Üdv!
Ezt írod:
szinte mindent mindenhol lehet fotózni. nem ez kulcs. csak ehhez bizonyos feltételek teljesülése szükségeltetik. (szakmai ismeretek, etikai alapok, esetleg engedély, esetleg vezető....adott faj, terület és szituáció kérdése)
Ezt komolyan is gondoltad?
Mert ha igen, mutas be egy olyan őrnek, aki segít tuzogot, sast, vagy akár darut fotózni grátisz, mondván mint állampolgárnak jogom van a védett területen fotózni.
Ezt a jogomat erősíti, az hogy adófizető vagyok, és a nemzetiparkok, valójában az adófizetők befizretéseiből kapnak a működésükhöz, fenntartásukhoz pénzt.És még van pár gondolatom ezzel kapcsolatosan de úgy érzem ez is elég.
Írásod többi részével egyet értek.
Üdv.