Keresés

Részletes keresés

Traclon Creative Commons License 2010.02.01 0 0 121
Nem, a kérdés így nem jó. Én itt nem a pártlistás-egyéni különbségekre, taktikázásokra, személyi és egyéb kérdésekre lennék kíváncsi, hanem szimplán és egyszerűen a pártszimpátia sorrendjére.
Előzmény: sagnerkpt (118)
nyugatioldal Creative Commons License 2010.01.31 0 0 120
Jobbik.
sagnerkpt Creative Commons License 2010.01.31 0 0 118
Akire az elsőre!
Nem így korrekt?
A kérdés pedig úgy volna talán jó, hogy: Másra szavaznál-e pártlistán, és más párt jelöltjére egyéniben?
A válaszom erre pedig az, hogy ezt többször megtettem, de most más helyzet van.
Fann Tom Creative Commons License 2010.01.31 0 0 117
1) civil szerveződés
2) jobbik
Traclon Creative Commons License 2010.01.31 0 0 116
Korlátoltságodnál úgy látom csak a rosszindulatod és a pofád nagyobb. :)
Előzmény: Törölt nick (114)
Traclon Creative Commons License 2010.01.31 0 0 115
Ekkora marhaságra -amennyiben komolyan gondoltad- egyszerűen nem tudok mit reagálni, azt se tudom, sírjak-e vagy nevessek...
Előzmény: Törölt nick (112)
sagnerkpt Creative Commons License 2010.01.26 0 0 111
Második helyen Vasgerincre. Ez csak világos! (Meg Fafejre. Az is olyan jó.)
Vasgerinc Creative Commons License 2010.01.20 0 0 110
Én sem vagyok biztos abban, amit írok, de én meg úgy tudom, hogy adóznak, csak kedvezményesen. Viszont máshol is a jelenlegi miénkhez hasonló van, ezért nyert minden befektetőt el Szlovákia 2006-tól.
Előzmény: Traclon (107)
Traclon Creative Commons License 2010.01.20 0 0 109
És első helyen kire, ha megkérdhetem...? ;)
Előzmény: Törölt nick (105)
Traclon Creative Commons License 2010.01.20 0 0 108
Csakhogy terád már rég nem kíváncsi itt senki...miért nem hagyod végre tényleg békén ezt a topicot,és húzol el a halál redvájára,ha csak gúnyolódni meg cikiskedni vagy képes...?!

Komolyan mondom,kár,hogy nem lehet egyeseket bizonyos topicocból egyszerűen kitiltani...!
Előzmény: WYW (106)
Traclon Creative Commons License 2010.01.20 0 0 107
Bár gazdasági-pénzügyi szakember nem vagyok,és nem is nagyon értek a témához,de én úgy tudom,hogy a multik de facto nem is adóznak,azaz adómentességet élveznek. Attól pedig nem kell tartani,hogy azonnal szaladnak majd át máshová,mivel gyors fejszámolást végeznek,és rájönnek,hogy még az új magyar feltételek mellett is jobban járnak itt, mint odaát...ott ugyanis jelenleg sem élveznek kedvezményeket!
Előzmény: Vasgerinc (103)
WYW Creative Commons License 2010.01.19 0 0 106
Most hogy kiderült ez egy tudományos topic, bevallom én a Torgyán-Kisgazda-Koalícióra szavazok második helyen.
Vasgerinc Creative Commons License 2010.01.19 0 0 104
Adózni adóznak, csak kedvezményeik vannak. És amíg több értékes munkahelyet biztosít, mint a te céged, addig ezt jogosnak is tartom. Nekem nincs cégem.
Előzmény: Törölt nick (89)
Vasgerinc Creative Commons License 2010.01.19 0 0 103
Nem ettem én meg a szoclib dumát, Vona szavaiból következtettem erre. Nyilván nem szó szerint el lesznek zavarva, de bizony, ha nagyobb adót vetnek ki rájuk, akkor egy-kettőre átmennek Szlovákiába, vagy Romániába. Nem a hipermarketek (de nem is ezek a dják a sok értékes munkahelyet), de a GE, Bosch sb. igen.

És továbbra is tartom azt, hogy aki több munkahelyet teremt, annak kedvezőbb adófeltételeket kell biztosítani, akár külföldi, akár magyar.
Előzmény: Traclon (84)
Vasgerinc Creative Commons License 2010.01.19 0 0 102
Na de a kormány befolyáslni tudja nem kis mértékben a törvényhozást.
Előzmény: fwriter (79)
Kereva-5 Creative Commons License 2010.01.18 0 0 101
Kedves Traclon! Csak nem gondoltad komolyan, hogy itt tudsz statisztikai mintát venni? :)
Ez itt a PoliDili !!!! Ide az emberek röhögni, fröcsögni, vagy hittéríteni járnak.
Ennek ellenére további kellemes tudományos kutatást kivánok!
Előzmény: Traclon (98)
HansBlack Creative Commons License 2010.01.18 0 0 100
"Jobban kellett volna ismernem az emberi, különösen a magyar természetet."
Vagy legalábbis a Polidilit :-)

