Keresés

Részletes keresés

B.tibor1 Creative Commons License 2021.03.03 0 0 91

Sziasztok ! 
Wifi-s Ip kamerát be lehet úgy állítani. hogy éjszakai módban kapcsolja be a ledeket egy bizonyos időre riasztás esetén ? Mint egy mozgásérzékelős lámpa. IcSeee programot használok Escam kamerához.

stihl 812 Creative Commons License 2021.02.24 0 0 90

Sziasztok.novus nvr-6204p4-h1(poe) rőgzitőm van,három foscam kamerám van.Hozzáadásnál a rőgzitő menüjében látszik a három kamera,de offline módban.Mi lehet még a gond?Ez még jelentheti azt hogy a rőgzitő elfogadhatja a kamerákat?

kacagógerle Creative Commons License 2021.02.21 0 0 89

Sziasztok!

H.264 formátumot milyen offline programmal tudnék átkonvertálni avi-vá vagy mkv-vá, vagy bármilyen lejátszható formátummá?

Online nem nagyon szeretném konvertálgatni, mégiscsak egy biztonsági kamera felvétele.

Köszönöm!

Őrködő Webáruház Creative Commons License 2021.02.20 0 0 88

Szia!

Ellenőrizni kellene a tápellátás hogy megfelelően és elegendő áramot kap e a biztonsági kamera mert ha nagyobb a teljesítménye a kamerának akkor az is okozhat csíkozódást. Ki kell húzni egy hosszabbítót a kameráig és közvetlenül a kameránál adni neki a tápot és így megnézni a képet. Ha viszont a rögzítő csak a PAL tudja a kamera pedig NTSC akkor az nem fog működni a kép fekete-fehér és csíkozódik.

Előzmény: Görögország (87)
Görögország Creative Commons License 2021.02.08 0 0 87

Sziasztok!
Kérem a segítségeteket, 1000 éves DVR típus: DH-DVR0404LE-AS ezt analók kamerákkal használtam. Most vettem egy AHD kamerát, típus: TMEZON model MZ-BAH0202B.
Probláma fut a kép. csíkoz.
A DVR rögzítés PAL nem tudom változtatni,
a kamerán azt írták PAL/NTSC de a küldött kamera System: NTSC
ezért csíkoz?
Ha ugyan ez lenne elvileg a felbontás 1920x1080 de PAL rendszerben akkor jó lenne
vagy nem kompatibilis a DVR 1280x1080 felbontással?
Kérlek segítsetek mi a megoldás.
Köszönöm

Zidan30 Creative Commons License 2021.01.27 0 0 86

Sziasztok,

 

Nézelődöm az interneten, de nem tudok dönteni. Otthon a lakásom bejáratát szeretném megfigyelni. Albérletben lakom az a gyanúm hogy a főbérlőm bejár a lakásba a saját kulcsával. Szükségem lenne egy olyan kamerára amit nem lehet észrevenni vagy legalább is nehezen, felveszi a hangot és a képet. Jó lenne ha saját tápja is lenne,de ha nem talán meg tudom oldani hogy hálózatról lehessen táplálni. A felvételt a saját memóriájára mentse el. A felvétel hossza legyen 48 óra,mert leghosszabb idő amire el szoktam hagyni az albérletet kb 48 óra. A felvételt lehetőleg olyan formátumban legyen hogy egy mediaplayerclassic is le tudja játszani. Tudna valaki nekem ilyen kamerát ajánlani? Tudna nekem valaki ebben segíteni? Előre is köszi.

 

...tibi

firma20 Creative Commons License 2021.01.26 0 0 85

Sziasztok!

 

Synology NAS-ra "kapcsolt" kameráról szeretnék kérdezni.

Tudna nekem valaki biztos információt adni arról, hogy a Hikvision DS-2CD2041G1-IDW1(4mm)(D) csőkamera ha elveszti a wifi jelet egyből elkezdi bele tett kártyára rögzíteni a felvételt, majd amint helyre áll a rendszer újból továbbítja a NAS-ra vagy ezt ez a kamera nem tudja. Esetleg ha ez nem melyik tudná?

 

Segítségeket előre is köszönöm szépen.

 

bejoxba Creative Commons License 2021.01.23 0 0 84

Szia Atish1   hívj fel a kérlek a DVR hibával kaopcsolatban. 06206656681

 

Előzmény: Atish1 (75)
Hun15 Creative Commons License 2020.12.30 0 0 83

Sziasztok!

 

Kültéri wifis kamerát keresek ami telefonról  nézhető és irányítható.

Ami este is elfogadható képet ad és megfizethető.

Milyet érdemes venni,esetleg tudnátok ajánlani valamilyent ?

 

Előre is köszönöm!

