Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013.07.17 0 0 11478

Hát ez szívás.... A magyarországi embert nem hívtad fel akinek elküldtem egyszer a címét?

Előzmény: Vkoza (11476)
Briana Moore Creative Commons License 2013.07.15 0 0 11477
Hát ezek nem kukorékolnak valami hosszan :D https://m.facebook.com/?_rdr#!/groups/461463250586132?ref=bookmark&__user=100000461493708 gyere fel a fészbukkos viadorosra,ott van Mindenki!
Előzmény: Vkoza (11476)
Vkoza Creative Commons License 2013.07.12 0 0 11476

 

 

megérkeztek a koszovoi hosszankukorékoto tojások! ugy átbasztak mint a...! elküldték a kilámpázott tojásokat+egy ilyen szép szines szagosat! 70eur a picsába,és nem tudom,hogy sirjak vagy nevessek

Falco Elnök Creative Commons License 2013.06.10 0 0 11475

Elado egy shamo tyuk és több korosztálybol shamo csibék, Érden. Érdeklödni: 06707767703

Gyálimanus Creative Commons License 2013.04.15 0 0 11474

Itt a fórumon Falcó Elnök Úrnál érdeklödj bizalommal!

csá

 

Előzmény: rudeboy knl (11473)
rudeboy knl Creative Commons License 2013.04.15 0 0 11473

sziasztok, kopasz nyakú maláj harcost szeretnék vásárolni, 2 tyukot és 2 kakast, kihez fordulhatnék ezzel? tudnátok nekem segíteni?

krisz89 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 11472

krisz89 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 11471

krisz89 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 11470

Falco Elnök Creative Commons License 2013.03.31 0 0 11469

Köszönöm!

Előzmény: Vkoza (11466)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.31 0 0 11468

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kivánok!

Minden ismerösnek, ismeretlennnek,lótolvajnak,Kupecnek és Okoskodónak  és egyéb Kétes elemeknek mert aki a szinesfémet szereti az csak közülünk való lehet!

csá

wrinky Creative Commons License 2013.03.31 0 0 11467

Hali

Itt egy pár kép róla.

 

 

 

 

Előzmény: kishármas (11440)
Vkoza Creative Commons License 2013.03.29 0 0 11466

Boldog szülinapot!!!

Előzmény: Falco Elnök (11462)
Vkoza Creative Commons License 2013.03.29 0 0 11465

azért büszkék nem vagyunk rá!:-))))

Előzmény: kishármas (11453)
kishármas Creative Commons License 2013.03.29 0 0 11464

A lompossal nincs gond? Állítólag sokat lógatod az orrod......................................

Előzmény: Falco Elnök (11463)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.03.29 0 0 11463

A "lompossal" nincs gond! De a pajesz várat még magára.....

Előzmény: Falco Elnök (11462)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.03.29 0 0 11462

Köszönöm a jo kivánságokat! A gyermek áldás megvan már! :D

kishármas Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11461

Előzmény: kishármas (11454)
kishármas Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11460

Tudod ,mint a nagyoknál.

Előzmény: kishármas (11459)
kishármas Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11459

Gondoltam.................A kelési arány?? 120-130% ?

Előzmény: Gyálimanus (11455)
kishármas Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11458

Druszám! Újra hasznosítom a szemetet. Illetve a dolgokat. Mert ,az érdi zsiványoktól megtanulam, hogy semmi nem szemét. A dolgokat 1:vagy meg lehet enni, 2 vagy le lehet adni, 3: vagy el lehe adni, 4: vagy el lehet tüzelni. Ha belegondolsz ezzel a módszerrel semmi nem vész kárba. Igaz a szomszédok imába foglalják a nevemet amikor műagyaggal és ronggyal tüzelek.............

Előzmény: Gyálimanus (11456)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11457

De Zolikám!

Mi ezt szeressük, imádjuk a balhét, nálunk, a kissebbségnél már csak igy megy, hogy a Devla áldjon meg benneteket meg az Elnök Úrat föleg!

csá

 

Előzmény: Vkoza (11448)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11456

Arany Barátom Vajákos Isten!

Mi lett a putrival? Most hajléktalan,segilyes lettél?!

csá

 

Előzmény: kishármas (11444)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11455

Tudod, mint a vers-ben - ÁH , dehogy!

csá.

 

Előzmény: kishármas (11447)
kishármas Creative Commons License 2013.03.28 0 0 11454

A Drága Jó Elnök Urunk, hogy a Teremtő adjon neki hosszú pajeszt, nagy farkat és bőséges gyermek áldást ma ünnepli születésnapját (talán a 22.). Isten éltesse még sokáig!!!!! Bodog szülinapot!

kishármas Creative Commons License 2013.03.27 0 0 11453

Mi meg esszük!!! Büszkék lehettek Ficora.A büdös életbe nem lesz olyan miniszterelnökünk, mint ő. Ezek a faszok akik nálunk vannak csak pofázni tudnak és sodródni az árral.

Előzmény: Vkoza (11452)
Vkoza Creative Commons License 2013.03.27 0 0 11452

nálunk nincs igy eldurvulva a helyzet,a szlovák-magyar viszonyrol is amit leadnak nálatok a hiradók,az is csak felfujt(tuningolt)dolgok,benneteket nagyon etetnek a politikusok.

Előzmény: kishármas (11451)
kishármas Creative Commons License 2013.03.27 0 0 11451

Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.

 

Előzmény: Vkoza (11448)
kishármas Creative Commons License 2013.03.27 0 0 11450

Hát viccet félretéve én is összeszorult szívvel tettem tönkre 4-5 év munkáját. Nem így terveztem az idei évemet, de sajnos lépnem kellett. Egyenlőre a madarak háttérbe szorulnak és a család és persze az üzlet lesz előtérbe. Falco barátomnak mindenképp segítek az új fajtában. Azt mindenképp viszem tovább. A díszbaromfit egy időre talonba teszem. Ha újra kezdem tuti, hogy csak valami viador fajta lesz. A szívemhez nőttek ezek a fajta madarak. Lesz mit tanulnom majd (és persze folyamatosan), mert a brahma volt a fő csapás eddig.Köszönöm a felajánlot segítséget!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Vkoza (11449)
Vkoza Creative Commons License 2013.03.27 0 0 11449

aztaqrva,megkönnyeztem! szolj,ha tudok segiteni!akár privátban is!

Előzmény: kishármas (11444)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!