Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.08 0 0 11435

Szeva!

Grat. szépek,csá.

Előzmény: visszaagyökerekhez (11434)
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2013.03.07 0 0 11434

A kakas 8 hónapos Maláj,a jércék 4 hónaposak annyuk Shamó, apjuk Maláj. Van belölük 7 hónapos is , most kezdenek tojni , belölük szeretném kihozni a Gigantot,és a Türkmént.

Vkoza Creative Commons License 2013.03.06 0 0 11433

mi ez a nyomor!? ekkora a válság MO-on,vagy mindenki a keltetö mellet ül?

Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.06 0 0 11432

Jóbarát, küldj már egy képet a kakasról a mail cimemre, köszi, csá.

Előzmény: Gyálimanus (11430)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.06 0 0 11431

Szeva Tomi!

Már olcsóbb lett , 2400-ért adja a surmója, nem kapkodtak utána 7.200-ért!

csá.

Előzmény: a füvesember (11428)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.06 0 0 11430

Oké cimbi , megvan dumálva!

Lessz idén is szép bráhmám, amit elvittél kakast, annak a szüleit megvettem és nálam van Vajákos DR. állománya is, úgyhogy ha jössz adok tojást vagy összel vihetsz pipiket mert akarok egy keltetövel keltetni és leválogatni egy csapatot!

nevelek belölük kimondottan rókagyilkosokat is CSAK Neked!

csá.

Előzmény: Vkoza (11429)
Vkoza Creative Commons License 2013.03.04 0 0 11429

szevasz!

A márciusit sajnos ki kell hagynom,de az áprilisin biztos ott leszek! szervezd a csapatot,sofört viszek!

holnap elviszik a töled hozott fogoly brahmát,nagyon sajnálom,de muszáj eladnom,(hatalmas birodalmi lépegetö lett belöle,a néma kacsákat is akarja herélni)  :-)))

Előzmény: Gyálimanus (11427)
a füvesember Creative Commons License 2013.03.02 0 0 11428

szeva beszarsz a gyogyszer hirdetö ürgén a fél romániai gyogyszer készletet hirdeti az exen tizszeres áron ha mákja van még egy páran meg is kajálják.

Előzmény: Gyálimanus (11427)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.01 0 0 11427

Szeva Zoli!

Hol itt-hol ott, de szerintem a NAV is erre kiváncsi!

Mi van veled? Jössz monorra márciusban?

csá.

Előzmény: Vkoza (11426)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.28 0 0 11426

merre vagytok kártevök?

Vkoza Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11425

+e

Előzmény: Vkoza (11424)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11424

hol vagytok vademberk!?

a füvesember Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11423

szeva vasat gyüjtenek kell a lé a börzére szépek a madarak van pár szin ami tetszik.

Előzmény: wrinky (11422)
wrinky Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11422

 

Pár 2012-es Hint Horoz

 

 

 

 

 

 

 

wrinky Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11421

 

Shamo fiatal

 

 

 

                                                                                                              

wrinky Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11420

Pár csendélet,mert lapos a fórum.

 

 

 

  

 

 

Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11419

Úgy pakolj Vajákos Barátom hogy Elnök úr-nak vinned kell egy zsák szóját / most emeld fel balkézzel az állad mert leesett az asztal alá/ amióta kirobbant a lóhúsbotrány, szegény ember rákapott a szójára és vega lett!

csá.

Előzmény: kishármas (11418)
kishármas Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11418

Druszám, az én szürkeállományomnak már annyi!!!!

Előzmény: Gyálimanus (11417)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11417

Arany Barátom!

Ha ma nem tudod hogy holnap jössz-e, akkor nagy GÁZ van veled!

majd kéz rátétellel megjavitom a buratinódat de lehet segédeszközt kell igénybe vennem, baseball ütöt! Lehet valami meszesedésed vagy rozsdásodás van a szürkeállományban!

csá.

Előzmény: kishármas (11415)
kishármas Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11416

Most,hogy Druszámhoz viszem a megmaradt madarakat itt már nem marad semmi. Csak az új fajtával akarok foglalkozni a díszbaromfit teljesen abbahagytam. De!!!! Egy olyan  brutális magas kakast azért el tudnák képzelni a későbbiekben.

Előzmény: Johny24 (11414)
kishármas Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11415

Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba!

Előzmény: Gyálimanus (11412)
Johny24 Creative Commons License 2013.02.17 0 0 11414

Két kakas volt,lehetett volna választani a 2 közül,és a jérce az.Már csak ez az egy kakas van a jércével.72-3cm-es lett,Falco-nál van a tesója,azt mondja az is ott körül van.

Előzmény: a füvesember (11411)
Johny24 Creative Commons License 2013.02.17 0 0 11413

Köszi!

Előzmény: kishármas (11410)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.17 0 0 11412

Szeva Druszám!

Ezt a  - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!

Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!

csá.

Előzmény: kishármas (11409)
a füvesember Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11411

helo ezeket akartad eladni?végülis hány centi lett a képen jonak tünik.

Előzmény: Johny24 (11400)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11410

Szia! Fajinul néz ki!

Előzmény: Johny24 (11400)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11409

A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!!

Előzmény: Gyálimanus (11396)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11408

Még van??? Nem vagytok elég hatékonyak!Ahová mi járunk két nap után a fű sem nő!

Előzmény: Vkoza (11393)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11407

Druszám! Ilyenkor hómunkás??? Én juliusban szoktam hómunkásnak jelentkezni. Érdekes, de nem kellek.

Előzmény: Gyálimanus (11392)
a füvesember Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11406

kamu név ha rákattintassz a többi hirdetésére más néven tyukot árul.

Előzmény: Gyálimanus (11405)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!