Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.17 0 0 51
Ki fogsz nevetni nekem már össze jött egy ilyen d.űzéses dolog.
Valóban aki nem akar eltakarodni,betörő,tolvaj rabló,buzi,stb. arra bizony rá kell ordítani.
Nincs ez másképp a szellem világban se!
Mondjuk állandóan keresni se kell ezeket a helyzeteket, mert aki állandóan mindenben démont lát,az megmarad vallásos szinten +babona!
Előzmény: Marana tha67 (50)
Marana tha67 Creative Commons License 2010.03.03 0 0 50
"a kiabálásnak, szellemi harcnak." Ezen már elgondolkodtam én is. Tán süketek a démonok, hogy üvöltözni kell velük? :-) Vagy ez olyan mint a szorulás? Minnél hangosabban nyögök annál erősebben tudok... :-)
Előzmény: balamszamara (37)
balamszamara Creative Commons License 2010.02.27 0 0 49
Kegyetlen vagy. :( Akkor ezek szerint a bátyád nehezebben szakadt el otthonról, ha egyáltalán. Valahogy fel kell dolgozni pedig a felnőtté válást...
Előzmény: Don Vittorio (46)
Aragorn Creative Commons License 2010.02.27 0 0 48
Hát én se úgy gondoltam, hogy majd én szerelem össze a hanyattesős keljfelsanyit, meg a frízbibe rejtett szentszellemet...
Előzmény: Don Vittorio (47)
Don Vittorio Creative Commons License 2010.02.27 0 0 47
Jó, de csinálhatjuk franchise-rendszerben, és akkor még dolgoznunk se kell vele. Csak beszedjük a licensz-díjat.
Előzmény: Aragorn (45)
Don Vittorio Creative Commons License 2010.02.27 0 0 46
Hadonászva, indulattól eltorzult, dühös arccal? Inkább megmondtam nekik az igazat: a "tőlük jövő szellemi nyomás" ellen "harcol". Annyira nem örültek.
Előzmény: balamszamara (44)
Aragorn Creative Commons License 2010.02.27 0 0 45

Híj, te, beszállhatok?

Csináljunk ilyen antidémon-bizniszt, lennének ötleteim, vinnék, mint a cukrot!

:))

Előzmény: Don Vittorio (40)
balamszamara Creative Commons License 2010.02.27 0 0 44
Engem egyszer majdnem megvertek közlekedés közben, mert magas hangokat énekeltem a kocsiban, és közben véletlenül ránéztem egy mellettem autózóra, és azt hitte, hogy csúfolom... Szóval az jó ürügy lett volna a bátyád kimentésére, hogy énekel. :)
Előzmény: Don Vittorio (39)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.27 0 0 43
Hülyeség. Egyszerűen csak megveszi a CD-met, amit speckó a Viktor-démon ellen adtam ki. Belöki a playerbe, és szaladnak a kocsi elől. Most dolgozom azon a verzión, amit ráköthet a navigációra, és az egész tervezett útról elzavarja őket.

b
Előzmény: Don Vittorio (39)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.27 0 0 42
Köszi.

b
Előzmény: bloody rain (41)
bloody rain Creative Commons License 2010.02.27 0 0 41
Illusztrációként:


"Švejk tehát útra kelt, hogy püspökileg szentelt olajat szerezzen. Az ilyesmi nehezebb feladat, mint az élet vizének keresése Božena Nĕmcová meséiben.

Bement néhány drogériába, de amint kimondta, hogy: "Kérek egy kis üveg püspökileg szentelt olajat", az egyik helyen harsány nevetés volt a válasz, másutt pedig rémülten a pult alá bújtak. Švejk közben rendkívül komoly képet vágott.

Aztán úgy gondolta, hogy szerencsét próbál a patikákban is. Az első patikában a laboránssal vezettették ki az utcára. A másodikban telefonálni akartak a mentőkért, és a harmadikban azt mondta neki az üzletvezető, hogy a Hosszú úton a Polák cégnek, amely kencével és lakkal kereskedik, bizonyára lesz raktáron a kívánt olajból.

A Polák cég a Hosszú úton valóban agilis cég volt. Egyetlenegy vevőt sem engedett el kielégítetlenül. Ha valaki netalán kopaíva-balzsamot kért, terpentint töltöttek a flaskájába, és az is jó volt.

Amikor Švejk belépett, és püspökileg szentelt olajat kért tíz koronáért, a főnök odaszólt a segédnek: - Tauchen úr, mérjen ki tíz deka hármas számú kenderolajat.

És a segéd, miközben papirosba csavarta az üveget, kifogástalan üzleti modorban így szólt Švejkhez: - Príma minőség, ha esetleg ecsetet, lakkot vagy firnájszt parancsolna, méltóztassék bizalommal fordulni hozzánk. Nálunk a legszolidabb kiszolgálást tetszik találni."