Őrködő Webáruház Creative Commons License 2020.12.22 -1 0 82

Úgymond vezeték nélküli wifi kamerákat találhatsz ezen az oldalon, csak csatlakoztatod a wifi hálózatodba adsz neki tápellátást feltelepíted az applikációt és már nézheted is a kecskéket.  https://orkodo.hu/vezetek-nelkuli-kamera  

Előzmény: Amazonhangya (81)
Amazonhangya Creative Commons License 2020.12.18 0 0 81

Szeretnék a kecskeólba egy egész egyszerű 1 kamerás rendszert. A keret amit szánnék rá 20-25 ezer forint. Csak legyen éjjellátó más extra funkció nem kell. 
Wifis lenne a legjobb de nem igazán tudom hogy tudok oda internetet varázsolni...kb 100m-re van a routertől ami a házban van. Jel erősítő segít esetleg rajta? 
Köszönöm annak aki tud pár jó tanácsot adni. :)

Austral Creative Commons License 2020.11.16 0 0 80

Szia,

 

Láttam, hogy a V4.02.R11.00031131.10002.131900.0000001 kapcs kérdeztél nemrég.

Nekem is ilyen eszközöm van, de borzasztó lassú, alig lehet vele visszanézni vmit, néha

perc telik el, mire 1 lépést tudok tenni az idősávon visszatekerésnél a készüléken stb.

A visszanéző vmeye soft. is lassan tölti be kamerák képeit, online pedig szinte nem is lehet visszanézbi. Kezdetektől fogva ilyen lassú, lehet, hogy vmi alaphibája van. Nálad is ilyen lassan működik?

Firmware frissítettél már? Esetleg megvan hozzá neked az eredeti fw?

 

Üdv

 

Előzmény: minixa116 (78)
minixa116 Creative Commons License 2020.10.12 0 0 79

Már megtaláltam! 

Előzmény: minixa116 (78)
minixa116 Creative Commons License 2020.10.11 0 0 78

Sziasztok! Ilyen szoftverre lenne szükségem! V4.02.R11.00031131.10002.131900.0000001,  Sikerült visszafrissítenem, amit nagyon megbántam. Ez egy kínai 4 kamerás dvr szoftvere lenne. Előre is köszönöm! 

megyo123 Creative Commons License 2020.06.19 0 0 77

Sziasztok!

 

Van két darab HY-BH-8286-8-T rögzítő. Olyan problémám lenne, hogy mind a két rögzítőnél a hiba azzal kezdődött, hogy nem tárolta el a hálózati beállításokat. Most olyan jelenség állt elő, hogy bekapcsolásnál csak egy szürke képernyő jelenik meg. Az elem ki lett benne cserélve. Én Firmware hibára gyanakszom. A neten próbáltam hozzá Firmwaret találni, de sajnos nem találtam. Valaki tud esetleg egy linket küldeni, ahonnan lehet hozzá firmwaret letölteni? Vagy tud valaki olyan embert javasolni, aki foglalkozik DVR javítással?

Finti Creative Commons License 2020.05.26 0 0 76

Üdv!

700tvl-en nem tudom a mobilos appot beállítani. A szerver amit használt megszűnt, a leolvasott QR kód alapján a play áruház nem talál semmit. Azt irja megszűnt az app amit használna. Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát?

Atish1 Creative Commons License 2020.05.26 0 0 75

Sziasztok! Van egy olcsó kínai 4 csatornás kamera rendszerem. Egyik napról a másikra bejelenkezés után azt írja ki, hogy "rendszer karbantartás, vegye fel a kapcsolatot a mérnöki" valamint írja a rögzítő gyári számát és kódot kér. Külföldi oldalt egyet találtam ami foglalkozik a dologgal de egy hete nem válaszolnak a leveleimre. 

kacagógerle Creative Commons License 2020.05.09 0 0 74

Ha leveszem a minőséget, akkor is megszakad a kapcsolat. Kintebb helyeztem a routert, így legalább van 45% térerő, jobb mint a 25%, de így is megszakad idővel.

Engem nem zavar az sem ha akadozik az élőkép, csak legyen.:-) Nekem tulajdonképpen nincs is szükségem élő videóra, elég egy reggeli kamerakép minden kameráról, hogy lássam megvan-e minden.

Előzmény: stevetaylor67 (73)
stevetaylor67 Creative Commons License 2020.05.05 0 0 73

Hát igen, sajnos kell a jó net hozzá vagy ha tudod akkor negyon lekell butítani a minőséget, fps-t .... :-(

Előzmény: kacagógerle (72)
kacagógerle Creative Commons License 2020.04.20 0 0 72

Köszi!

Közben szereztem egy 3G/HSPA+ routert, de nagyon gyenge a jel(vert fal+6 km a torony). Maga az elérés működik, látom a kameraképeket is, de néhány óra múlva megszakad a kapcsolat. 
Az udvaron már elfogadható a jel, de nem nagyon van lehetőség kitenni a routert. Lehet be kell szereznem egy 4G routert, hátha a más hálózat és az egynél több antenna miatt erősebb lenne a jel.

