Keresés

Részletes keresés

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 647

elfér itt minden!

:)

 

Előzmény: raveksut (646)
raveksut Creative Commons License 2012.12.07 0 0 646

Sasfotózás a Hortobágyon.

Vizslákkal?????

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 645

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 644

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.15 0 0 643
mepisz Creative Commons License 2012.10.15 0 0 642

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.15 0 0 641

mepisz Creative Commons License 2012.10.15 0 0 640

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.15 0 0 639
mepisz Creative Commons License 2012.10.14 0 0 638

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.14 0 0 637

mepisz Creative Commons License 2012.10.14 0 0 636

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.14 0 0 635

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 634

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 633

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 632

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 631

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 630

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.09.15 0 0 625

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.09.13 0 0 624
Előzmény: Aq.Clanga (622)
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.07.18 0 0 622

egy sötét alak:

 

 

napkelte előtt.

 

 

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.05.11 0 0 621
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.03.29 0 0 620
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.03.23 0 0 619

http://www.dropbox.com/gallery/24079943/2/apaj/apajsz%C3%A1rcsasas?h=52d12a

 

rétisas hajszol több száz szárcsát, az apaji tórendszerek egyik taván.

 

messze volt meleg volt de azert élmény volt igyis.

 

 

 

 

Aq.Clanga Creative Commons License 2011.12.22 0 0 618
mepisz Creative Commons License 2011.10.18 0 0 604

Előzmény: Thusika (603)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.10.07 0 0 578

Én az állami pénzverdébe szeretnék alanyi jogon belépni (de nem a látogatóknak fenntartott részbe), és alanyi jogon zsebretenni ezt-azt.

szélsőség Creative Commons License 2011.10.07 0 0 577

Számtalan szervezet működik a te és mindnyájunk adójából, ahová esélyed sincs belépni. Ha netán megpróbálnál ezekhez besettenkedni, akkor annak lehet nagyon rossz vége lenne. Gondolj utána, miről is beszélünk...!

Előzmény: X.Y (561)
NJani Creative Commons License 2011.10.07 0 0 576

Ezt a jogomat erősíti, az  hogy adófizető vagyok, és a nemzetiparkok, valójában az adófizetők befizretéseiből kapnak a működésükhöz, fenntartásukhoz pénzt.És még van pár gondolatom ezzel kapcsolatosan de úgy érzem ez is elég.

 

Tévedsz. Az adófizetésed nem jelenti azt, hogy jogod volna szigorúan védett területeken fotózni vagy bármi mást csinálni engedély nélkül. Az adódból a nemzeti parkok fenntartására fordított rész semmilyen előjogot nem biztosít neked, azokat nem közvetlen a te kedvedért tartják fenn, hanem önmagukért, az ott lévő állat és növényvilág létezéséért és megóvásáért, mégpedig azért mert nemzeti kincsnek minősülnek és azok fenntartásához TE is hozzájárulsz az adód bizonyos részével. Piros lámpán sem mehetsz át pusztán az adófizetés folyományaként, hiába a te adód bizonyos részéből épült az út és a kereszteződés.

Előzmény: X.Y (561)
K2DMD Creative Commons License 2011.10.05 0 0 573

Meg egy idő után jó fajok se....

Előzmény: K2DMD (572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!