Keresés

Részletes keresés

othiss Creative Commons License 2020.10.04 0 0 431

öreg motoros vagyok, még a Danubius időktől  ismerem(pontosabban hallgatom)...akkor is betegesen akarnok volt...persze hogy elnézést kért, mert rászólt a szerkesztő a fülére..akkor nincs mese, ha nem teszi repül...

 

 

Előzmény: Kilroy (430)
Kilroy Creative Commons License 2020.10.03 0 0 430

De legalább elnézést kért, azért ez is respektálandó. A véleménye mellett kitartott, mondjuk szerintem se biztos, hogy helyes politikailag párhuzamba vonni egymással a két Vidnyánszkyt.

Előzmény: othiss (429)
othiss Creative Commons License 2020.10.03 0 0 429

Fialának ma is sikerült bunkónak lenni...pont egy ujságírónővel szemben...és nem enged az igazából.

othiss Creative Commons License 2020.09.27 0 0 406

Fiala újabban az ATV egyik műsorvezetőjenként a vendégeket is  támadja...olyan nem fordulhat elő a képernyő nyílvánossága előtt, hogy ne neki legyen igaza...és a néző meg vár türelmesen...

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.02 0 0 405
örülök, hogy tetszik...

Szerinted 90 ben az ember az mszp-be szokott belépni?
Előzmény: Törölt nick (404)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 403
Ez a hangnem, már szimpatikusabb, mint amiket régebben olvastam néha tőled.
Hm. én még párttag is voltam. 1990-től. de aztán jött egy cezaromániás küldetéstudatos vezér, és kiléptem. Lehet, a mostani karrierem szempontjából rosszul tettem. Azóta mindig keresem azt az alakulatot, aki az értékrendemtől legkevésbé van távol. Most volt a legnehezebb megtalálni. Gondolkodtam, hogy rontott szavazatot adok le, aztán mégis választottam . Nem biztos, hogy jól, majd meglátjuk, eddig felemás a teljesítményük.
Nekem nincs szükségem erőskezü diktátorokra. Karizmatikus vezetőre esetleg, de ilyet nem látok a placcon, illetve akik lennének, azokat kicsinálták.
.
Előzmény: Törölt nick (402)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.01 0 0 401
Úgylátom te is komolyan veszed, és ezt én normálisnak tartom...
A felsoroltak részben jogosak, csak féloldalasak, de ha nem veszed zokon nem fogok letárt felállítani a másik oldalról. Továbbá az én világnézetem attól nem fog megváltozni, hogy önmagukat hasonlü világnézetünek valló/hazudó emberek mit tesznek. Nekem nem pártom van, hanem értékrendem, amihez jelenleg csak megerőszakoltan találtam protestpártot.
Előzmény: Törölt nick (400)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.31 0 0 399
Ma nem hallgattam a műsort, ahhoz nem szólok hozzá.
A pártokat nagyívben le.... de az értékrendem megtartom. Ne aggódj, te engem nem tudsz megsérteni. A politikát komolyan veszem, mert a szükségesnél jobban befolyásolja a az életem, de az túlzás, hogy függene tőle.
Nem örülök a jobboldal győzelmének, a totális győzelmének meg depláne. De tragédiának nem tartom. Remélem nem is lesz. Talán ha szemellenződ levennéd, és memóriád megcsiszolnád, az aggasztó jeleket észrevennéd.
Fiala engem sokszor kiakaszt, néha annyira, hogy legszivesebben földhözcsapnám a rádiót. Idegesít nárcisztikussága, hogy lenézi a hallgatókat, hogy csak a neki tetsző válaszokat hallgatja meg, hogy udvariatlan, néha kifejezetten tahó, hogy vérigsérti a hallgatókat, majd besértődik amiért nem hívják, hogy rébuszokban beszél, és csodálkozik, ha félreértik, majdha valamelyik spanja eltalálja mire gondol, megállapitja, hogy ők ketten valami szellemi piedesztálon vannak, hogy kollégáit úgy szapulja, hogy azoknak nincs lehetőségük védekezni.
Szóval mindez nagyon idegesít. Mégis ha lehet hallgatom, mert az egyik legtehetségesebb műsorvezetőnek tartom. Azt, hogy szerződéseit szóváteszik, egyszerüen irigységnek tartom.
Előzmény: Törölt nick (398)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.31 0 0 397
Én természetes személy vagyok, nem párt.
Előzmény: Törölt nick (395)
mamicska Creative Commons License 2010.05.31 0 0 396
nem szeretem a mószerolókat:(

