a topikot azert hozom létre hogy az orszag számos helyén található sasfotozas irant érdeklődő emberei össze tudják koordinalni sasfotozasi szándékaikat , és egyutt szervezetten lényegesen kedvezőbb áron tehesség meg a sasok fotózását.
http://hortobagymadarfoto.wordpress.com/
Sajnos és melózom holnap, remek lehetőség lenne ez a sasfotózás, meg a felszerelés kipróbálása is ilyen pazar helyzetben, irigylem, aki becsatlakozik Hozzátok!
Feltétlen mutassatok majd képet a termésből, de gondolom ezt mondani sem kell!
Szép fényeket és sok szerencsét kívánok Nektek!
Mellékelek egy képet... valószínű sokan ismeritek már... elképesztő pillanat...
Jó rég nem jártam itt,de nagyon kellemes meglepetés,hogy egy ilyen lehetőséget felajánlasz!Mármint,hogy felszerelést biztosítasz akinek nincs.Én szívesen mennék,csak sajnos külföldön vagyok még egy jó hónapig.:(