Keresés

Részletes keresés

rotring05 Creative Commons License 2017.05.14 0 0 1231

Polargirl Creative Commons License 2016.09.24 0 0 1230

más fórumokon is "hirdeti" magát... Lehet ez csak valami társadalomtudományi teszt hogy felmérje hányan jelentkeznek egy ilyen "hirdetésre"...

Előzmény: kökény80 (1229)
kökény80 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 1229

Nagyon furcsa...miért fordítottad meg a sorrendet? Ha jót akarsz a gyerekednek, akkor felelősségteljesen kell anyát választanod neki. Ha Te magad a "távolságtartással" indítasz, nem félsz a zsákbamacskától?

No offence...kapuzárási pánikos nők, akiknek nem sikerült megvalósítani magukat egy bizonyos korig, szoktak végső elkeseredésükben még egy utolsó esélyt adni maguknak: "na, majd jól szülök egy gyereket, és attól már leszek valaki" ... itt csak eszköz a gyerek, nem főszereplő, mint amikor egy "pár" szeretne már "család" lenni.

Előzmény: Apajelölt (1227)
kökény80 Creative Commons License 2016.09.24 -1 0 1228

A single nők nem single férfiak...mikor esik már le? A szingliség és a szexhiány között NINCS egyenlőségjel!

Apajelölt Creative Commons License 2016.08.18 0 0 1227


Egész életre szóló tartós kapcsolat - közös gyerek
Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség spermadonor igénybevételére.
Én  NEM  spermadonor szeretnék lenni,  hanem a gyerek számára biztonságot, szeretetet és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.
Természetesen kölcsönös szimpátia esetén a későbbiekben együttélés lehetséges.
Egészséges, fiatal / 40 év körüli/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó, nőtlen férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok.
A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.
Írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget a

pamancsoska@freemail.hu 

emailcímemre.
Szeretettel üdvözöllek
Dani

Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1226

te nem feminista vagy hanem látens buzeráns akik miatt tart ott a párkapcsolati piac ahol tart, a nők játszák az agyukat közben majd összeszarják magukat a magánytól miközben ott a rengeteg pali aki meg sem meri már őket szólítani.

Előzmény: Daphne1 (1170)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1225

gáz....

Előzmény: kielegito (1223)
Inler Life Creative Commons License 2014.05.22 0 0 1224

Ismerkedésre is jó ez a kártya!! Tapasztalatból...

 

Mi lenne ha létezne egy ilyen kártya?... Szerinted?

Képzeld el, mi lenne, ha létezne egy olyan kártya, amely forradalmasítaná a vásárlásainkat?! Ami több tízezer üzletben jelent neked kedvezményt… Az év minden napján, nyitvatartási időben...  Képzeld el, hogy egy ilyen kártya mennyi pénzt spórolna meg[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

kielegito Creative Commons License 2012.09.28 0 0 1223
baal Creative Commons License 2012.07.31 0 0 1221

ezt kifejtenéd részletesebben?

Előzmény: Törölt nick (1220)
Picardia Creative Commons License 2012.07.21 0 0 1219

Miért képzelik a pasik, hogy a singli nőknek csak arra a bizonyos alkatrészre van szükségük???:-/

 

zsoltpécs Creative Commons License 2012.06.04 0 0 1218

Hello Hölgyeim!

Segíthetnék valakinek kellemesebbé tenni napjait?

Pécsi vagyok,ha keres valaki kalandot,keressen bátran!

baranyapcs@freemail.hu

otthonülő Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1217

Olvastad a topic nevét?!?

Előzmény: valerianna (1216)
baal Creative Commons License 2012.05.25 0 0 1215

most már tényleg elég a reklámból

ki a fenét érdekel a szottyatag oldalad?

felháboritó, hogy 18 hozzászólás 18 topicban a reklámod.

 

Előzmény: Törölt nick (1214)
baal Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1213

:-)

gratula

én is fogynék vagy 10-et....

de ha beteg vagyok ,akkor is hizok..a fene bele....

még jó, hogy a nők szeretik a mackós de izmos pasikat:-)

Előzmény: Törölt nick (1212)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1212

fogytam egy kilót... tiszta haszon az egész!

 

Előzmény: baal (1211)
baal Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1211

és ha jobban érzed magad, könnyebben is ismerkedsz:-)

úgyhogy bármit hoz a jövő nagyobb sanszod van a párkapcsolatra

Előzmény: Törölt nick (1210)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1210

baal, igen, jól mondod :) én is jobban érzem magam sokkal, mint egy hónapja. nagyon sokkal!

 

Előzmény: baal (1209)
baal Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1209

:-)

látod, a siker titka,. hogy emberek közé kell menni:-)

 

Előzmény: Törölt nick (1207)
baal Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1208

ez majdnem hihető is lenne(márha hinnék benne) ha az a pár hozzászólásod nem arról szólna különböző topicocban, hogy beteg voltál, nem volt pénzed, itt épp párkapcsolati problémáid voltak, de az a remek jós segitett.

úgyhogy mars innen a reklámjaiddal!!!!

