Keresés

Részletes keresés

Moto76-reloaded Creative Commons License 2017.03.17 0 0 43

A 192.x.x.x az a belső hálózat címe, azt sosem fogod elérni az Internet felől :D

 

Nem ismerem a kamerád elérését, de a http után mindenképpen az IP címednek kell következnie, majd esetleg egy kettőspont után egy portnak. De az IP az biztos. És ez a külső IP címed kell hogy legyen nem a belső hálóé. A saját IP-det a http://myip.dk oldalon is megnézheted.

Előzmény: pega72 (42)
pega72 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 42

Sziasztok. Van egy kínai MD81s p2p wifis ip kamerám.Működik lan és  wan kapcsolattal is.A helyi hálózati ip címe 192.168.0.105.Ezt beírva a böngészőben Hozzáférés megtagadva üzenetet hoz. http://user:pass@ip/mjpg

Természetesen behelyettesítve. Mi lehet a helyes http stream cím? Ismeri valaki?A programjával működik androidon és pc-n is routerhez kapcsolódva és hotspotként is.

Pityus53 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 41

Beltérre vásároltam egy wifis smart net kamerát, amelyik V380-as programmal működik.

http://www.everbuying.net/product1217364.html

Ezt a programot feltelepítettem (ios, és android), de sanjos nem tud a wifihez csatlakozni,

mivel a programban offline jelenik meg. A leírásban szerint próbáltam többször resetelni,

de így is offline marad, igaz közben valami kínai szöveg hallható, de se a rövid és hosszan

nyomva tartott resetelés után is offline marad. Tudtok valami tippet a problémára?

A lakásban több wifis eszköz tökéletesen működik.

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.13 0 1 40

Sziasztok! Kis segítség kellene egy régebbi típusú 4 csatornás videó rögzítőhöz kellene a szoftvere. APPRO DVR3704 a típusa. Networ viewer a program neve. Lehet, hogy más típusokhoz is ezt adják.. Sajnos e-nélkül nem tudok csatlakozni a készülékhez hálózaton.

vidageza Creative Commons License 2016.11.16 0 0 39

Sziasztok,

 

vettem egy IP kamerát, gondolva, hogy majd IPn keresztül, webes felületen beállítom, majd a linuxos motionnal szedem le a képet filmet, ami éppen kell. A gondom csak az, hogy csak MS activex-el lehet hozzáférni a kamera beállításaihoz. Az eladó cég azt mondta, hogy nem létezik olyan kamera (IP) amit NEM activexxel kellene konfigurálni. Gondoltam Jáva, vagy telnet, vagy bármi. Mondtak valami CMS appot ami linuxon XCMS, de nem találm. Na ebben kérnék támogatást/segítséget.

 

Előre is köszönöm!

 

KamEmil Creative Commons License 2016.06.15 0 0 37

Kedves Pityu,

 

Ha valóban normális kamera rendszert szeretnél vásárolni, akkor már csak egy picit kell kiegészítened azt az árat és akkor már egy normálisabb HD felbontású kamera rendszert kapsz érte. A linken található kamerával az a baj, hogy eléggé alacsony a felbontása, így nehezen kivehető még az is, hogy a személy férfi vagy nő. Az általam ajánlott kamera rendszer 1280x720-as felbontást tudja, így 5-6 méterről az arc és a rendszám is felismerhető és éjjel teljes sötétségben is ellát 15 méterig, továbbá ingyenes lehetőséget adunk távoli, internetes eléréshez.

http://orkodo.hu/KPC-Ts23-1-kameras-ejjellato-kamera-rendszer-960

Előzmény: Pityu... (36)
Pityu... Creative Commons License 2016.05.13 0 0 36

Ez a kamera rendszer megèri az árát? Èn egy cèget kèrdeztem ők egy bolti megfigyelő kamera rendszert 120EFt èrt èpíte ènek be.

http://www.megveszed.com/4kamerasbiztonsagirendszer

Mayauel Creative Commons License 2016.01.30 0 0 35

Szia, a biztonsági kameráról itt olvashatsz bővebben, elég részletes, azért írom. Én is ebben gondolkodom, riasztóval együtt.

http://www.tetenyisec.hu/ip_kamerarendszerek

s3g1th3t3k Creative Commons License 2015.09.14 0 0 34

Sziasztok!

