Keresés

Részletes keresés

simon87 Creative Commons License 2010.08.24 0 0 20
Szia! Kérlek írd meg, hogy melyik faluban voltatok nyaralni (esetleg apartmant is). Olvastam, hogy ti is kutyával voltatok.
Az email címem: ronaldoluis@freemail.hu
Köszi
Előzmény: FMKinga (11)
lacus76 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 18
sziasztok
SZOFY72 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 17
Irtam neked emailt újra:)))
Előzmény: cica70 (16)
cica70 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 16

Szia nem kaptam meg az emailt tőle.

 

De köszönöm a tájékoztatást

Előzmény: SZOFY72 (14)
SZOFY72 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 15

Kocsival pedig az út:

autópályán végig Szerbia-Makedónia-Görögország...

Nis-Belgrád-Skopje-aztán Thesszaloniki fele (de oda be ne menjenek) majd Athén fele haladva pont útba fog esti Kamena Vourla!:))

Előzmény: cica70 (13)
SZOFY72 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 14

Szia!!!

Ő a kedves ismerősöm, akit a yorki fórumon is ajánlottam neked. Azt mondja, hogy írt neked emailt. Megkaptad???

Előzmény: cica70 (13)
cica70 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 13

Szia irnál nekem konkrétan az üdülésről?

Kocsival hogy lehet eljutni , mi is kicsi yorkival mennénk

 

Köszi Andi

Előzmény: yorkylove (6)
SZOFY72 Creative Commons License 2010.06.21 0 0 12

Sziasztok!

Görögországban van egy ismerősöm, ahova kutyussal is lehet menni, szívesen fogadják őket:)) 25 euro/hét, amit fizetni kell a manóra. Ha valakit érdekel, megadom az ő emailját, itt van pár fotó, szerintem gyönyörűűűűű:

 

 

 

 

 

 

FMKinga Creative Commons License 2010.04.03 0 0 11
Szállást az alábbi városokban tudok:
itt nem gond a kutya csak az apartman igényt kell letisztázni

Fourka
Vrasna
Dionious beach

Még van város ahol lehet találni akit érdekel megnézem én hol néztem szét.
Ezek elsősorban kocsis utazásokra érvényes.. és magán foglalásra.
FMKinga Creative Commons License 2010.04.01 0 0 10
Szia.
Hát elég nagy a paletta amit találtam. Görögország melyik része érdekel inkább? Egyéni foglalás érdekel? Kocsival gondolod?

MI már lefoglaltuk a szállás egy a leírás alapján barátságos kisvárosban - faluban.. ami nem nagyon nyüzsis... széles a partja.. kutya nem gond.. olcsó is.... és nekünk tökéletesen megfelel.. ja.. és alig ismerik a magyarok :)

Szóval mindez kb. 1 hónapi munka ára volt.. de most már látom, hogy megérte. :))
Előzmény: Nixybaba (8)
Napsi67 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 9
 

Sziasztok!

 

Mi voltunk Görögországban nyaralni, a repcsire fel lehet vinni kistestű kutyikat, kilónként 2.500,-ft., (reptéren kell fizetni, kézipoggyászként):-P A sztyuik imádják:))) Nem az utasokkal foglalkoztak, hanem a Macikával)))

Már az idei nyárra is lefoglaltunk 4 hetet,  ill. szeptemberre is 4 hetet, ugyhogy megvan a repjegy a kutyinak is:))

Nagyon jól viseli, semmi gond. Van méretre szóló táska, abban megyünk fel a fedélzetre)) A gépen pedig, simán kiengedem, nem szólnak. Egyedül a leszállás ill.  a felszállásnál nézett fel Macika, hogy mi a fene van))) A lényeg, hogy mielőbb foglaljatok repjegyet, mert, ha már 3 kutyus van a gépen, nem mehet fel több kutyus! Csak karanténban... (na, azt meg soha)

Nagyon kevés "kutyabarát hotel" van, de mi szerencsére kifogtuk a legjobbat es 3 méter a tengertől:-))) Idén úgy döntöttünk, ha már kimegyünk, akkor maradunk pár hetet. Igaz, vannak kint barátaink (akik kutya ellenesek), de ahogy meglátták a kiskutyák egyből beleszerettek! Macikát végül haza sem akarták engedni, annyira megszerették.  Útlevél, friss doki igazolás kell, semmi más nem kell  a kutyinak.

Képet mellékelek.))

A sós tenger, ill. a homok miatt a tappancsvédő krémet nagyon ajánlom, nekünk bejött. Télen, itthon is azt használjuk. Kölyöktappancsa van tőle.))

Egyébként a kutyinak teljesen mindegy, hol van, lényeg, hogy a gazdival legyen, akár földön, vizen, levegőben:-))))

Üdv. Macika és Zsuzsa

Ha valakit érdekel bármi info: kicsizsu67@gmail.com

www.gallery.site.hu/u/Napsi67/

Nixybaba Creative Commons License 2010.03.30 0 0 8

Szia,

 

Mi is ugyanebben a cipőben járunk.

