Keresés

Részletes keresés

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 630

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.09.15 0 0 625

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.09.13 0 0 624
Előzmény: Aq.Clanga (622)
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.07.18 0 0 622

egy sötét alak:

 

 

napkelte előtt.

 

 

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.05.11 0 0 621
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.03.29 0 0 620
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.03.23 0 0 619

http://www.dropbox.com/gallery/24079943/2/apaj/apajsz%C3%A1rcsasas?h=52d12a

 

rétisas hajszol több száz szárcsát, az apaji tórendszerek egyik taván.

 

messze volt meleg volt de azert élmény volt igyis.

 

 

 

 

Aq.Clanga Creative Commons License 2011.12.22 0 0 618
mepisz Creative Commons License 2011.10.18 0 0 604

Előzmény: Thusika (603)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.10.07 0 0 578

Én az állami pénzverdébe szeretnék alanyi jogon belépni (de nem a látogatóknak fenntartott részbe), és alanyi jogon zsebretenni ezt-azt.

szélsőség Creative Commons License 2011.10.07 0 0 577

Számtalan szervezet működik a te és mindnyájunk adójából, ahová esélyed sincs belépni. Ha netán megpróbálnál ezekhez besettenkedni, akkor annak lehet nagyon rossz vége lenne. Gondolj utána, miről is beszélünk...!

Előzmény: X.Y (561)
NJani Creative Commons License 2011.10.07 0 0 576

Ezt a jogomat erősíti, az  hogy adófizető vagyok, és a nemzetiparkok, valójában az adófizetők befizretéseiből kapnak a működésükhöz, fenntartásukhoz pénzt.És még van pár gondolatom ezzel kapcsolatosan de úgy érzem ez is elég.

 

Tévedsz. Az adófizetésed nem jelenti azt, hogy jogod volna szigorúan védett területeken fotózni vagy bármi mást csinálni engedély nélkül. Az adódból a nemzeti parkok fenntartására fordított rész semmilyen előjogot nem biztosít neked, azokat nem közvetlen a te kedvedért tartják fenn, hanem önmagukért, az ott lévő állat és növényvilág létezéséért és megóvásáért, mégpedig azért mert nemzeti kincsnek minősülnek és azok fenntartásához TE is hozzájárulsz az adód bizonyos részével. Piros lámpán sem mehetsz át pusztán az adófizetés folyományaként, hiába a te adód bizonyos részéből épült az út és a kereszteződés.

Előzmény: X.Y (561)
K2DMD Creative Commons License 2011.10.05 0 0 573

Meg egy idő után jó fajok se....

Előzmény: K2DMD (572)
K2DMD Creative Commons License 2011.10.05 0 0 572

Attól, hogy adófizető vagy, még nincs meg minden jogod.

Az sem, hogy védett területen fotózz.

 

Mert ha mindenki mindent csinálhatna olyan alapon, hogy adófizető, akkor védett terület se lenne.

Előzmény: X.Y (561)
X.Y Creative Commons License 2011.06.19 0 0 561

Üdv!

 

 

Ezt írod:

 

 

szinte mindent mindenhol lehet fotózni. nem ez kulcs. csak ehhez bizonyos feltételek teljesülése szükségeltetik. (szakmai ismeretek, etikai alapok, esetleg engedély,  esetleg vezető....adott faj, terület és szituáció kérdése)

 

Ezt komolyan is gondoltad?

Mert ha igen, mutas be egy olyan őrnek, aki segít tuzogot, sast, vagy akár darut fotózni grátisz, mondván mint állampolgárnak jogom van a védett területen fotózni.

Ezt a jogomat erősíti, az  hogy adófizető vagyok, és a nemzetiparkok, valójában az adófizetők befizretéseiből kapnak a működésükhöz, fenntartásukhoz pénzt.És még van pár gondolatom ezzel kapcsolatosan de úgy érzem ez is elég.

 

Írásod többi részével egyet értek.

 

Üdv.

Előzmény: Alpha Lyrae (418)
mepisz Creative Commons License 2011.04.28 0 0 560

Előzmény: Törölt nick (559)
mepisz Creative Commons License 2011.04.27 0 0 557

mepisz Creative Commons License 2011.04.26 0 0 556

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.26 0 0 555

de legalább láttál igy ilyen madarat.

 

addig jó mig az én képeimen nézegeted, addig nem fizet érte a természet.

 

 

Előzmény: f8andbethere (554)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.25 0 0 553

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.25 0 0 552

manitounickfree Creative Commons License 2011.04.21 0 0 551

nyers hús, lógó belek ..., nemtudom.

Előzmény: mepisz (549)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.21 0 0 550

mepisz Creative Commons License 2011.04.19 0 0 549

Mit visz a Brh  ?

 

ezek meg vasárnapi fotók.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: manitounickfree (548)
manitounickfree Creative Commons License 2011.04.19 0 0 548

friss termés :

 

        

mepisz Creative Commons License 2011.04.17 0 0 547

mepisz Creative Commons License 2011.04.12 0 0 545

Ez is !

Előzmény: Törölt nick (544)
mepisz Creative Commons License 2011.04.09 0 0 543

No ez fájin.

mepisz Creative Commons License 2011.04.08 0 0 541

mepisz Creative Commons License 2011.03.24 0 0 538

De jó lesz egerész ölyvnek is.

Előzmény: oareil (537)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!