Keresés

Részletes keresés

mepisz Creative Commons License 2011.04.08 0 0 541

mepisz Creative Commons License 2011.03.24 0 0 538

De jó lesz egerész ölyvnek is.

Előzmény: oareil (537)
mepisz Creative Commons License 2011.03.24 0 0 534

mepisz Creative Commons License 2011.03.22 0 0 532

konaking Creative Commons License 2011.03.22 0 0 530

Szilart, elég termékeny vagy, óránként új névvel jössz. : )

Előzmény: Törölt nick (529)
topoly Creative Commons License 2011.03.17 0 0 521

Jól esik hülyét játszani? Vigyázz, mert úgy maradsz... Neked és az ügyednek (amennyiben tényleg fontos a sasok sorsa meg az élőhelye) barátokat kéne szerezni, nem pedig ellenségeket...

araya Creative Commons License 2011.03.08 0 0 514

nem hortobágy mondjuk, de itt még én is tudnék sast fotózni:

szotyi57 Creative Commons License 2011.03.02 0 0 510

Köszi.

 

Gyönyörűek ezek a fotók gratulálok, sok munkádba kerülhet.

Előzmény: Törölt nick (506)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.03.02 0 0 507

mennyi a crop papa? mert ha nincs akkor ez egy 4/200-as pentaconnal készült, aminek az elejére tüllharisnyát húztál.

Előzmény: Törölt nick (506)
szotyi57 Creative Commons License 2011.03.02 0 0 505

Kedvenceim a sas madarak mennék veled én is sas lesre, de csak egy kis kompakt

masinám van. Ha kölcsönöznél valami jobb gépet arra az időre?

 

 

Előzmény: Törölt nick (504)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.02.23 0 0 502

én is egyetértek:-)

Előzmény: NJani (501)
NJani Creative Commons License 2011.02.23 0 0 501

Egyetértek. Esetleg egy hangyapöcsnyivel több tér a madár előtt...

 

Előzmény: Alpha Lyrae (500)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011.02.23 0 0 500

sajnos egy kicsit esetlen a kép. nyilván próbáltad összehozni, a nyitott csőrből gomolygó párát, amihez a képen tér kell. sajnos a páragomoly nem hangsúlyos a képen, így a jól észrevett pillanatot nem nagyon sikerült jól ábrázolni, ráadásul a horizontban lévő fényes sáv is kifolyik a képmezőből. bizony fix lencsével, ha a madár "túl" közel jön, néha gondban van a fotós. de csak látszólag. ekkor is megvan a jó kép lehetősége. valami erőteljes képelemre, részletre (ez általában a madár feje) kell a kompozíciót kihegyezni és a továbbiakban még az utólagos vágás is segíthet a képen.  ha a  de biztos van a sorozatban több kép is:-)

 

 

egy ilyen szűk vágásra példa. sokan nem szeretik ha a madár faltól falig van a képen, mondják: nincs körülötte levegő, de az inkább egyéni ízlés kérdése, mintsem kompozíciós elv. (bár ezen lehet vitatkozni)

Előzmény: golyókapkodó (497)
mepisz Creative Commons License 2011.02.22 0 0 498

Nagyon jó fotó, de itt is a fotós irigység előkerül.

 

Bár csak nekem jönne ilyen közel.

Előzmény: golyókapkodó (497)
golyókapkodó Creative Commons License 2011.02.22 0 0 497
mepisz Creative Commons License 2011.02.21 0 0 496

Ez a munkánk .

Előzmény: Kezsu (495)
Kezsu Creative Commons License 2011.02.21 0 0 495

Lassan pihentetni kellene ezt a "500 méterre a fészektől" fotózást.

Párba állás zajlik, a fészek közelébe mozognak mar a madarak. A vadászterület sokszor kilóméterekre van a feszektől. Ott nagyszerüen meglehet figyelni őket.

A fészeknél ne zavarjuk őket.

 

oxyura Creative Commons License 2011.02.21 0 0 494

Öreg parlagi, egyértelműen!

Kár ,hogy nem látszik a mimikája!:-)

Előzmény: Törölt nick (493)
golyókapkodó Creative Commons License 2011.02.20 0 0 492

jó az öreg parlaginak

Előzmény: Törölt nick (490)
mepisz Creative Commons License 2011.02.19 0 0 489

pidig ő volt az öreg parlagi, láttam repülni is.

Előzmény: Törölt nick (488)
mepisz Creative Commons License 2011.02.19 0 0 487

Hétfőn a szervíz útról.

Előzmény: Törölt nick (486)
mepisz Creative Commons License 2011.02.19 0 0 485

21 -es út melett a fészektől 20 m-re.

 

Előzmény: Törölt nick (483)
mepisz Creative Commons License 2011.02.19 0 0 484

Biztosan ebben a forgalomban, mintha középen látnám?

 

 

Előzmény: golyókapkodó (482)
golyókapkodó Creative Commons License 2011.02.19 0 0 482

akad ott vetési is

Előzmény: mepisz (459)
mepisz Creative Commons License 2011.02.19 0 0 481

Balról fúttt a szél.

 

 

No ezt a sasot hol fotóztam ? 500 m -ről.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (480)
NGabor Creative Commons License 2011.02.15 0 0 479

jobbra dől a kis bicebóca.

Előzmény: Törölt nick (478)
mepisz Creative Commons License 2011.02.10 0 0 477

A 80-as 90-es években én  Zenit fotópuskával fotóztam.Szép képeket készített.

 

 

 

Előzmény: oxyura (471)
oxyura Creative Commons License 2011.02.10 0 0 476

Az nekem mindegy, hogy dísznek vagy nem dísznek, így is-úgy is 25,000 a legolcsóbb.

 

Előzmény: konaking (475)
konaking Creative Commons License 2011.02.10 0 0 475

„de azért minden évszakban keresem a fotóznivalót”

Ja, ha éppen nem az ostorokat bütykölöd. : ) Lehet, hogy kel majd egy dísznek a házba. Ocsón adod?  

Előzmény: oxyura (465)
oxyura Creative Commons License 2011.02.10 0 0 471

De azért ezt is szeretem

 

Ezek még mind filmre készültek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!