Előzmény: Báthory Ödönke (38)
Don Vittorio Creative Commons License 2010.02.27 0 0 40
Nem vagy jó üzletember. Feladatra specializált lejátszó+CD kombókat kell árulni, azaz, amit megvásárolt, az csak arra az egy bizonyos feladatra jó. Minden másra - betegségre, autóra, másik lakásra, stb. - másikat kell vennie. Tőlünk.
Előzmény: Báthory Ödönke (35)
Don Vittorio Creative Commons License 2010.02.27 0 0 39
Egyszer vittem a szüleimet autóval egy kis dunántúli városból Kelet-Magyarországra, és nem sokkal a városhatár után jött szembe a bátyám szintén autóval, aki meg éppen azért ment lefele ugyanabba a városba, hogy ott "kisistentiszteletet" tartson. Ezerrel hadonászva-üvöltve szellemiharcolt a volánnál. Igen komoly feladat elé állított engem, hogy kimentsem a szüleim előtt valami fedősztorival, hogy tulajdonképpen mit és miért csinált.
Előzmény: balamszamara (37)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.27 0 0 38

EZ nem is akkora hülyeség mint gondolnád. Valami halvány emlékem van egy kis üvegcse olajról, amit Istennem a nagyszentembere áldott meg. Tán a Benni Hinn? Nem tudom, de az a lényeg, hogy néhány dolcsiért küldik. Ilyenkor eszembejut a Svejkből a részlet, amikor püspökileg szentelt olajat vett a drogériában.

 

b

Előzmény: Aragorn (36)
balamszamara Creative Commons License 2010.02.27 0 0 37

Erre jutottam én is: van egy önbátorító, önerősítő jellege a kiabálásnak, szellemi harcnak.

 

És ezért gondolkodtam én azon korábban, hogy az ember igenis teremtő erővel bír. Ha megváltozol belülről, akkor megváltoznak a körülményeid is. Ha elhiszed, hogy erősebb vagy, mint a körülményeid (legyőzted a démonokat), akkor emiatt mennek jobban a dolgok.

 

 

Előzmény: Aragorn (33)
Aragorn Creative Commons License 2010.02.27 0 0 36

Innen már csak egy ugrás az ereklyekultusz! :)

 

Szerezz valami zsebkendőt, golyóstollat, cipőfűzőt, bármit egy nagy és igennagyon szent embertől, és meglásd: a démonok egymás fején átbucskázva menekülnek ajtón-ablakon!

Előzmény: Báthory Ödönke (35)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.27 0 0 35
Arra gondoltam, hogy ki lehetne adni egy CD-t olyasmi dumával, amilyeneket a klf fertőtlenítőkön láthatunk:
"Ez a CD elűzi a lakásban lévő démonok 99,99%-át! Csak be kell tennie a lejátszóba!"

Egy korszerűbb változatot már be se kell rakni. Elég a CD-t lerakni a szoba közepére.

b
Előzmény: Aragorn (33)
Paleokrites Creative Commons License 2010.02.26 0 0 34
Ja, az ima erejében, mi az?

Izzadt és istenekre ráerőltetett erőltetett akarati tényező a hívőktől?
Előzmény: Sven7 (32)
Aragorn Creative Commons License 2010.02.26 0 0 33
Naná, ez olyan, mint az amerikai sikertréningek: amway, cocacola, stb. Vagy a katonák énekeltetése, csatakiáltások, meg ilyenek.
Előzmény: Báthory Ödönke (31)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 32
Talán megvan ennek is a maga helye és ideje. Én hiszek az ima erejében, de van lelki ima is, én ezt elfogadom (bár most nem tudnám a megfelelő igét idézni hozzá).
Előzmény: Báthory Ödönke (31)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.26 0 0 31
Én is abbahagytam, mert nekem babonaságnak tűnik. De akkor tagadhatatlanul jobban ment a szolgálat, mint egy héttel azelőtt, ahol nem csináltuk ezt az imamalmot.

b
Előzmény: Sven7 (27)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 30
Ja, úgy könnyű, ha valaki tud linkelni is. :DD

Igen, ott van a blog, én azt írtam be.
Előzmény: Báthory Ödönke (29)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.26 0 0 29
Előzmény: Aragorn (24)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 28
De nem igazi blog. :((
Előzmény: Sven7 (26)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 27
Hát, én nem mondhatnám, hogy jobb lett utána. Abba is hagytam egy idő után. És inkább igyekeztem biztosra menni.
Előzmény: Báthory Ödönke (25)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 26
http://www.nemethsandor.hu/blog.html
Előzmény: Aragorn (24)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.02.26 0 0 25
Ugye? És az a megdöbbentő, hogy egy ilyen szeánsz után valóban könnyebbnek éreztem magam. Valóban szabadabban ment a prédika. Most akkor mégis van értelme? Vagy véletlen egybeesés?

Kár, hogy nincs itt Vámmentes. Lehet, hogy írna valami okosat.

b
Előzmény: Sven7 (20)
Aragorn Creative Commons License 2010.02.26 0 0 24

A minap a hgy-sbe háromgyermek belinkelt valami NS-blogot, vagy mit, akkor nem tudtam elolvasni, azóta meg nem lelem a linket.

Pedig má frissítenem kéne a tudásomat...

Előzmény: Báthory Ödönke (21)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 23
Mármint a jelenség.
Előzmény: Sven7 (22)
Sven7 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 22
Hát... azért elég nagy a valószínűsége, hogy mégiscsak hites... :D
Előzmény: Báthory Ödönke (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!