleségedre kicsi lett volna, az enyémre meg nagy.

 

 

 

katka51 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 38
Jodyka kedves! Remélem, hamarosan idetalálsz?
caterina3 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 37
Egyáltalán nem gagyi az alaprajz, ügyesen megcsináltad. Lementem a gépemre, mert itt nekem túl kicsi, nem látom jól, megnézem, és megpróbálok ötletelni. Nem biztos, hogy sikerül.

Más: annyira sajnálom Lala kutyusát a sok szenvedésért! :-((( Most nagyon nehéz lehet nekik... :-((
Előzmény: Nyulocsi (34)
Nyulocsi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 36

:o((

 

Ez nem jó hír...   De remélem hogy hamar felépül...  NIncs annál roszabb amikor egy kedvenc  betegeskedik... 

 

Gondold el amikor egy maréknyi hörcsögöt etetni meg kamillázni kell éjjelente két három alkalommal, mert kiugrott a buta állat, és kitörtek a fogai...

 

Vanak sejtéseim, hogy milyen lehet nekik... 

Előzmény: katka51 (35)
katka51 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 35

Kedves Nyúlocsi!

Tündérlala most írt a sanyooba. Haza hozták a kutyus, rossz állapotban van, sok dolga lesz vele, amíg felépül!

 

Nyulocsi Creative Commons License 2010.03.08 0 0 34

Üdv...

 

Im egy nagyjából alaprajz...

 

Gagyi és nem mérettartó, de sacc /KB ilyen a lakás elrendezése...  :oS

 

Én szerettem volna az étkezőben az iróasztal, és a szekrény közé betenni, de hiába forgattam őket egymással szemben az ugy nem igazán ment...

 

Most azon spekulálok, hogy mi lenne ha az ülőgarnitúra összevisszaforgatásával oldanám meg a dolgot...

 

Vagy a szobám, átrendezésével...  A szülők szobáába nem lehet ez alapfeltétel volt...

 

 

 

Előzmény: caterina3 (22)
katka51 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 33

Szia! Nagyon jó ötletet adtál!

Küldöm az üzenetet a gyerekeimnek, hátha élnek az akciós lehetőséggel.

 

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.08 0 0 31
Én ha olcsón akarok venni sport dolgokat, akkor általában a Hervis-eket járom körbe. Ott mindig vannak olcsó cuccok. Plusz most még olvastam facebook-on egy elég jó akcióról az Árkádban (Örs vezér tér). Március 10 és 14. között lesz ilyen kuponos akció, (volt már ilyen tavaly) és 20-40%-al olcsóbban tudsz vásárolni, többek között a Hervis-ben is. Csak ki kell nyomtatni a kuponokat innen: www.napiakciok.hu, és vidd magaddal mikor vásárolsz. ;)
Előzmény: Törölt nick (28)
katka51 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 30

Akkor tényleg nagyon gyorsan nő.

Majd "megkukucskálom" még jobban és megmutatom a gyerekeknek is.

Lobhullató?

Előzmény: caterina3 (25)
katka51 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 29

Üdvözlet Papamaci!

A könyv nagyon jó dolog, pláne, ha valaki szereti. Sajnos a szép könyvek nagyon drágák, akár meg is közelíthetik egy sport cipő árát. Itt a jó idő, ha szerettek a szabadban lenni, kirándulni sportolni, én a magam részéről az utóbbira szavaznék.

De meg tudod venni nélküle? Próba nélkül?

Jó vásárlást, várjuk a beszámolót is a szülinap után!

Szép napot Neked!

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.08 0 0 27
hát papamaci, most hogy jön a tavasz szerintem inkább a szabadban tölthető hobbik felé kezdj gondolkozni. Pl, ha a barátnőd szeret sportolni (futni, biciklizni, teniszezni, stb.) akkor egy jó cipőnek biztos örülne. Zenei könyveket nem annyira ismerek, én inkább hallgatni szeretem :) De érdemes benézni pár nagyobb könyvesboltba. Ott biztos találsz neki valami szépet :)
Előzmény: Törölt nick (26)
caterina3 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 25
Mi tavaly tavasszal ültettünk egy kb. húszméteres szakaszra, ültetéskor tízcentisre visszavágtuk az egy szál kis vesszőt, és őszre többszöri visszavágással is hatvan-hetven centiméteres, elég sűrű, jól elágazó sövény lett belőle. Sovány homoktalajon. Jövő őszre szerintem tényleg "kész" lesz a sövény, úgy ahogy ígérik. Két példányt nem vágtam vissza egyébként, hanem fának ültettem el, a kis vesszőből őszre közel háromméteres fácska lett.
Előzmény: katka51 (23)
katka51 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 24

Megtaláltan a "csodasövényt", amelyet Caterina említett, most már csak olvasgatnom kell az oldalt.

 

http://www.viaszfestes.hu/soveny/indexr.htm

 

Most azonban én is elmegyek, végzem a dolgom, szépen kisütött a nap, lehet kertészkedni.

katka51 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 23

Szia! Szép napot Neked, Nektek!

Én is korán keltem, mint Nyúlocsi.

 

 Olvastam, hogy Tündérlalának ajánlottál valamilyen csodasövényt, turkesztáni szilt. Lehet róla többet tudni, mert akkor rákeresek, és megnézem, hogy milyen, hogy néz ki.

A lányoméknak kellene valami.

Sarki telken laknak, úgy oldottuk meg, hogy azért ne legyen teljesen az udvar teljesen szabad (a kerítésük fa, fekvő keményfa deszkás, mint egy "karám", tehát nem zárt) oszlopos tujákat ülettünk mellé az udvaron belülre, azok már most szép nagyok és csaknem összenőttek. De van még egy oldal, ahová szintén kellene valami sövényféle). Keresgéltem, de még nem találtunk megfelelőt.

A másik gyerekemnél hátul az udvaron drót kerítés van. A szomszédban is kutyusok, az egyik hatalmas testü, és hogy a négy kutya ne zavarja állandóan egymást ők is nádat raktak fel. Egyébként nagyon jószomszédi, baráti viszonyban vannak.

A másik szomszédban a kutyus láncra kötve, egy vashordó a háza..... Szörnyő.

Oda is kell majd valami, mert a kertben csak gaz, hát nem szép látvány...

Megyek, próbálok rákeresni a szil-re.

 

Előzmény: caterina3 (21)
caterina3 Creative Commons License 2010.03.07 0 0 22
Megígérjük! Szerintem feküdj le, ha ilyen korán kelsz! Szép álmokat!
Előzmény: Nyulocsi (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!