 

Egy 4 kamerás hálózatot szeretnék otthonomban kiépíteni.

Ami a legnagyobb bajom, hogy nem tudom, analóg vagy IP alapú hálózatot építsek-e ki? 

Egyedül szeretném kiépíteni a hálózatot, mert szeretem megismerni a terméket, amit vásároltam, és van is időm bütykölni..

Szóval, ha árérzékeny vagyok, mit célszerű? Egy családi házban szeretném használni, 2 lenne az utcán, 2 pedig az udvaromban.

Olvastam egy cikket, amely összehasonlítja az AHD-t az IP -vel és a sima analóggal, ez alapján az alábbi kérdéseim vetődtek fel:

 

Nekem megfelelne az analóg technológia (AHD), viszont nem tudom, hogy ennél a technikánál van-e lehetőségem távolról (pl., okostelefonomról) nézni, hogy

otthon éppen mi történik?

 

Szerintetek otthonra van-e értelme még pluszban költeni infravetőre ? [analóg esetén]

Mekkora merevlemezt érdemes vásárolni, ha 7 napig szeretném tárolni a felvételeket, egy 4 kamerás AHD rendszer esetén?

 

Milyen rögzítőt javasoltok egy AHD rendszernek? Ha ezt kiépítem, pár éven keresztül nem szeretném bővíteni a rendszert..

 

Tisztelettel,

K. Sebestyén

 

canya Creative Commons License 2015.08.01 0 0 33

Kérdezd meg a riasztók, kamerákat (http://riasztok-kamerak.hu/ip-kamerarendszerek)

waltherpcp Creative Commons License 2015.07.16 0 0 32

Szia,

 

próbáld meg fali "kemény" kábellel, azok rendesen vannak szigetelve.

 

Üdv.

Előzmény: rolee81 (26)
waltherpcp Creative Commons License 2015.07.16 0 0 31

Sziasztok, 

 

egy kis infót/ötletet kérnék Tőletek.

 

Adott (lesz) egy 3mp-es, fix dahua kamera, valamint egy pc vagy vékonykliens linux-al, vagy windows-al. A kérdésem az lenne, hogy valamelyik az nvr szoftver tud-e auto trackinget PTZ kamera nélkül?

 

Előre is köszi!

otti68gyor Creative Commons License 2015.07.01 0 0 30

Sziasztok.

Mi most szereltettük fel a biztonsági rendszert a házba egy ETIGER S4-C okostelefonról vezérelhető riasztó rendszert a media markttól szereztük be. Nagyon jó, hasznos, és mindenkinek csak ajánlani tudom.

T Man Creative Commons License 2015.04.26 0 0 29

 Nem akarta a képet be illeszteni.

 

Előzmény: T Man (28)
T Man Creative Commons License 2015.04.26 0 0 28

 És a kép.

Előzmény: T Man (27)
T Man Creative Commons License 2015.04.26 0 0 27

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, miért ilyen a kamerám éjszakai képe? Azt a fehér homályos gyűrűt nem értem, miért olyan?

rolee81 Creative Commons License 2015.04.08 0 0 26

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni IP kamera bekötéssel kapcsolatban.
Vettem egy Fisotech kamerarendszert 2db IP kamerával.

Felrakás előtt asztalon összekötöttem 1méteres UTP kábellal, működik rendesen mindkét kamera. A helyükre szerelve viszont csak egyik. 3nap csere-bere, próbálgatás után rájöttem hogy az UTP kábel hossza miatt nem megy. 15méteres kábellal jó az egyik , 20méteressel már nem a másik.
Táp hibára gondoltam, hosszabbítóval odavittem a kamerához a tápot de úgy sem jó. Újraindulgat az a kamera ami a 20méteres kábelen van. Kamerákat is megpróbáltam felcserélni, de ugyan ez a gond, tehát nem kamera hiba. A kábeleket is lecseréltem 3szor és mindig újra. CAT5-ös kábellal kötöttem össze. Szerintetek mit tegyek hogy működjön? Sajnos a kamera helye fix, tehát közelebb nem tudom tenni a swich-hez mint 20méter. Próbáljam árnyékolt kábellal?