Előzmény: oldmumus_v.2 (71)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2020.04.07 0 0 71

Ha van megfelelō 3G, HSDPA, 4G és router tud port továbbítást akkor igen

Előzmény: kacagógerle (70)
kacagógerle Creative Commons License 2020.04.07 0 0 70

Sziasztok!

Adott egy AHD kamerarendszer egy olyan telephelyen, ahol nincs internet. Ha vásárolok egy 4G LTE rotert(Pl. Tp-Link TLMR6400 vagy MR200), és beleteszek egy bekapcsolt internettel rendelkező SIM kártyát, működni fog a távoli elérés?

Köszi!

szbstvn Creative Commons License 2020.03.09 0 1 69

Komoly probléma :-) ... bocsánat ... Nézz szét itt https://kameradepo.hu/vezetek-nelkuli-wifi-ip-kamera

Előzmény: vas0rrú (65)
beluska13 Creative Commons License 2020.02.03 0 0 68

Ha esetleg érdekel valakit, ilyen típusú kamerám lenne eladó. Új, nem volt beépítve, CS csatlakozós optika kell rá. E-mail címem publikus.

 

 

SZ!A. Creative Commons License 2019.12.28 0 0 67

Sziasztok,

Tudnátok olyan kamera típust javasolni, amely külső mozgásérzékelők jelzésére adott területre fordul?!

Köszi

turulka1920 Creative Commons License 2019.12.08 0 0 66

Sziasztok  Ip kamerákhoz keresek netes appot ami 4 kamerát kezel Köszönöm

vas0rrú Creative Commons License 2019.11.24 0 0 65

Sziasztok! 
Tanácsot kérnék egyszerű kis kamera kiválasztásához, amit kizárólag arra használnék, hogy ipaden bármikor lássak a teraszról egy jó képet, (sötétben is!), hogy amikor a macskám felbukkan, elmenjek beengedni, ne kelljen esténként félóránként feleslegesen kimászkálni.  Ne röhögjetek, nekem az fontos, itt a hideg, a nyávogását bentről nem hallani.

A kamera elég ha keveset tud, de azt jól tegye! nem kell rögzítés, kábelkapcsolat stb.

A teraszon egy nagyon védett helyre tenném, kiváló wifi jelet kapna, konnektor közel.  Beltéri kamera nem lenne jó? Vizet nem kapna, vagy a hőmérséklet miatt is fontos hogy kültéri legyen? Kb 10-15 m hosszú 4 m széles sávról kellene, éjjel-nappal jó minőségű, valós idejű képet adnia IOS alkalmazásra. Csak ennyi kellene, nyilván, ha ezen felüli a tudása (hangkapcsolat, forgathatóság, zoom stb) az előny, de  nem lényeges. 20 ezernel többet nem szánok a dologra. Annyiféle, számomra ismeretlen márkát látok, a legtöbbről jó és rossz vélemény  egyaránt  olvasható, teljesen el vagyok veszve, adjon  már valaki tanácsot, aki képben van. Köszönöm előre is!

regenyid Creative Commons License 2019.11.21 0 0 64

Sziasztok!

 

Szeretnék veletek megosztani egy újonnan nyíló Biztonságtechnikai és vagyonédelmi termékekkel foglalkozó webáruházat.

 

Fő termék kategóriák:

  • Kamerarendszerek ( Provision-ISR )
  • Riasztórendszerek ( SATEL, DSC )
  • Kaputechnika (Proteco, ACI Farfisa, stb )
  • Számítástechnika ( HDD, Router, Switch, stb.. )
  • Villanyszerelés ( Villanyszerelési anyagok, szerszámok stb.. )

Telepítőknek kedvezmények, tözsvásárlói kedvezmény lehetőség, és egyedi kuponok ( nagyobb árengedmények ).

Műszaki segítségnyújtás, tanácsadás, árajánlat.

 

Látogassatok el és nézzetek körül a folyamatosan bövülő terméklistában. 


WWW.RDELECTRONIC.HU

 

www.rdelectronic.hu

 

oldmumus_v.2 Creative Commons License 2019.05.12 0 0 63

2 db ilyen típust használok: TP-Link NC 450 és Wansview NCM-631GB IP. Minden esetben valami minőségi kártya kell, mert alap kártyákkal nem fog menni tartósan a felvétel.

Előzmény: ronusz79 (62)
ronusz79 Creative Commons License 2019.05.12 0 0 62

Sziasztok.

 

Olyan kérdésem lenne hogy szeretnék 1 kamerát berakni a kert figyelésére, viszont a ház még felújítás alatt van ezért nincs wifi. A wifis kamera amiben van sd kártya foglalat megfelelő erre a célra .(később lesz wifi) Mondjuk 3 naponta menteném és átnézném a tartalmakat. Illetve jó lenne ha mozgás érzékelős lenne. csak akkor venne ha mozgást érzékelne. 

Köszönettel:

V.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!