neked ennyi elég is
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.31 0 0 394
Kiváncsi lennék, mit akarsz azzal mondani, hogy mindenkit leálvtársozol, aki nem a szád íze szerint gondolkodik? Ettől jobban igazad lesz?
Mellesleg nem a ballib oldalt dobták ki, hanem két elhasznált, leszerepelt pártot. De ha neked jó, hogy folyamatosan sértegeted az orszég egy jelentős, igaz most kissebségben levő részét, én nem bánom, téged minősít....
Előzmény: Törölt nick (393)
mamicska Creative Commons License 2010.05.31 0 0 391
egy ilyen kiváló memóriájú olvtársat nekem kell arra emlékeztetnem, hogy a Fidesz szurkolótábora 8 éven át nem értette meg, hogy elpáholták a csapatát?

És akkkor mi van? Ez olyan nagy baj? Szerintem meg természetes és ha így nézed, akkor fölöslegesen háborogsz - esmét.
Előzmény: Törölt nick (390)
flatmaker Creative Commons License 2010.05.31 0 0 389
Nagygyűlés!!!
Előzmény: flatmaker (388)
flatmaker Creative Commons License 2010.05.31 0 0 388

Megint fogom a fejem. Naggyűléssel nincs baja, azzal van baja, hogy 5 hetet vártak, az eskü utánra tették. De azzal nagyon baja van.

"János", miért csinálod ezt? Kínzod magad a hülyeségekkel.

flatmaker Creative Commons License 2010.05.06 0 0 380
Na, lassan. Odáig tisztában vagyok a dologgal, hogy miről szólt a vers/dal, és hogy perelték a rádiót. De mitől romlott meg a viszony FJ és PM között? Lehet, hogy nem jól értelmeztem szavait, de mintha most utálnák egymást.
Előzmény: Törölt nick (379)
flatmaker Creative Commons License 2010.05.06 0 0 378
Te ez a sickratman ügy fellelhető valahol? Én anno hallgattam, amikor még bari volt. Nagyon tetszett neki, mi történt aztán? Tízmilliószor hallottam az autóban, hogy hivatkozik rá, de sosem jutott eszembe gép elé érve utánanézni, majd most.
Előzmény: Törölt nick (377)
fagin Creative Commons License 2010.05.02 0 0 375

Szerencsére a normális többség nem így gondolkozik!

 

Mert bár elméletben "talán" igazad is lehetne, már ami az egyenlő súlyozást illeti, de azért a gyakorlatban mégis csak az átkos negyven év gyerekdalain nőttem fel, azokat fújom kívülről, és nem ismerek egyetlen egy fasiszta gyerekdalt sem.

Ha fasizmusban éltem volna ennyi ideig, akkor talán ismernék néhányat. Ebben az esetben viszont remélem, hogy ugyanúgy habzó szájjal követelnéd a mintamókust, mint most az ellenkezőjét.

 

 

Előzmény: Törölt nick (374)
banok Creative Commons License 2010.05.01 0 0 373
hát mivel 85-ös születésű vagyok így nehezen lehetnék büszke ezzel kapcsolatban bármire is.
Előzmény: Törölt nick (371)
flatmaker Creative Commons License 2010.05.01 0 0 372

Szerintem se legyünk álszentek. Aki 2010-ben vidáman úttörődalokat énekel, arról ne feltételezzük, hogy közben körömtépésekre, halálos kínzásokra, forrdalmak vérbefojtására, milliók halálra éheztetésére és százmilliók nyomorbadöntésére, nemzetgazdaságok rombadöntésére, államosításokra gondol.

Ugyanezt a toleranciát várjuk el a csendőrséggel, a gárdával, meg általában a valóban páratlan fellendülést hozó Horthy-korszakkal kapcsolatban is. Mert hogy bizony, utoljára akkor mentünk felfelé.

