Keresés

Részletes keresés

plepi Creative Commons License 2023.03.08 0 0 107

Sziasztok!!

Provision rögzítőm van.

Tabletre telefonra telepítettem az alkalmazást beállítottam a távoli elérést is ami tökéletesen működött.

Telefonon keresztül elérem de tableten keresztül már nem.

Ezt hozza be,rákkattintok a piros feliratra egy adatvédelmi hablaty jön be de se okézni sem továbblépni nem lehet.

Már letöröltem az alkalmazást tableten és újra felraktam de mindíg ez jön be.

Van valakinek valami ötlete hogy újra működjön??

beluska13 Creative Commons License 2022.04.10 0 0 106

Szia,

 

Bocs a kései válaszért, de csak most láttam a leveledet. Nagyon ritkán járok erre, azért is írtam a hirdetésben, hogy e-mailben érdeklődj, mert azt naponta nézem.

Szóval, egy egy "CS" optikai csatlakozós (fizikálisan ez egy 1 × 1/32" UN menet) kamera, amire nagyon sokféle optika szerelhető: fix fókuszú, zoom, auto-iris (ez pl. meggátolja hogy a kamera "megvakuljon, ha egy reflektorral belevilágítanak), makro, stb. Nagy fókuszú zoom optikával pl. távcsőként használható (1 km-ről le lehet olvasni az autó rendszámát), makro objektívvel mikroszkópként is használható.

E-mail címem publikus, e-mailben küldd el, hogy mire szeretnéd használni és akkor küldök rá árat. Üdv, Béla

Előzmény: T.A.L. (104)
bkvmt Creative Commons License 2022.02.20 0 0 105

windows programmal kezelhető zoomolható (16x)   vadonat új yenki kamerák eladók tápegységükkel 2 darab.   ár 20 ezer/darab. Műszaki dolog érdekelhet cserében

T.A.L. Creative Commons License 2022.02.20 0 0 104

Tud-e zoom-ot és ha igen hány X-t ?

 

ilyen árban van ?

Előzmény: beluska13 (103)
beluska13 Creative Commons License 2022.02.20 0 0 103

Sziasztok,

 

Lenne pár darab CCTV kamerám és optikám eladó.

Analóg, nem kell programozni, konfigurálni, hanem csak egyszerűen tápra kapcsolni és működik.

E-mail címem publikus, kérem, e-mail -ben érdeklődjetek.

 

 

 

 

 

 

mislenyi Creative Commons License 2021.11.30 0 0 102

Én nemrég vettem egy Xiaomi 360 2K-at, telóról egész jól megy, de a PCW10-re letöltött imilab program nem találja a kamerát. Beállítottuk a config dll-t kínaira, iránra, eura, de nem találja. 

Ha valaki megfejtette a titkot, ne tarsa magába, megköszönném. 

Előzmény: bkvmt (101)
bkvmt Creative Commons License 2021.11.30 0 0 101

Jó Magyar közmondás....  magad uram,ha szolgád nincsen...  Sok esetben kiderül,hogy a kérdező sokkal okosabb,mint a kérdezett:-))  Szivós kitartással egészen biztos megtalálod te is a megoldást előbb utób.. Egyébként meg ezek a nyamvadék kinai wifis kamerák a hülye saját kinai szervereik miatt bonyolultak néha. Nálam is müxik egy  .De vannak időszakok,amikor nem tud fölcsatlakozni órákon keresztül nying-nyangékhoz. Különösen hétvégenként veszem észre.

Előzmény: gbart2 (100)
gbart2 Creative Commons License 2021.11.30 0 0 100

Szerintem, ez a buli megdöglött!

Előzmény: bkvmt (99)
bkvmt Creative Commons License 2021.11.30 0 0 99

Több órás monitor előtti gubbasztással megtaláltam a választ . (made in korea:-)  Teljesen le kellet kapni a ruhát róla,mert át kellet kapcsolni egy jumpert,amit nem lehetett látni csak a porvédő levételével....... Nekem is jó lett volna ha valaki azonnal megmondja a nyerőt.  Kapott itt már valaki értékelhető választ?  Vagy olyan oldal ez is mint a Huawei?  Ott is 10 oldalon keresztül mindenki csak kérdez..  Aztán kiderül,hogy kb annyik vagyunk a témához,mint Quasimodo hátuszásban:-)

Előzmény: bkvmt (97)
gbart2 Creative Commons License 2021.11.28 0 0 98

Sziasztok!

 

Vásároltam egy GUUDGO V380 PTZ kamerát. Mindent tudd és csinál amit ígértek.

A "kőkorszaki" filléres Mercusys MW305R routeremel kiválóan működik, de érthetetlen módon a router egy idő múlva rapszódikusan leválik a netről.

Vásároltam egy szipi-szupi "űrkorszaki" Huawei WS5200 V2 routert, azzal meg az istenért nem tudok a kamerára kapcsolódni.