Kösz előre is a segítséget.

HLJ Creative Commons License 2015.03.23 0 0 25

Elnézéseteket kérem az offért de nem találtam olyan indexes topikot ami frissen foglalkozik e kérdésemmel. Szóval ma már sok helyen van városokban térfigyelő kamera és néhányat online is lehet nézni. Kérdésem lenne az, hogy csak annyi nézhető kamera van amit neten keresőben megtalálok vagy van valami gyűjtőhely ami mondjuk egy adott városban több kamera képet is mutat? Például szeretnék kamerákat nézni Szegedről forgalmasabb csomópontoknál élőben ezt megtudom tenni vagy nincsen erre lehetőség? Ha olyan topik ami ezzel foglakozik és viszonylag friss hozzászólások vannak, akkor tudnátok topik címet adni hozzá?

Thot Zoltan Creative Commons License 2015.03.22 0 0 24

Sziasztok!

Kaptam egy Cloud link h.264 IP kamerát..nem találok hozzá telepítési útmutatót..ismeri valaki,tudtok segíteni a telepítésében?

 

http://www.amazon.com/NPC-Network-Recorder-Wireless-Security/dp/B00H81R796

Mödzsi Creative Commons License 2014.12.19 0 0 23

Sziasztok,

 

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Vásároltam egy AV-Tech AVN805-ös IP kamerát a lakásunkba, mely a bejárati ajtót figyeli. 

Elég praktikus több szempontból számomra. - nem kellett összevesznem az asszonnyal, h egy nagy dög dome kamerát szereltem az előszobába :)

 

Azonban megakadtam a telepítés során.

 

2 problémám van vele kapcsolatban:

1. FTP-re mentés - sajnos nem ment az FTP-re (de ott szerintem valami más gond van, mert nekem is nehezen megy)

2. E-Mail küldés

 

A 2. probléma zavar a leginkább. Sajnos a kamera csak az SSL titkosítást támogatja. Egy gmailes címről szeretnék egy másik gmailesre küldeni levelet, de sajnos nem megy.

Beállítottam az SMTP-t (smtp.google.com), a portot (próbálkoztam a 465-el és az 587-el), de semmi.

 

Tudnátok segíteni, h mit kellene csinálnom? (Természetesen a routeren kinyitottam az összes portot a felsoroltak közül)

 

Előre is köszönöm.

 

Sziasztok

1.bendeguz Creative Commons License 2014.11.25 0 0 22

nem nagyon válaszolgatnak az embernek.

Előzmény: lovasgeza (20)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 21

Szépnapot! Segítségre lenne szükségem! Nemvagyok a témában járatos.Van egy easyn f136-os ip kamerám.Tavaly lett beüzemelve.ment is egydarabig.Elkezdett akadozni.Nehezen kapcsolódik.Csak a kezelőfelületet tölti be majd megszakad.Előre is köszönöm!

lovasgeza Creative Commons License 2014.09.21 0 0 20

Sziasztok!

Asztali DVR-t szeretnék venni. Az elvárások:
- 4 kamerát kezeljen
- fel tudja venni csak a mozgást
- távolról el lehessen érni
- esetleg küldjön riasztast mondjuk e-mailben, de ez nem olyan fontos

Szerintem ezek nem nagy igények, csak én nem értek hozzá, és szeretnék tanácsot kérni, hogy mit érdemes venni. Akár használt is szóba jöhet. Minél olcsóbb legyen. Egyébként van már egy elég régi DVR-em, de az istenért nem tudtam rávenni, hogy csak a mozgást vegye fel. A folyamatos felvételnek meg semmi értelmét nem látom. Nem fogok ott ülni órákig hogy végig pörgessem az elmult egy hét eseményeit... Egyébként beltérről van szó.

 

szbstvn Creative Commons License 2013.07.03 0 0 19

Ebben az országban? :-) .... attól függ hogy a helye hatóság hogy dönt ... van ahol örülnek ha vannak ilyenek van ahol büntetnek érte.