Előzmény: vivcsó - reklámszerződés? (1206)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1207

na, most már egy ideje lejárok. mivel lett párom, nem lenne szabad nézegetnem a többi pasit, de nem vagyok vak. van a konditeremben egy két jó arc :) és mind barátságos. de inkább nem megyek 11kor mert akkor jár be a zsánerem, bár az én pasim sokkal erösebb, de megnézni megnéztem. úgyhogy máskor fogok járni, nem akarok alapot adni a féltékenységhez. egy lánnyal össze is barátkoztam, már másodjára beszélgettünk :) már nem vagyok magányos.

a tanács pedig: buszozni kell! Ott ismertem meg a párom, a tömött buszon a városból a falumba. meg utána a közösségi oldalon irtunk a másiknak. elöször megijedtem, mert testépitö nökröl tett ki képeket... de aztán kiderült, már a buszon is gyönyörünek tartott (nagykabátban, télen) és hát most is annak tart, ahogy vagyok. de azért eljárok edzeni, tennem is kell valamit. szerinte a testépitök nem szeretik ha ugyanolyan a barátnöjük, én abban vagyok jó, hogy közgazdász vagyok, nem a gyúrásban, és ezt mondta is. ez a történetem :)

 

Előzmény: zümyke (1205)
zümyke Creative Commons License 2012.05.15 0 1 1205

:)hasonló a szitu. Már ami azokat a bizonyos köröket illeti. Van ugyan még itthon ismerős, akivel anno suliban, gimiben egy társasághoz tartoztunk, de Én 18 évesen elmentem egyetemre és azóta szinte nem is voltam olyan sokat itthon. Szóval itt is kialakultak a klikkek, sőt meg sem ismernek. Mindegy, végül is az egyedül töltött időmet nem rájuk fogom áldozni amúgy sem. Viszont itt is gyorsan terjednek a hírek. Egy 8000 fős "kis" városban élek. De már mindenki tudja,hogy jelenleg egyedül vagyok, pedig elég zárkózott életet élek most Én is, a szüleim nem nyilatkoznak senkinek, szóval exem családjától tudhatják esetleg.:) Aztán nem sokkal később valaki névtelen meghívót küldött nekem egy társkereső oldalra, az 1000 éves mailcímemre, amit már nem nagyon használok.:) A lényeg az volt, hogy regisztráljak, mert megismerkedne/randizna velem. Ennek már 3 hete, de nem regisztráltam, mert nem hiszek a netes társkeresésben.(és még nem tartok ott pasizzak, flörtöljek vagy bármi, mert egyszerűen nem megy.Még nem.) Meg olyan műanyag az egész netes társkeresés, a többség kamu dolgokat ír magáról.Jobb szeretem a valós élet véletlen szituit (mint pl. a te buszon való megismerkedésedet barátoddal), mint hogy azt irogassam állandóan, hogy milyen magas vagyok, hány kiló, szem szín, haj, hobbi stb.

 

A kis falvak pikantériája, hogy mindenkiről tudnak mindent,rólad is, még akkor is ha nem élsz ott, de ha egyszer hazamész meglepődsz, hogy milyen kép alakul ki rólad. Mondjuk Én is "kellemesen csalódtam", már ami a pletyit illeti rólam, de azért néha jókat derülök. :)

 

Minden esetre örülök, hogy nálad már alakulnak a dolgok.Szerintem senki sem marad örökre egyedül, bárhol is élj. Előbb-utóbb mindenkihez odatalál a párja:) Van aki már fiatalon ezt megtapasztalhatja és van aki kicsit később.:)

 

Hát a barátnőd is megértem, 3 gyerkőccel biztos nem könnyű.

 

Várom már, hogy előbújjon a nap, mert akkor végre kimozdulhatok. Már megint esik az eső felénk:(

Előzmény: Törölt nick (1204)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.15 0 0 1204

zümike, én egy faluban élek. Gondolhatod... próbálok nem adni az embereknek alapot a pletykákhoz. elég zárkózott életet élek, aminek középpontjában a szüleim és a nagyszüleim állnak. Heti 2x járok konditerembe, most van egy hónapja. Ott sem beszélgetek, hanem gyúrok :) de legalább emberek között vagyok. Ott nálunk nem lehet ismerkedni. Vannak körök itt a faluban, amiben emberek mozognak és abba nagyon nehéz bekerülni. Igazság szerint most van barátom, komolyodik a dolog. De mi is a buszon ismerkedtünk meg utána pedig hónapokig nem történt semmi. Aztán egyszer elkezdtünk a neten 4 hónappal késöbb! beszélgetni, randiztunk és most együtt vagyunk. De szerintem az életvitelemmel ez egy csoda, annyira zákózott vagyok. Van egy barátnöm, akinek 3 gyerek van és elvált, idösebb is nálam, na vele szoktam összejönni és havonta egyszer elnézünk valahova. Ö nagyon rosszul viseli a magányt, rosszabbul sokkal, mint én. Én már beletörödtem, hogy egyedül leszek, aztán mégse igy lett. Szóval kitartok a mozgás mellett! köszönöm hogy irtál, irj még ha van kedved. ja igen, még valami: a pletyka rólam a faluban az, hogy jó nö vagyok, a barátom mondta, hogy mikor emlitette kivel jár, ez volt a reakció. Én nem tudom az emberek ezeket honnan veszik, de ha nem folyok be a társasági életbe is megvan a véleményük :)