Pontosabban kamerához hozzáadott/letöltött androidos applikáció nem tudd csatlakozni a kamerához.

Routeren már kikapcsoltam a tűzfalat és az 5G-t, megnéztem a DHPC címzést...

Mi a bánatot kell még tennem, hogy működjenek ezek az új csodálatos eszközök?

 

Segítséget, ötleteket előre is köszönöm

 

bkvmt Creative Commons License 2021.11.28 0 0 97

Ez nem jött be:-)

bkvmt Creative Commons License 2021.11.24 0 0 96

Üdv. Valaki tudna segiteni?  Doom kamerát szeretnék üzem alá helyezni,de nem tudom a PTZ-t hová kössem..  Már minden variációt kipróbálltam. Bekapcs után szépen bejárja a teszt útvonalat,aztán elkezd szkenelni 300 fokban. Már eleve a szekent ki kellene vennem belőle,de nem találok valami reset gombot rajta.Honnan tudnék elindlni?  

mislenyi Creative Commons License 2021.11.05 0 0 95

Sziasztok! A segítségeteket kérem, ha tudtok.

Van egy 7 éves Maginon IPC-1A kameránk, amivel a fűtést figyelem a kazánházban.

Nyáron már csinálta azt, amit egy hete újra. 

Fekete a képernyője, azt írja, hogy "az adoba flash playert nem támogatja a böngésző.

Nyáron csináltam egy frissítést, akkor jó lett, de most hiába frissítem, nem reagál.

 

Ha tudtok segíteni, megköszönném.

T.A.L. Creative Commons License 2021.10.21 0 0 94

Segítséget kérnék.

Adott egy Sony HDR-CX200 , 8,9 kamera, ezt szeretném összekötni egy lapos monitorral, hogy 50m-re tudjak kinagyítani tárgy képet. Nem felvenni, csak nézni. Milyen kábel és monitor csatlakozás szükséges hozzá ? Lapos TV vagy számítógép monitor szükséges hozzá, laposban ?

kazanka Creative Commons License 2021.09.04 0 0 93

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.Van aki ért a kültéri wifis kamerákhoz?

Zol80 Creative Commons License 2021.04.21 0 0 92

Sziasztok! Egy új wifis kamera beüzemelése során az applikáció feladta, hogy frissítsem a kamerát. Elkezdődött a frissítés, majd 95%-nál megszakadt a wifi kapcsolat, mert lemerült a telefon. Ezt követően a kamera nem működött. Utána próbáltam többször "reset" gombbal újra indítani, hagytam állni 2 napot, hátha törlődik a memória, de semmi. Van valakinek ötlete, mit lehetne vele kezdeni? 

Köszönöm! 

B.tibor1 Creative Commons License 2021.03.03 0 0 91

Sziasztok ! 
Wifi-s Ip kamerát be lehet úgy állítani. hogy éjszakai módban kapcsolja be a ledeket egy bizonyos időre riasztás esetén ? Mint egy mozgásérzékelős lámpa. IcSeee programot használok Escam kamerához.

stihl 812 Creative Commons License 2021.02.24 0 0 90

Sziasztok.novus nvr-6204p4-h1(poe) rőgzitőm van,három foscam kamerám van.Hozzáadásnál a rőgzitő menüjében látszik a három kamera,de offline módban.Mi lehet még a gond?Ez még jelentheti azt hogy a rőgzitő elfogadhatja a kamerákat?

kacagógerle Creative Commons License 2021.02.21 0 0 89

Sziasztok!

H.264 formátumot milyen offline programmal tudnék átkonvertálni avi-vá vagy mkv-vá, vagy bármilyen lejátszható formátummá?

Online nem nagyon szeretném konvertálgatni, mégiscsak egy biztonsági kamera felvétele.

Köszönöm!

Őrködő Webáruház Creative Commons License 2021.02.20 0 0 88

Szia!

Ellenőrizni kellene a tápellátás hogy megfelelően és elegendő áramot kap e a biztonsági kamera mert ha nagyobb a teljesítménye a kamerának akkor az is okozhat csíkozódást. Ki kell húzni egy hosszabbítót a kameráig és közvetlenül a kameránál adni neki a tápot és így megnézni a képet. Ha viszont a rögzítő csak a PAL tudja a kamera pedig NTSC akkor az nem fog működni a kép fekete-fehér és csíkozódik.

