Keresés

Részletes keresés

Cow77 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 121
Sziasztok!nagyon örülök ennek az új topicnak,mivel nagyon bele vagyok mostanában habarodva a ragadozómadarakba.Majd rakok fel egy két sasról készült fotót,bár nem Hortobágyon készült hanem Erdélyben.Annak ellenére hogy pesti vagyok,Erdélybe költöztem és ha valaki ilyen szép madarakat akar fotózni akkor szivessen látom itt kint.Nállunk a solymok berepülnek a kertbe is és elviszik a háziállatokat is.A malacot nem!!! :)
renegade Creative Commons License 2010.02.03 0 0 120
Tudom, a belinkelt honlapon ott volt a 33.000-es ár. Osztani meg még tudok... :-)
Előzmény: n80qd (119)
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 119
És akkor hárman menjetek, mert akkor harmadolodik az ár... Igy lesz 11e Ft...
Előzmény: renegade (118)
renegade Creative Commons License 2010.02.03 0 0 118
jelenleg 11e ft bol meguszható egy nap jó szervezéssel.

Plusz útiköltség. Hm. Asszem tudom már, mit fogok kérni születésnapomra.
Előzmény: Törölt nick (117)
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 116
De volt olyan napom, hogy szinte egész nap bent voltak a sasok 6-7 darab egyszerre...
Előzmény: n80qd (115)
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 115
Igen... még jó, hogy legalább volt 2-3 ölyv...
Előzmény: Törölt nick (113)
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 114
Előzmény: renegade (110)
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 112
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 111
Hmm, hmm... Igen, jó lenne... Én három alkalomból kétszer láttam sast... Az jónak mondható?
Előzmény: NGabor (109)
renegade Creative Commons License 2010.02.03 0 0 110
persze, csak ennyi pénzért már elvárható kellék lenne a sas

Mennyi az az "ennyi pénz", és mit adnak érte?
Előzmény: NGabor (109)
NGabor Creative Commons License 2010.02.03 0 0 109
persze, csak ennyi pénzért már elvárható kellék lenne a sas
Előzmény: Törölt nick (108)
NGabor Creative Commons License 2010.02.03 0 0 107
igen, ez az. mi is ott.
Előzmény: Törölt nick (106)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 104
engem, hétfő hajnalban 00:20-kor feleslegesen ébresztett a cimbi, amiért elküldtem a F@ba, mert "elvi" 3-4 óra alvás után, 01:20-kor indultunk pestről.  260 kilcsi vezettem le friss havazásban oda, miután meg is érkeztünk a hz elé, majd kimentünk a lesre. Akkor -8-10 fok volt kint. Tehát,  amúgy semmi nem volt gáz, sem megeröltető és  szokatlan,  dehát sas nem volt... 3db busát tettünk ki.
Előzmény: Törölt nick (103)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 101
furcsa vagy sem, nektek legalább volt sas! A többi már rajtatok és a cuccon múlt :)
Előzmény: Törölt nick (100)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 99

többször megfordult a fejembe a cropps váz, de egyenlőre elég a fframe is a három konverterrel, mert így is 800miliig jó vagyok. Második vázként most inkább analógra nyomom.

Neked szrencséd volt múlt héten...de számolj arra is, hogy termfotózás nem csak siker, ilyen is van.

Előzmény: Törölt nick (98)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 97
egy cimbimmel és ott ahol te is, 2-es
Előzmény: Törölt nick (96)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 95
pedig tegnap,  nekünk sem volt egy darab sas sem...de szerintem tudom miért.
Előzmény: Törölt nick (20)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 94
Oké ,imádom a Hortobágyot a madártömeg miatt
Előzmény: Törölt nick (92)
Voyager2007 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 93
A csónakból jobb a kilátás.
Egyébként meg... van élet a pályázatokon túl is :)
Előzmény: Ca-non (86)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 91
Ha van fűtés akkor megyek!
Előzmény: n80qd (87)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 88
Lehet Magyarországhoz csatolták, vagy fogják ? :D :D :D
Előzmény: Ca-non (86)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 87
Fütenek ám, van kovektor :D :D :D
Előzmény: mepisz (82)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 86
Csak a szemmagasság ugye...
A mostani pályázatokon az összes Magyar sas(fotó) Norvég.
Előzmény: Voyager2007 (85)
Voyager2007 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 85
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel.
Bár kétségtelenül látványosabb környezet.
Előzmény: Ca-non (78)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 84
Vagy kiver a hideg. Elvihetnétek már engem is ilyen etetésre.
Előzmény: Törölt nick (83)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 82
Fene a gusztusukat, fütenek-é ebben a kutricában ?
Előzmény: n80qd (81)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 81
Hmm.. lehet, de hogy a mirelitte halat szeretik az biztos :D
Előzmény: mepisz (80)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 80

Libavadász koromra emlékeztet, ott fagyott ki a szemem, a libák meg messzire

elkerültek, ezekszerint a sasok domesztikáltak.

Előzmény: n80qd (77)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 79
Szerintem a kedvemért nem fogják megemelni a lest :D :D :D :D Ja meg nem vagyok norvég sem :(
Előzmény: Ca-non (78)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 78
Mostanában nem ez a divat. :(
Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat.
Előzmény: n80qd (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!