Tudnál nekünk segíteni miket találtál?

Köszönöm:

Adrienn

 

Előzmény: FMKinga (7)
FMKinga Creative Commons License 2010.02.24 0 0 7

Szia :))

Köszi az ötletet most, hogy már van tapasztalat erről a városról szívesen utána nézek.

Ha valamit nem tudok akkor kérdezek még tőled itt.

Van egy szállás Vrasnában is ahol nem gond a kutya. :)

 

Előzmény: yorkylove (6)
yorkylove Creative Commons License 2010.02.24 0 0 6

Sziasztok !

 

Van Közép-Görögországban egy tengerparti városka, nagyon kis hangulatos hely és ott van 2 apartmanház is ahova lehet kisebb méretű kutyákkal menni. A város neve KAMENA VOURLA (Athéntől északra kb. 175 km-re van, közel Lamia városához és pont Evia szigettel határos). Az apartmanház neve ARGIROULA ház és STATHIS Villa.

Ide befoglalhatók a kutyusok is, heti 25.-EUR összegért amit a helyszínen a telepített magyar nyelvű idegevezetőnél kell rendezni érkezést követően. A szállás foglaláskor kell jelezni az utazási irodában,hogy kutya is menne és kb. a mérete mekkora.

Szállást nagyon sok utazási irodában befoglalható, nagyon sokan hírdetik Kamena Vourlát. Nagyon jók a kirándulási lehetőségek is,mert minden aránylag közel van 1 napos kirándulás keretében elérhetőek (Athén,Delphi,Meteora, Szkiathosz-sziget, Evia sziget, Korinthosz-Mükene-Epidaurusz, van egy szuper program kishajóval egy gyönyörű,homokos strandra egy lakatlan szigetre ahol nagyon finom ebédet csinálnak és kutyákat is lehet vinni, szokott lenni görög-est is. Az üdülőhelyen még a tavernákba is bevihető a kutya, senki nem szól érte, sőt már láttam a szupermarketben is nem egyszer minden táska stb.nélkül, csak kézben fogva kutyákat .

Ha bármi kérdésed lenne írj, szívesen válaszolok.

 

FMKinga Creative Commons License 2010.02.23 0 0 5
Melyik részen laksz?
Mi most szállást keresünk Fourkán, de valahogy nem akarnak még válaszolni a levelekre vagy is a szállással kapcsolatos kérdésekre. :(
Előzmény: Törölt nick (3)
FMKinga Creative Commons License 2010.02.23 0 0 4
Szia
Eddig mi még csak tavaly nyaraltunk Mázlival és semmi gond nem volt. A szállás is tökéletes volt kutyával. Nem volt semmi gond. Nagyon sokat megnézték Mázlit és nem okozott gondot vele sehova menni. Max. olyan helyre nem vittük ahova tudtuk, hogy nem engedik be vagy pl nem szívesen vinnénk be. De volt olyan görög aki a kistáskába tette a csöpp yorkit és bement vele a Lidl-be. Ott sem szóltak neki sőt ezt nem egyszer láttunk másnál is. :)
Előzmény: futobab (2)
futobab Creative Commons License 2010.02.23 0 0 2
Cipruson éltem kutyával, az ottani tapasztalatok alapján semmiképpen sem vinnék állatot görögországi nyaralásra. A nagy többség nem ismeri és nem szereti a kutyákat, a repülés, beutazás, szállás, a nyaralás alatt a kutyával a napi élet olyan problémás, ami teljesen felesleges erőpróba a gazdának és a kutyának egyaránt. Együtt nem erre a részre kell menni nyaralni, a klíma eleve nem kutyára termett.
Előzmény: FMKinga (-)
FMKinga Creative Commons License 2010.02.23 0 0 1

Szia

Igen volt már ilyen.. ez igaz.. de ott külföldről volt szó én meg kimondottan Görögországról szeretnék beszélni.

Azért köszi

 

Remélem lesz még valaki aki felfigyel erre a topikra.

 

Találtam egy oldalt ahol olyan szállások vannak ami engedi a kutyát. Egy külföldi oldal viszont elég kevés szállása van. Nincs jól feltöltve. :(

 

Előzmény: procaliber (0)
procaliber Creative Commons License 2010.02.23 0 0 0

Y0rki

Van már ilyen topic, igaz kicsit behalt, de olvass bele hátha van hasznos tanács

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9093873&la=83506812

Előzmény: FMKinga (-)
FMKinga Creative Commons License 2010.02.23 0 0 topiknyitó

Sziasztok

 

Azért hoztam létre ezt a topikot, mert egy picit gondba vagyunk. Gondolom más is szeretné a kis kedvencét elvinni magával nyaralni. Külföldön nagyon is elfogadott ez a dolog, de itthonról egy picit körülményes szállást találáni.

Aki tud ilyet az írja le rövicen hol.. melyik városban.. ( ha lehet ez legyen kiemelve a könnyebb keresés miatt).. milyen költséggel.. mik a tapasztalatok.. stb..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!