 

Előzmény: zümyke (1203)
zümyke Creative Commons License 2012.05.14 0 0 1203

Én (30 éves nő)csak néhány hónapja vagyok egyedülálló, és átmenetileg hazaköltöztem, mert nincs munkám sem. Pontosabban most már fel vagyok véve (áprilisban volt az interjú), de csak 2-3 hónapon belüli kezdést ígértek. Viszont kb 4 hónapja nem mozdultam ki  sehova. Itt nincs szórakozóhely, mert az összes bezárt. A lepukkant kocsmák nem vonzanak. A barátaim Pesten vannak, ami 170 km-es távolságot jelent. Még nem vagyok túl a korábbi kapcsolatomon, és még a baráti társaságom is messze van. Kedvem sincs kimozdulni, bár muszáj lesz, mert most már fizikailag sem érzem jól magam ilyen hosszú bezártság után.Kisvárosban lakom, ahol szintén mindenki ismer mindenkit. Minden elismerésem, hogy konditerembe kezdtél járni. Nálunk is van kondi terem, csak sajna mindegyik embert ismerem, és "hát nyaktól felfelé komoly gondok vannak":) Fogynom már nem kell, mert exem gondoskodott arról, hogy átlagos alkatom megszabaduljon jó néhány kilótól.Híznom kéne a környezetm szerint:)

 

Szóval eldöntöttem, ha most megjön a jó idő, kimozdulok a közeli erdőbe túrázni.Legyalogolok pár km-t.Talán egy kis napsütés és a természet jót fog tenni.

 

Kitartás az edzéshez.:)

 

Szép napot

Előzmény: Törölt nick (1201)
baal Creative Commons License 2012.04.26 0 0 1202

pedig az evezés egészséges, és jó levegőn vagy, deltás pasik közt.-)

Előzmény: Törölt nick (1201)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1201

el is mentem tegnap a konditerembe, kett voltak rajtam kivül. Barátságosak voltak... még segitettek is a gépekkel. ma jó kis izomlázam van. tehát a kettö vegyitva: fogyás és pasik!

de evezni, azt nem fogok. :)

 

Előzmény: baal (1199)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1200

szerintem nyugodtan kerüld ki a kérdést, ha erröl nem akarsz beszélni. hagyd, hogy magával ragadjanak az események. egyszerüen ne beszélj róla, ha aggódsz ezen.

 

Előzmény: galed2233 (1197)
baal Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1199

a plaza nem jó hely ismerkedni

vagy siet a pasi, mert sok a dolga, vagy lófráló léhűtő-és a lét, mint tudjuk, nem hűteni, hanem keresni kell:-)

a konditerem remek

jön a jó idő, menj pl. evezni

kajak-kenu kölcsönző.....könnyen ismerkedhet az ember, főleg ha kezdő, és egy természetet, sportot kedvelő pasi nem is olyan rossz

nem mellesleg jó alakot csinál az evezés:-)

Előzmény: Törölt nick (1196)
baal Creative Commons License 2012.04.24 0 0 1198

szia!

nekem volt egy nagyon bölcs nagyapám.

mindig azt mondta, ha nem tudsz valamit, kérdezz.

a kérdésen már túl vagy és ez jó:-)

hidd el, ez a null tapasztalat csak téged zavar.

esetleg elgondolkodtál az őszinteségen?

a legegyszerűbb módja a megoldásnak.

esetleg egy kis kegyes hazugságba csomagolhatod:

eddig nem volt senkim ,mert vártam arra a "valakire" és úgy érzem te vagy az.

na ettől a srác nő 10 centit örömében, és neked sem kell megjátszani a szex ördögét az ágyban-ami amugy sem menne

 

 

az pedig hogy ki mit szól....

azért már nehogy az is baj legyen, ha nem feküdtél le mindenkivel, ha egyszer az a társadalmi norma, hogy a lelkes szexelő csajokat szokták megszólni.

vedd magad egy pozitiv példának, és ne görcöslj, hisz ez csak szerelem és szex, semmi más.-D

 

 

 

Előzmény: galed2233 (1197)
galed2233 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 1197

sziasztok!

véleményt/segítséget/tanácsot szeretnék kérni.. közel a 30hoz, null párkapcsolattal, null tapasztalattal a hátam mögött(erősen vallásos neveltetésnek köszönhetően zárkózott alkat vagyok, s önbizalom terén is lenne mit változtatni..).. most úgy néz ki, hogy lehetne vmi egy nálam sokkal fiatalabb sráccal.. de félek, hogy mit reagálna ha megtudná, hogy még nem volt senkim.. félek, hogy minden ismerőse/barátja megtudná.. kezdem inkább feladni a dolgot, és hinni, hogy jobb neki, ha nem kezd velem.. de nagyon tetszik az illető.. :/ nem tudom, hogyan győzhetném le a félelmeim/gátlásaim.. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!