Keresés

Részletes keresés

oxyura Creative Commons License 2010.12.26 0 0 352

Amúgy mit kell ezen vigyorogni?

Előzmény: NewScarlett (349)
Guinness-Gives-Strength Creative Commons License 2010.12.26 0 0 351

Mi hétfő-kedd mentünk volna, de a víz miatt nem tudtunk menni, túl magas a belvíz és tele vannak a lesek.

Előzmény: n80qd (347)
oxyura Creative Commons License 2010.12.26 0 0 350

Oláh Janóval beszéltem, ő mondta!

Gondolom csak tisztában van azokkal a lesekkel amiket ők üzemeltetnek.

Mivel a Hortobágyon ha jól tudom ők építettek ilyen leseket és a topik címe is erről szól, így lehet erről az ögyről többes számban beszélni.

 

Előzmény: NewScarlett (349)
NewScarlett Creative Commons License 2010.12.26 0 0 349

Minden..........? :-)  Állítólag.................... :-) :-)

Előzmény: oxyura (348)
oxyura Creative Commons License 2010.12.26 0 0 348

Állítólag minden sasles víz alatt van, azaz hasig ér bennük a víz a belvíz miatt.

 

 

Előzmény: n80qd (347)
n80qd Creative Commons License 2010.12.26 0 0 347

Idei képek sasokról? Tapasztalatok?

NewScarlett Creative Commons License 2010.12.14 0 0 346

Ja, meg van egy olyasféle "szabály", hogy lehetőség szerint madarat NE etessünk madárral! Már csak a potenciális betegségek miatt ne. Szóval talán inkább emlős, döglött birka, kutya, disznó............ Vagy hal, de az már sasos téma...............

Előzmény: jmmakk (344)
23Roberto23 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 345

Rendben,megfogadom.köszönöm mégegyszer:-)

Előzmény: jmmakk (344)
jmmakk Creative Commons License 2010.12.14 0 0 344

Nm.

Tapasztalat: a csirke far-hát viszonylag kicsi, és gyorsan elfogy. Főleg a szarkák miatt, mert ők szoktak elsőre jönni.

Én pulyka far-hátat használtam, mondjuk azt kicsit nehezebb beszerezni, viszont sokáig elbíbelődnek vele.

Vagy több darab kell a csirke far-hátból.

Előzmény: 23Roberto23 (343)
23Roberto23 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 343

Ilyesmire gondoltam,köszi a tanácsokat.

Előzmény: jmmakk (342)
jmmakk Creative Commons License 2010.12.14 0 0 342

Minél nagyobb szöggel, pl. 200-as leszögeled a földbe.

Ha fagyos a föld, nem tudja elvinni.

Előzmény: 23Roberto23 (341)
23Roberto23 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 341

Szia!

Köszi h irtál,pl csirke farhátra gondoltam és ezt rögzitsem le,hogy csak ott tudja megenni?

Mivel célszerű rögzíteni?

Köszi

Előzmény: n80qd (340)
n80qd Creative Commons License 2010.12.14 0 0 340
Bármilyen húsféleseget. Minél olcsóbb, annál jobb. Csak rögzítsd le, hogy ne vigye el.
Előzmény: 23Roberto23 (339)
23Roberto23 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 339

Sziasztok!

 

Egerészölyvnek milyen csalit érdemes kirakni?lessátorból történne a fotózás, de nemtudom mit kellene kitenni.

köszi.

n80qd Creative Commons License 2010.10.29 0 0 337
Mozgolódnak már a sas fotósok? Lassan itt a szezon... :D
gormen Creative Commons License 2010.10.29 0 0 336
tudom ;)
gormen Creative Commons License 2010.06.10 0 0 333

Én minden évben nekik adom az 1%-om ;)

Csak budítani tudok én is erre mindenkit!!! Segítsük a munkájukat!!!

