Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.18 0 0 284
Mi mindenre vonatkozik a te gyűrűző engedélyed!?
Emlékeim szerint nem jelent automatikus belépési és működési engedélyt akárhovába és akármire.
Előzmény: 2RAW Rudi (282)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 283

Ejjj de durva kép!

 

 

Előzmény: gormen (276)
2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.18 0 0 282

Időnként előfordul, hogy pici számozott alumíniumkarikákat szerelek a lábukra. Nemcsak sasokra, hanem más ragadozómadarakra is.

 

Vagyis az engedély hivatalból jár :-P. Akinek van kedve és bátorsága, kipróbálhatja a dolgot a Hortobágyon kívül Fenékpusztán és Kardoskúton is!

 

 

Előzmény: NJani (279)
2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.18 0 0 281
Köszönöm a kioktatást.
Előzmény: Törölt nick (274)
pabarz Creative Commons License 2010.02.18 0 0 280

Sziasztok sasfotósok!

 

Örömmel tudatom, hogy megjelent a leshelyeinknek a magyar közönség számára is kialakított kínálata: sasles, erde és kerti madárfotós les. Ezekből jelen esetben talán a sasles a legérdekesebb igy hát nézzetek rá az oldalunkra!(www.hungarobirds.com)

 (sajnos már most megjegyzem, hogy a mostani szezonra már nem tudunk biztosítani szabad időpontot, hacsak valaki vissza nem mondja)

Az idei télen minimum 8 rétisas, 2 parlagi sas és egy szirti sas látogatta rendszeresen a "madáretetőnket", ezen kivül a szokásos fajok (kivétel sirályok) és néhány túzok :D

NJani Creative Commons License 2010.02.17 0 0 279
Na azt hogy szerezted? Dobj egy mailt mert érdekelne.
Előzmény: 2RAW Rudi (272)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.17 0 0 278
Mert az így működik!? :)))
Előzmény: 2RAW Rudi (272)
gormen Creative Commons License 2010.02.17 0 0 276

 

gormen Creative Commons License 2010.02.17 0 0 275

Sajnos és melózom holnap, remek lehetőség lenne ez a sasfotózás, meg a felszerelés kipróbálása is ilyen pazar helyzetben, irigylem, aki becsatlakozik Hozzátok!

 

Feltétlen mutassatok majd képet a termésből, de gondolom ezt mondani sem kell!

 

Szép fényeket és sok szerencsét kívánok Nektek!

 

Mellékelek egy képet... valószínű sokan ismeritek már... elképesztő pillanat...

 

 

n80qd Creative Commons License 2010.02.17 0 0 273
És biztosan találsz sast is? Aki megvár, vagy odajön hozzád?
Előzmény: 2RAW Rudi (272)
2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.17 0 0 272

Jó ez a sasfotózás, csak ehhez miért kell ekkora szervezés?

 

Kezemben a HNPI engedélye, viszem a saját lessátramat és kész.

Előzmény: Törölt nick (271)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 270
Jó rég nem jártam itt,de nagyon kellemes meglepetés,hogy egy ilyen lehetőséget felajánlasz!Mármint,hogy felszerelést biztosítasz akinek nincs.Én szívesen mennék,csak sajnos külföldön vagyok még egy jó hónapig.:(
Előzmény: Törölt nick (267)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.16 0 0 268
ha jol erzem itt eppen alakuloban van a sakertours vagy Imre Tamasek konkurenciaja...
Előzmény: Törölt nick (267)
n80qd Creative Commons License 2010.02.13 0 0 264
Előzmény: n80qd (262)
n80qd Creative Commons License 2010.02.12 0 0 262
n80qd Creative Commons License 2010.02.12 0 0 261
Készen állok! Készen állok! :D :D :D
Előzmény: Törölt nick (260)
theraphosa Creative Commons License 2010.02.11 0 0 258
Hd nincs sajna, a legjobb az xp.
Előzmény: Törölt nick (257)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.11 0 0 256
aaa, nem lett meg.

rokak jarnak, a labnyomok alapjan. mondjuk fotozni csak eccer voltam, mert ponchoban nem ugyanaz a minusz sok allo nap... etetek csak nehany naponta.
Előzmény: n80qd (254)
theraphosa Creative Commons License 2010.02.11 0 0 255
Dvd-re nem jó?
Előzmény: Törölt nick (243)
n80qd Creative Commons License 2010.02.11 0 0 254

Ahh.. csak nem küld a wordpress számlát a "nagy" forgalom miatt :D:D:D

Leseddel mi lett? Megtalálták? Rókák mennyire járnak arra?

(Úgy szeretnék egy jó rókás képet :D)

Előzmény: moTmeN (253)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.11 0 0 253
igy jar az, aki az index blogjain reklamozza az oldalat. fizetheti majd a villanyszamlat a sok vinyo-kerregtetes, meg adatforgalom miatt... :)
Előzmény: n80qd (252)
n80qd Creative Commons License 2010.02.11 0 0 252
Sasok az "etetőn" :D
Tegnap látogatottségi rekordot döntött a blogom!!! 1178 látogató volt!!! :D:D:D
n80qd Creative Commons License 2010.02.10 0 0 250
n80qd Creative Commons License 2010.02.10 0 0 249
Közben veszem is... :D Csak hogy jut el hozzád?
Előzmény: Törölt nick (248)
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 247
Persze... sajna nem lesz HD, mert nincs hd előfizum.. csak 480p, ahogy a youtube hivja...Itt a legutóbbi tv-s rögzitésem...
Előzmény: Törölt nick (246)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.09 0 0 245
Ja ezt lattam vagy ket hete még otthon. Valoban nagyon jo film. Iszonyat kepek benne...

Előzmény: Törölt nick (243)
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 244
Holnap reggel mepróbálom... :D
Előzmény: Törölt nick (243)
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 240
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 239
Sehol senki??? Egy sas sem?
n80qd Creative Commons License 2010.02.08 0 0 238

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!