Előzmény: Görögország (87)
Görögország Creative Commons License 2021.02.08 0 0 87

Sziasztok!
Kérem a segítségeteket, 1000 éves DVR típus: DH-DVR0404LE-AS ezt analók kamerákkal használtam. Most vettem egy AHD kamerát, típus: TMEZON model MZ-BAH0202B.
Probláma fut a kép. csíkoz.
A DVR rögzítés PAL nem tudom változtatni,
a kamerán azt írták PAL/NTSC de a küldött kamera System: NTSC
ezért csíkoz?
Ha ugyan ez lenne elvileg a felbontás 1920x1080 de PAL rendszerben akkor jó lenne
vagy nem kompatibilis a DVR 1280x1080 felbontással?
Kérlek segítsetek mi a megoldás.
Köszönöm

Zidan30 Creative Commons License 2021.01.27 0 0 86

Sziasztok,

 

Nézelődöm az interneten, de nem tudok dönteni. Otthon a lakásom bejáratát szeretném megfigyelni. Albérletben lakom az a gyanúm hogy a főbérlőm bejár a lakásba a saját kulcsával. Szükségem lenne egy olyan kamerára amit nem lehet észrevenni vagy legalább is nehezen, felveszi a hangot és a képet. Jó lenne ha saját tápja is lenne,de ha nem talán meg tudom oldani hogy hálózatról lehessen táplálni. A felvételt a saját memóriájára mentse el. A felvétel hossza legyen 48 óra,mert leghosszabb idő amire el szoktam hagyni az albérletet kb 48 óra. A felvételt lehetőleg olyan formátumban legyen hogy egy mediaplayerclassic is le tudja játszani. Tudna valaki nekem ilyen kamerát ajánlani? Tudna nekem valaki ebben segíteni? Előre is köszi.

 

...tibi

firma20 Creative Commons License 2021.01.26 0 0 85

Sziasztok!

 

Synology NAS-ra "kapcsolt" kameráról szeretnék kérdezni.

Tudna nekem valaki biztos információt adni arról, hogy a Hikvision DS-2CD2041G1-IDW1(4mm)(D) csőkamera ha elveszti a wifi jelet egyből elkezdi bele tett kártyára rögzíteni a felvételt, majd amint helyre áll a rendszer újból továbbítja a NAS-ra vagy ezt ez a kamera nem tudja. Esetleg ha ez nem melyik tudná?

 

Segítségeket előre is köszönöm szépen.

 

bejoxba Creative Commons License 2021.01.23 0 0 84

Szia Atish1   hívj fel a kérlek a DVR hibával kaopcsolatban. 06206656681

 

Előzmény: Atish1 (75)
Hun15 Creative Commons License 2020.12.30 0 0 83

Sziasztok!

 

Kültéri wifis kamerát keresek ami telefonról  nézhető és irányítható.

Ami este is elfogadható képet ad és megfizethető.

Milyet érdemes venni,esetleg tudnátok ajánlani valamilyent ?

 

Előre is köszönöm!

Őrködő Webáruház Creative Commons License 2020.12.22 -1 0 82

Úgymond vezeték nélküli wifi kamerákat találhatsz ezen az oldalon, csak csatlakoztatod a wifi hálózatodba adsz neki tápellátást feltelepíted az applikációt és már nézheted is a kecskéket.  https://orkodo.hu/vezetek-nelkuli-kamera  

Előzmény: Amazonhangya (81)
Amazonhangya Creative Commons License 2020.12.18 0 0 81

Szeretnék a kecskeólba egy egész egyszerű 1 kamerás rendszert. A keret amit szánnék rá 20-25 ezer forint. Csak legyen éjjellátó más extra funkció nem kell. 
Wifis lenne a legjobb de nem igazán tudom hogy tudok oda internetet varázsolni...kb 100m-re van a routertől ami a házban van. Jel erősítő segít esetleg rajta? 
Köszönöm annak aki tud pár jó tanácsot adni. :)

Austral Creative Commons License 2020.11.16 0 0 80

Szia,

 

Láttam, hogy a V4.02.R11.00031131.10002.131900.0000001 kapcs kérdeztél nemrég.

Nekem is ilyen eszközöm van, de borzasztó lassú, alig lehet vele visszanézni vmit, néha

perc telik el, mire 1 lépést tudok tenni az idősávon visszatekerésnél a készüléken stb.

A visszanéző vmeye soft. is lassan tölti be kamerák képeit, online pedig szinte nem is lehet visszanézbi. Kezdetektől fogva ilyen lassú, lehet, hogy vmi alaphibája van. Nálad is ilyen lassan működik?

Firmware frissítettél már? Esetleg megvan hozzá neked az eredeti fw?

 

Üdv

 

Előzmény: minixa116 (78)
minixa116 Creative Commons License 2020.10.12 0 0 79

Már megtaláltam! 

Előzmény: minixa116 (78)
minixa116 Creative Commons License 2020.10.11 0 0 78

Sziasztok! Ilyen szoftverre lenne szükségem! V4.02.R11.00031131.10002.131900.0000001,  Sikerült visszafrissítenem, amit nagyon megbántam. Ez egy kínai 4 kamerás dvr szoftvere lenne. Előre is köszönöm! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!