Na, megyek, nem offolok tovább..
Előzmény: Traclon (98)
6k Creative Commons License 2010.01.18 0 0 99
1. Torgyán
2. Torgyán
Előzmény: Traclon (-)
Traclon Creative Commons License 2010.01.18 0 0 98
Sajnos ez való igaz...szanaszét lett offolva az egész, és a topic nem tölthette be eredeti rendeltetését,esély se volt rá. Most már le is tettem róla...úgyhogy tényleg hagyjuk.
Jobban kellett volna ismernem az emberi, különösen a magyar természetet.
Előzmény: HansBlack (97)
HansBlack Creative Commons License 2010.01.18 0 0 97
"1. ABC
2. XY"

Azóta is a hsz-ok 80+ %-a nem így néz ki, hanem mindenki mondja mellé a magáét, de mindegy... hagyjuk...
Előzmény: Traclon (96)
Traclon Creative Commons License 2010.01.18 0 0 96
Mi lett volna,ha mindehelyett csak egyszerűen leírod azoknak a pártoknak a nevét, akikre szavaznál,így szépen,mint oly sokan mások:

1. ABC
2. XY

A másik kérdésre válaszolva pedig: de igen, bökte a szemem az is,de azt tudomásul kell venni, hogy a topicnyitás után az első 1-2 hozzászólás úgyis csak az értelmetlen nullázásról fog szólni, ezért nem tettem szóvá...de ha már itt tartunk: igen,az az illető is leírhatta volna a normális válaszát. Most boldogabb vagy...?
Előzmény: HansBlack (95)
HansBlack Creative Commons License 2010.01.18 0 0 95
Kedves fórumtárs,

én csupán kizártam az egyik jelöltet a listámról. Majd idővel tovább szűkül.
Ha neked az a nagy indulatos vádaskodás, hogy én kijelentem, hogy semmi szín alatt sem szavaznék a jobbikra, akkor nagyon sajnállak.

De nézz körül, már az (1)-es hozzászólásban is hasonló kijelentést tettek másik párttal kapcsolatban, milyen érdekes, hogy az meg nem bökte a szemed..
Előzmény: Traclon (75)
Traclon Creative Commons License 2010.01.18 0 0 94
Ámen!
Előzmény: nick455 (93)
nick455 Creative Commons License 2010.01.18 0 0 93
1, fidesz
2, jobbik

Ez a nagy ellentét a két párt közt csak duma, félrevezetés, mellébeszélés.

Egyrészt a jobb oldalon csak ők vannak... a többi mind ballibsi, így csak egymásra számíthatnak. Másrészt nem fogják a választások előtt azt mondani (egyik sem), hogy hasonlóak az elképzeléseik.
Ha nem is kötnek választási együttműködést és a fidesznek nem lenne meg esetleg a 2/3, akkor tuti kötnének egy koalíción kívüli támogatás félét...amikor minden olyan dolgot megszavaznak, ami lényeges.
Mint pl. ibolyka kiadatását és jó pár ballibsiét is.
Előzmény: Traclon (91)
WYW Creative Commons License 2010.01.18 0 0 92
Ugyanmár!!

:-)))
Előzmény: Törölt nick (87)
Traclon Creative Commons License 2010.01.18 0 0 91
És ami talán még sokkal fontosabb: hogy hány Jobbikpárti a Fidesszel?!
Ugyanis a fideszesek azt hiszik,hogy a Jobbik elsősorban tőlük szívja a szavazókat,ezért azokat elsősorban a Jobbik szemétségeiről, vállalhatatlanságáról kell meggyőzni,és akkor majd ők,a Fidesz,mint "B-terv",életbe léphetnek náluk...szerintem vastagon ledöbbennének,ha megtudnák,hogy a Jobbik-szimpatizánsok hány százalékánál NEM ők vannak a második helyen sem...
Előzmény: Törölt nick (90)
Traclon Creative Commons License 2010.01.18 0 0 88
"Nem meri bevállalni az mszp-t vagy szdsz-t, ezért támad."

Igen,ezt már megszoktuk tőlük, csak azt nem értem, hogy akkor miért érzi mindenáron kötelezőnek megszólalni, és lefikázni a más által nyitott témát...:D

Nekem is van itt olyan topic-cím, vagy téma, ami nem érdekel, vagy nem tetszik, de akkor azt meg sem nyitom, hozzá meg végképp nem szólok!
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.18 0 0 87
Nem meri bevállalni az mszp-t vagy szdsz-t, ezért támad.:)
Előzmény: Traclon (86)
Traclon Creative Commons License 2010.01.18 0 0 86
1. Már írtam az ostoba vádaskodásodra, hogy ez miért NEM ostoba kérdés. Amely véleményemet többen is osztják.

2. Azt végképp nem tudom, honnan a jó égből vetted,hogy "Jobbik propaganda topicot nyitottam"....basszus,áruld már el, hogy a topic leírásában hol találsz Jobbik propagandát...?!
Előzmény: WYW (85)
WYW Creative Commons License 2010.01.18 0 0 85
Mint már írtam ostoba kérdésre ne várj értelmes választ!

Ha meg Jobbik propaganda topicot nyitottál, viseld el a más véleményeket is.
Előzmény: Traclon (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!