Keresés

Részletes keresés

2RAW Rudi Creative Commons License 2010.02.17 0 0 272

Jó ez a sasfotózás, csak ehhez miért kell ekkora szervezés?

 

Kezemben a HNPI engedélye, viszem a saját lessátramat és kész.

Előzmény: Törölt nick (271)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 270
Jó rég nem jártam itt,de nagyon kellemes meglepetés,hogy egy ilyen lehetőséget felajánlasz!Mármint,hogy felszerelést biztosítasz akinek nincs.Én szívesen mennék,csak sajnos külföldön vagyok még egy jó hónapig.:(
Előzmény: Törölt nick (267)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.16 0 0 268
ha jol erzem itt eppen alakuloban van a sakertours vagy Imre Tamasek konkurenciaja...
Előzmény: Törölt nick (267)
n80qd Creative Commons License 2010.02.13 0 0 264
Előzmény: n80qd (262)
n80qd Creative Commons License 2010.02.12 0 0 262
n80qd Creative Commons License 2010.02.12 0 0 261
Készen állok! Készen állok! :D :D :D
Előzmény: Törölt nick (260)
theraphosa Creative Commons License 2010.02.11 0 0 258
Hd nincs sajna, a legjobb az xp.
Előzmény: Törölt nick (257)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.11 0 0 256
aaa, nem lett meg.

rokak jarnak, a labnyomok alapjan. mondjuk fotozni csak eccer voltam, mert ponchoban nem ugyanaz a minusz sok allo nap... etetek csak nehany naponta.
Előzmény: n80qd (254)
theraphosa Creative Commons License 2010.02.11 0 0 255
Dvd-re nem jó?
Előzmény: Törölt nick (243)
n80qd Creative Commons License 2010.02.11 0 0 254

Ahh.. csak nem küld a wordpress számlát a "nagy" forgalom miatt :D:D:D

Leseddel mi lett? Megtalálták? Rókák mennyire járnak arra?

(Úgy szeretnék egy jó rókás képet :D)

Előzmény: moTmeN (253)
moTmeN Creative Commons License 2010.02.11 0 0 253
igy jar az, aki az index blogjain reklamozza az oldalat. fizetheti majd a villanyszamlat a sok vinyo-kerregtetes, meg adatforgalom miatt... :)
Előzmény: n80qd (252)
n80qd Creative Commons License 2010.02.11 0 0 252
Sasok az "etetőn" :D
Tegnap látogatottségi rekordot döntött a blogom!!! 1178 látogató volt!!! :D:D:D
n80qd Creative Commons License 2010.02.10 0 0 250
n80qd Creative Commons License 2010.02.10 0 0 249
Közben veszem is... :D Csak hogy jut el hozzád?
Előzmény: Törölt nick (248)
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 247
Persze... sajna nem lesz HD, mert nincs hd előfizum.. csak 480p, ahogy a youtube hivja...Itt a legutóbbi tv-s rögzitésem...
Előzmény: Törölt nick (246)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.09 0 0 245
Ja ezt lattam vagy ket hete még otthon. Valoban nagyon jo film. Iszonyat kepek benne...

Előzmény: Törölt nick (243)
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 244
Holnap reggel mepróbálom... :D
Előzmény: Törölt nick (243)
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 240
n80qd Creative Commons License 2010.02.09 0 0 239
Sehol senki??? Egy sas sem?
n80qd Creative Commons License 2010.02.08 0 0 238
n80qd Creative Commons License 2010.02.07 0 0 235
Kérd meg tartson Neked egy hosszabb oktatást... Mármint LR3-ból...
Előzmény: Törölt nick (234)
n80qd Creative Commons License 2010.02.07 0 0 233
Lesz még 1-2 darab... :D
Előzmény: Törölt nick (232)
n80qd Creative Commons License 2010.02.07 0 0 231
Akkor ahogy igértem... Pár sasos kép... Majd lesz még...
joszman Creative Commons License 2010.02.07 0 0 230
Erről a képről nem. :-)
Előzmény: Khop (229)
Khop Creative Commons License 2010.02.07 0 0 229
Tíz év alatt nem lehetett meghatározni pontosan? :)
Előzmény: joszman (228)
joszman Creative Commons License 2010.02.07 0 0 228
Nagy valószínűséggel fekete sas.
Előzmény: Khop (227)
Khop Creative Commons License 2010.02.07 0 0 227
De akkor végülis mi ez a telelős PRO madár?
Előzmény: joszman (222)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.07 0 0 226
Nyugodtan.
Előzmény: joszman (225)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 225
Cirlus ügyben majd zavarnálak.
Előzmény: c_pont_hu (223)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.06 0 0 223
Hidd el neki nyugodtan, az.
Előzmény: Törölt nick (212)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!