Keresés

Részletes keresés

61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 303
Néztem a 18-iai fotótokat. Hát, időjárással nem nagyon volt szerencsétek. Jó ködös volt.

Baglyosak tök jók. Tán kettő kivételével, ahol az ágak nagyon takarnak. Legjobban nekem a repülő sasok tetszenek. Mondjuk ahol épp landol.
Előzmény: Törölt nick (296)
n80qd Creative Commons License 2010.02.20 0 0 302
Inkább sasos képeket... Ha lehetne...
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 301
Kedves Aquila heliacA!
288-as hsz elég lesz? Esetleg olvass vissza. Tagolatlan, egybefüggő, "kibogozhatatlan" írások. Nem csesztetnélek, de már másnak is feltűnt. Szép ez a magyar nyelv, miért nem próbálod(juk) meg használni is?
Én is hibázom, ki nem? A lényeg nem az. A te írásaid, főképpen a hosszabbak katasztrofálisak.
A természetfotózás topikban is bejegyzek egyet neked.....
Előzmény: Törölt nick (300)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 299
Pontosan.
Előzmény: 61antana (294)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 298
Nem unatkozom és nem vagyok irigy. Ezt azért szögezzük le.
Előzmény: Sanon40D (292)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.20 0 0 297
Mert nem megy.
A képeiddel nincs bajom, mondta is valaki "abba nem tud belekötni"! Nem is akarok. Nem azért mert nem lehet:)
Azért az nem lenne baj, ha értelmes magyar nyelven tudnál írni. Eléggé pörög ez a topik így is, de kiábrándítóak a szövegek!

Egyébként ne vedd kötözködésnek:)
Előzmény: Törölt nick (291)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 295
Nem véletlenül kaptál "nap képe" címet az arénán.
Előzmény: Törölt nick (286)
61antana Creative Commons License 2010.02.20 0 0 294
Mert könyvben akarja kinyomtatni, amit itt írsz és kevesebbet kéne fizetnie a korrektúráért. :))))
Előzmény: Törölt nick (291)
Sanon40D Creative Commons License 2010.02.19 0 0 292
Hagyd, a képeidbe nem tud belekötni, mert a hoz nem ért.....unatkozik, vagy irigy.
Előzmény: Törölt nick (291)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.19 0 0 290
A helyes írással is próbálkozhatnál néha.
Előzmény: Törölt nick (289)
joszman Creative Commons License 2010.02.19 0 0 287
Na csak összejött,gratula!
Mennyi pld volt?
Előzmény: Törölt nick (286)
canon_s3 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 285
Jók az emlékek. (Pici csúsztatás lehet ott.:) Külön engedély kell illet. tvéd. hatóságtól. Nemcsak belépésre, de területen való munkára is. Papíron.:)

Előzmény: c_pont_hu (284)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.18 0 0 284
Mi mindenre vonatkozik a te gyűrűző engedélyed!?
Emlékeim szerint nem jelent automatikus belépési és működési engedélyt akárhovába és akármire.
Előzmény: 2RAW Rudi (282)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 283

Ejjj de durva kép!

 

 

Előzmény: gormen (276)
2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.18 0 0 282

Időnként előfordul, hogy pici számozott alumíniumkarikákat szerelek a lábukra. Nemcsak sasokra, hanem más ragadozómadarakra is.

 

Vagyis az engedély hivatalból jár :-P. Akinek van kedve és bátorsága, kipróbálhatja a dolgot a Hortobágyon kívül Fenékpusztán és Kardoskúton is!

 

 

Előzmény: NJani (279)
2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.18 0 0 281
Köszönöm a kioktatást.
Előzmény: Törölt nick (274)
pabarz Creative Commons License 2010.02.18 0 0 280

Sziasztok sasfotósok!

 

Örömmel tudatom, hogy megjelent a leshelyeinknek a magyar közönség számára is kialakított kínálata: sasles, erde és kerti madárfotós les. Ezekből jelen esetben talán a sasles a legérdekesebb igy hát nézzetek rá az oldalunkra!(www.hungarobirds.com)

 (sajnos már most megjegyzem, hogy a mostani szezonra már nem tudunk biztosítani szabad időpontot, hacsak valaki vissza nem mondja)

Az idei télen minimum 8 rétisas, 2 parlagi sas és egy szirti sas látogatta rendszeresen a "madáretetőnket", ezen kivül a szokásos fajok (kivétel sirályok) és néhány túzok :D

NJani Creative Commons License 2010.02.17 0 0 279
Na azt hogy szerezted? Dobj egy mailt mert érdekelne.
Előzmény: 2RAW Rudi (272)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.17 0 0 278
Mert az így működik!? :)))
Előzmény: 2RAW Rudi (272)
gormen Creative Commons License 2010.02.17 0 0 276

 

gormen Creative Commons License 2010.02.17 0 0 275

Sajnos és melózom holnap, remek lehetőség lenne ez a sasfotózás, meg a felszerelés kipróbálása is ilyen pazar helyzetben, irigylem, aki becsatlakozik Hozzátok!

 

Feltétlen mutassatok majd képet a termésből, de gondolom ezt mondani sem kell!

 

Szép fényeket és sok szerencsét kívánok Nektek!

 

Mellékelek egy képet... valószínű sokan ismeritek már... elképesztő pillanat...

 

 

n80qd Creative Commons License 2010.02.17 0 0 273
És biztosan találsz sast is? Aki megvár, vagy odajön hozzád?
Előzmény: 2RAW Rudi (272)
2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.17 0 0 272

Jó ez a sasfotózás, csak ehhez miért kell ekkora szervezés?

 

Kezemben a HNPI engedélye, viszem a saját lessátramat és kész.

Előzmény: Törölt nick (271)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 270
Jó rég nem jártam itt,de nagyon kellemes meglepetés,hogy egy ilyen lehetőséget felajánlasz!Mármint,hogy felszerelést biztosítasz akinek nincs.Én szívesen mennék,csak sajnos külföldön vagyok még egy jó hónapig.:(
Előzmény: Törölt nick (267)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.16 0 0 268
ha jol erzem itt eppen alakuloban van a sakertours vagy Imre Tamasek konkurenciaja...
Előzmény: Törölt nick (267)
n80qd Creative Commons License 2010.02.13 0 0 264
Előzmény: n80qd (262)
n80qd Creative Commons License 2010.02.12 0 0 262
n80qd Creative Commons License 2010.02.12 0 0 261
Készen állok! Készen állok! :D :D :D
Előzmény: Törölt nick (260)
theraphosa Creative Commons License 2010.02.11 0 0 258
Hd nincs sajna, a legjobb az xp.
Előzmény: Törölt nick (257)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.11 0 0 256
aaa, nem lett meg.

rokak jarnak, a labnyomok alapjan. mondjuk fotozni csak eccer voltam, mert ponchoban nem ugyanaz a minusz sok allo nap... etetek csak nehany naponta.
Előzmény: n80qd (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!