Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010.02.08 0 0 238
n80qd Creative Commons License 2010.02.07 0 0 235
Kérd meg tartson Neked egy hosszabb oktatást... Mármint LR3-ból...
Előzmény: Törölt nick (234)
n80qd Creative Commons License 2010.02.07 0 0 233
Lesz még 1-2 darab... :D
Előzmény: Törölt nick (232)
n80qd Creative Commons License 2010.02.07 0 0 231
Akkor ahogy igértem... Pár sasos kép... Majd lesz még...
joszman Creative Commons License 2010.02.07 0 0 230
Erről a képről nem. :-)
Előzmény: Khop (229)
Khop Creative Commons License 2010.02.07 0 0 229
Tíz év alatt nem lehetett meghatározni pontosan? :)
Előzmény: joszman (228)
joszman Creative Commons License 2010.02.07 0 0 228
Nagy valószínűséggel fekete sas.
Előzmény: Khop (227)
Khop Creative Commons License 2010.02.07 0 0 227
De akkor végülis mi ez a telelős PRO madár?
Előzmény: joszman (222)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.07 0 0 226
Nyugodtan.
Előzmény: joszman (225)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 225
Cirlus ügyben majd zavarnálak.
Előzmény: c_pont_hu (223)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.02.06 0 0 223
Hidd el neki nyugodtan, az.
Előzmény: Törölt nick (212)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 222
Semmi baj!!

Előzmény: Khop (221)
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 221
Ja akkor bocs :)
Előzmény: joszman (220)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 220
Ja, ez a válasz Aquila HeliacA-nak ment amúgy.... :-)
Előzmény: Khop (219)
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 219
Áá nekem csak kevés fajjal van gyakorlatom, nem vagyok igazán profi ragadozós...

Erre ösztönösen, meg a telelés miatt szirtit mondanék, de nem fogok csodálkozni, ha nem az... De olyan vaskosnak tűnik, és ha tényleg ugyanaz a madár évek óta, akkor az öregkori egyöntetű barna tollazat is stimmelne.
Előzmény: joszman (217)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 218

Keveset jársz oda .... :-)

Előzmény: Törölt nick (216)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 217

Igen sziluett alapján inkább kisebb Aquila faj.

Ez PRO madár vazz!!!!!

10 éve odajár telelni. :-)

 

2008 decemberi kép:

 

Előzmény: Khop (214)
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 215
Nézd meg jobban :)
Főleg olyan képet érdemes, ahol profilból látszik a réti csőre a fejéhez képest.
Előzmény: Törölt nick (213)
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 214
Annak sokkal durvább lenne pl. a csőre, meg úgy általában az egész madár, még így sziluettben is.
Előzmény: Törölt nick (212)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 211
Fekete sas... Hol lőtted? Elepen?
Előzmény: Törölt nick (210)
joszman Creative Commons License 2010.02.06 0 0 209
vörös vércse+karvaly
Előzmény: spiderator (198)
spiderator Creative Commons License 2010.02.06 0 0 208
Szoktam... :) De ezek mint a villám, mire megláttam őket már el is húztak...
Szinte csípőből lőttem rájuk... (azt hittem jobban el lesznek egymással de aztán egyik erre másik arra, el is tűntek...
Előzmény: Törölt nick (206)
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 207
Ezen tényleg sokkal egyformábbak, de a szárnyvégek mintázata mintha más lenne kicsit a két madáron mind a két képen és az elsőn az a hosszú farok is fura. Meg a felső madáron látni vélek valamit, ami nekem világos szemsávnak tűnik.

Kíváncsi lennék igazán hozzáértők véleményére, át kéne vinni ezeket a Taxon-topikba (is).
Előzmény: spiderator (205)
spiderator Creative Commons License 2010.02.06 0 0 205
Hát szerintem egy fajták... :) Ez talán egy jobb kép róluk... Kergették egymást, játékból... kerecsen
Előzmény: Khop (203)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 204
Tegnap nem kellett dolgoznom,gondoltam kimegyek fotózni.Kint voltam egész napnyugtáig.Egy azaz egy verebet se láttam.Máskor meg minden harmadik fán ül valami ragadozó madár.Viszont szép volt a havas táj!Megérte így is!
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 203
Lehet, hogy becsap a tudatom, de a fölsőbe én valami héjafélét (héja vagy tojó karvaly) is bele tudok látni, az alsó valóban elég kerecsenes.
Előzmény: spiderator (198)
n80qd Creative Commons License 2010.02.06 0 0 202
Ok! Akkor már csak irogatni kell... Hogy legyen tartalom, meg képek... Ilyesmi...
A mai sas helyet, hogy legyen egy kis változatosság: meggyvágó.
Előzmény: Törölt nick (201)
spiderator Creative Commons License 2010.02.05 0 0 198
Bénázok a képpel... :)kerecsen
Előzmény: spiderator (197)
spiderator Creative Commons License 2010.02.05 0 0 197
Off.
Valakinek van tippje ezek mik lehetnek?
Talán kerecsen?
Előzmény: spiderator (196)
spiderator Creative Commons License 2010.02.05 0 0 196
Ezeket nem hagyhatom szó nélkül...
Nagyon jók! :) Gratula!
Előzmény: Törölt nick (192)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!