Drága nyuszikáim, ha a fasizmus is kapott volna évtizedeket, a rendszerellenségek addigra már ott is föld alatt, külföldön, vagy rabláncban lettek volna, a maradék meg vidáman énekelhette volna a mozgalmi dalokat nagy egyetértésben a többséggel további évtizedekig, botütés vagy puskalövés nélkül.

 

Úgyhogy az egész csak arról szól, kinek hova húz a szíve. Nekem speciel egyikhez sem, de nem vagyunk egyformák.

Előzmény: banok (369)
banok Creative Commons License 2010.05.01 0 0 370
engem eléggé kellemetlenül érintene ha vasárnap semmi nem lenne nyitva függetlenül attól, hogy milyen ideológiai papírba csomagolják. Szeretek vasárnap vásárolni, Burger Kingben ebédelni stb. Inkább a szakszervezeteket kéne megerősíteni a multiknál.
Előzmény: Törölt nick (360)
banok Creative Commons License 2010.05.01 0 0 369
akkoriban gyerekként mindenki énekelte ezt. Ne legyünk álszentek.
Előzmény: Törölt nick (367)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2010.04.30 0 0 368
off
Ezt a kis Brünhildát nem a BDM-be kéne inkább beléptetni?
Előzmény: flatmaker (366)
flatmaker Creative Commons License 2010.04.30 0 0 366

 

 

 

flatmaker Creative Commons License 2010.04.30 0 0 365
A tudatalatti mszmp-nosztalgia mára úttörődalokba eszkalálódott :)
flatmaker Creative Commons License 2010.04.29 0 0 363

Morvai Krisztinával is ugyanez a helyzet, rejtélyes üzenetek, melyek sosem érkeztek meg...apropó, azért az médiatörténelmi esemény volt, amikor Gaudival maga mellett telefonon beszélgetett Morvaival...ilyet azért máshol nem hallasz :)

Morvai meg is köszönte a lehetőséget

 

A "fura fiú" részt már hallottam, a készséges hallgatót, akivel kedvesen elcsevegett előtte, a "fura fiú" kifejezés miatt úgy b'ta ki a műsorból, hogy csak na, és még mondani is akart valami csúnyát, de visszafogta magát. Nem tudom már megint mi verte ki a biztit :) De utána még egy telefonáló is volt, aki azt mondta kb: "tegnap Harrach, ma Ákos, és félek, hogy ez valami borzasztó tendencia"...mi a fenét mondott Ákos tehát?

Előzmény: Törölt nick (362)
flatmaker Creative Commons License 2010.04.29 0 0 361
Lemaradtam, Ákossal mi volt?
mamicska Creative Commons License 2010.04.28 0 0 359

másolni csak pontosan és szépen...
Vajh miért is hagytad le az leglényegesebb mondatot - az utolsót?

de nem is ez a fonos, hanem az a hülye szöveg, hogy ez a neoliberalizmus átka...háááát, kérdezze meg a feleségét!:)

ami egy DE-vel kezdődik és ennek fontosságát valszeg te is érzékeled, de inkább tagadod

ejnye-bejnye, nem érdemes pukkadozni, mint egy szotyolarágó, aki bár utálja a szotyolát, de függő lévén rágja és köpködi... így vagy te FJ műsorával. Rágod és köpködöd - ami ölég nevetséges.

Előzmény: Törölt nick (356)
mamicska Creative Commons License 2010.04.28 0 0 358
és?
csúnya dolog emiatt ennyire elveszíteni az okos buksidat:)

mi ellenkezik a mivel?

( Harrach papa eljárása hogy tetszett?)
Előzmény: Törölt nick (356)
flatmaker Creative Commons License 2010.04.28 0 0 355

Jó hát a falnál még nem vagyunk :)

Akkor leszünk a falnál, ha nem lesz miből vásárolni, akkor meg már tök mindegy, nyitva van-é a bolt avagy zárva.

Ha én liberális lennék (vagy annak képzelném magam), engem is zavarna a pátosz a téma körül, mint ahogy fordított esetben, 2/3-os szoclib kormány alatt minden intézkedést a turbómagyar köd feloszlatásaként aposztrofálnának.

Anyway, János, take it easy :)

Előzmény: mamicska (340)
mamicska Creative Commons License 2010.04.28 0 0 354
igen elegánsan nem vihogok most rajtad:)
Előzmény: Törölt nick (353)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!