Mindenképpen kikell táblázni hogy videómegfigyelés van. Ha nem rögzítessz akkor nem lehet személyiségi gond szerintem.

 

Néhány gondolat: http://www.kamera-ipkamera.hu/erdekes-informaciok/8-sajat-hazra-szerelt-biztonsagi-kamera-elhelyezesenek-szabalyai

vagy http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__3694362-sajat-hazra-szerelt-biztonsagi-kamera-elhelyezesenek-vannak-szabalyai-olyan-ert

 

 

Előzmény: Hobbi-Fotós (18)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2013.06.23 0 0 18

Lakótelepen lakom.

 
Sok garázsfeltörés volt az elmúlt időben, valamint rendszeresen megállnak autóval a garázsom előtt.

 

Ezért vagy nem tudok beállni, vagy nem tudok kiállni a garázsomból.

 

Az erkélyemre fel szeretnék szerelni egy kamerát, ami a garázsom ajtajára lenne irányítva.

 

A kamerát az erkélyen belül (nem közterületre helyezném ki) a plafonra szeretném elhelyezni.

Biztos a járda egy darabja is benne lenne a képben.

Nem rögzíteném a képet, de “riasztásnak”, “elriasztásnak” megfelelne.

 

Ha kint állok az erkélyen, akkor is megfigyelhetek bármit a környezetemben. Ki megy be/ki a házból, ki megy el a járdán a garázs előtt.

A kamera képét csak akkor látnám, ha rácsatlakozom mondjuk a mobiltelefonommal. Nincs rögzítés.

 

Milyen jogszabályba ütköznék, ha beruháznék erre a berendezésre?

BeeGee_79 Creative Commons License 2013.02.19 0 0 17

Sziasztok,

 

lehet, hogy nem a megfelelő topikba írok, ha tudtok idevágót, azt megköszönném.

 

Keresek olyan autós fedélzeti kamerát, ami nem csak gyújtással, menet közben vesz, hanem parkoló autóban, gyújtás nélkül is működik. Nem kell videó, elég ha csak fényképez. Működjön akksiról és nagy fényérzékenységű legyen. Tudtok ilyet ajánlani?

 

Köszi!

pjana72 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 16

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy Vivotek IP8332-es  kamerám. Sötétben kevésnek bizonyolt a kamerába épített infre ledek ereje. Vásároltam hozzá infra ledes reflektorokat. Hogyan tudnám elérni azt, hogy a kamera infrái és a reflektor egyszerre kapcsolódjon fel? Ha alkonykapcsolóról vezérlem a reflektort, nem tudom pontosra összelőni a két be és kikapcsolási időt.

horus777 Creative Commons License 2012.12.09 0 0 15

Sziasztok!
Adjust-hoz hasonló cipőben járok, szeretnék érdeklődni kültéri/beltéri IP kamera kapcsán. Mik a vélemények, milyen márkákat ajánlotok? Én eddig pár márkát tudtam megnézni, azok közül a Cisco tűnik megbízhatónak, jókat olvastam a termékekről. A CV-220-at láttam, az beltérre ideális lehetnek, jó az ára és sok funkciója van. Valami tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.21 0 0 14

„Szerintem nem a megfigyelés zavarja...”

 

De... illetve is.

 

Egyrészt ne kukkoljon, végezze a saját dolgát.

Másrészt - és ez az igazán dühítő - ha azt látja, hogy nem melózol, akkor jön az agyatlan basztatás.

Más kérdés, hogy azért nem látja melózni az embereket, mert nincs meló. Ja, hogy ez nem érdekes...?

Akkor talán lehetne mozizás helyet munkát felhajtani, hogy az embereknek ne legyen idejük lábat lógatni.

 

Akiről meg nem hiszi el, hogy dolgozik (már ha van mit csinálni), rúgja ki... de ahhoz meg... na mindegy.

Előzmény: a8d2 (13)
a8d2 Creative Commons License 2012.09.21 0 0 13

Szerintem nem a megfigyelés zavarja-engem sem érdekel ha kamerán figyel, ha dolgozok. De a rögzítés már jobban-főleg ha hölgyet venne fel. Szerintem ilyesmi a dolog mögöttes része.

Előzmény: worosboros (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!