Előzmény: hajlakktalan (331)
gormen Creative Commons License 2010.06.10 0 0 332

potyautas

 

:)

hajlakktalan Creative Commons License 2010.05.17 0 0 331
Kérem, aki tudja, támogassa a madarakat gyógyító embereket!
A madarak sérüléseinek betegségeinek jelentős részét mi, emberek okozzuk.
Hortobágyi Madárkórház
D4user Creative Commons License 2010.02.28 0 0 327

függőleges monitor beállítást használok, így csak olasz zászlócskát látok, de amúgy is az angol nyelvű árak érdekelnének jobban.

és jó fotó hol van fent, melyik zászlócska alatt?

Előzmény: pabarz (326)
pabarz Creative Commons License 2010.02.28 0 0 326
Az emberek döntő többsége egy angol oldalt egy kis magyar zászlócskára kattintva hirtelenjében magyar oldallá tud varázsolni. kis magyar zászlócska a jobb felső sarokban található ha megnézed :) de az egyszerűség kedvéért katt az alábbi linkre: http://www.hungarobirds.com/index%20hun.htm
Előzmény: D4user (325)
D4user Creative Commons License 2010.02.28 0 0 325

nem tudom mennyi barátod van itt, de ez a megszólítás nekem túl nyálfröcsögős!

Ennek ellenére megnéztem a csilivili angol oldalad amiből nem derült ki, hogy hol vannak a leseid éd hogy mennyiért, mit lehet fotózni...?

Naja! és legalább egy darab jó fotót lenne az oldalon. Na, ez nehezebb mint a marketing szöveg.

Előzmény: pabarz (324)
pabarz Creative Commons License 2010.02.28 0 0 324

Kedves barátaim!

A 2009-2010 es téli  sasfotózás szezon a Hungarobirds lesben a mai naptól lezárva! Köszönjük az ez évi bizalmat és várjuk érdeklődéseiteket a következő szezonban is.

Ha sasfotózáson kívül más madarak lencsevégre kapása is érdekel benneteket, akkor látogassatok el honlapunkra (www.hungarobirds.com), mivel erdei lesünk és itatós kerti lesünkben az év bármely szakában találni érdekes fotóznivalót.

Üdvözlettel: pz

n80qd Creative Commons License 2010.02.28 0 0 323
Ja... és összegyüjtik egy helyre, mert úgy könnyebb megtalálni máskor is :D Szóval nem semmi :D

Itt meg egy iszákos, hogy ne legyek teljesen off, csak 50%-ban :D
Előzmény: oxyura (322)
oxyura Creative Commons License 2010.02.27 0 0 322
Ezek a sasok nagyon udvariasak!
Kifognak egy csomó böszme nagy busát, hogy mindenkinek jusson, aztán ha megvan az adag, esznek ők is.
Előzmény: n80qd (262)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.27 0 0 320
me. fészk. id. kívü. se. me. fok. véd. faj. szándé. san nem szaba. zavar.
remél. az ill. termv.őr lassa. felfigye. maj. tisztelt aq.ha. úr tevék.ségére.
én csa. szólt.am.
Előzmény: Alpha Lyrae (319)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2010.02.27 0 0 319
aq. ha.
sok.at. üldöz. má. sa.
par.sa. fok. véd. sa.
maj, fészk. id.ben ne hajk. má. annyi. mer. az törv.be ütk. csel.
jó.?
Előzmény: Törölt nick (318)
n80qd Creative Commons License 2010.02.25 0 0 316
Ha van facebook profilotok, akkor klikk ide!!! Igazoljátok vissza, hogy ez tényleg az én blogom, jobb lent a Is this the author?Yes No... A YES-re [/] még egy klikk! És ha tetszik, akkor kicsivel fentebb a follow gombra még egy klikk! Köszi!!!!
emyl Creative Commons License 2010.02.21 0 0 313
márc 13-i hétvégére megy valaki? esetleg betársulnék ha van még hely...
Előzmény: Törölt nick (311)
klintístwooood Creative Commons License 2010.02.21 0 0 312
Igen.
Nem fűzök további kommentárt. Megtartom a véleményem.
Előzmény: 61antana (304)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!